تجربه ساخت انواع درب اتوماتیک

 

ساخت نما   در صنعت درب‌‌‌های اتوماتیک با مجموعه ای متشکل از تکنیسین‌‌‌های مجرب آماده ارائه محصولات خود متناسب با نیاز بازار ایـران به مصرف کننده‌‌‌های محترم میباشد

 

درب اتوماتیک اسلایدینگ

 

 

درب‌‌‌های اتوماتیک رولاپ و پارکینگی

این کرکره‌ها علاوه بر عبور نور، حداکثر دید و رویت فضای داخل و محافظت در برابر اشعه UV در مقایسه با سایر کرکره‌‌‌های برقی بالاترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را دارا می‌باشد. این تیغه‌ها از مواد پلی کربنات (یکی از مقاوم ترین پلیمرهای دنیا) با مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاوم در برابر ضربه در رنگ‌‌‌های مختلف (مسی، برنز، دودی، آبی، شیری و …) ساخته می‌شوند و دارای قابلیت چاپ (چاپ پذیر) می‌باشند. جهت استحکام بیشتر، این تیغه‌ها توسط لوله‌‌‌های استیل نگیر به یکدیگر متصل شده و توسط ریل‌‌‌های فولادی نصب و اجرا می‌شوند. به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات، کرکره‌‌‌های رول آپ پلی کربنات در مقابل آتش مقاومت بالایی دارند و از سرایت آتش جلوگیری می‌کنند. (تقریبا غیرقابل اشتعال و خود خاموش هستند)

پلی کربنات

 

 

جک پارکینگی بازویی

این نوع جکها سه دسته دارند: جکهای پرو ماتیک، الکترومکانیک و هیدرولیک. جکهای پروماتیک نوعی از جکهای بادی هستند که نسل اول جکها بوده اند و در حال حاضر منسوخ شده اند. جکهای الکترومکانیک نیروی برق را به مکانیکی تبدیل می‌کنند و قدرت لیفت آنها حداکثر 800 کیلوگرم می‌باشد. جکهای هیدرولیک به وسیله روغن هیدرولیک کار می‌کنند، تردد آنها نامحدود است و توان قدرت لیفت آنها تا 1500 کیلوگرم میباشد.

جک پارکینگ

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed