ساخت و اجرای انواع کانکس ساندویچ پانل و خانه پیش ساخته طبرستان

 

 

🔹 ساخت انواع کانکس، خانه‌‌‌های پیش ساخته ویلایی 

🔹 دکه فروشگاهی، نگهبانی، دستگاه ATM

🔹 اجرای سردخانه، گلخانه و سوله صنعتی 

🔹 اجرا و فروش ساندویچ پنل، دیوارهای عایق و حرارتی 

✳️ ویژگی‌‌‌های ساندویچ پانل:

🔸 ساندویچ پانل عایق

🔸 ساندویچ پانل

🔸 مقرون به صرفه بودن، عمر بالا

🔸 تحمل قابل توجه فشار بار

🔸 چسبندگی فوم به ورق

🔸 مقاومت شیمیایی

🔸 وزن سبک
🔸عایق دربرابر صدا
🔸 مقاوم در برابر اتش

🔸 عایق در برابر رطوبت
🔸 عایق در برابر سرما و گرما

🔴انواع کانکس:

۱-کانکس اداری ۲-کانکس خوابگاهی ۳-کانکس نگهبانی ۴-کانکس سرویس بهداشتی ۵-کانکس ویلایی ۶-کانکس بازیافت زباله ۷-کانکس دو طبقه ۸-کانکس پیش ساخته ۹-کانکس ساندویچ پانلی  -۱۰کانکس معمولی ۱۱-کانکس تاسیساتی ۱۲-کانکس سردخانه‌ای ۱۳-کانکس اجرا در محل.

🌀که در ذیل به شرح چند نمونه از این کانکس‌ها می‌پردازیم:
🔸کانکس معمولی:

✳️این نوع کانکس قدیمی‌ترین نوع کانکس است.و اکنون به دلایل مختلفی مثل هزینه بالا و زمان ساخت و سنگینی سازه کمتر تولید می‌شود جنس این کانکس معمولا از فلز است،و از پنجره‌های آلومینیومی‌در این سازه استفاده می‌کنیم

🔸کانکس ساندویچ پانلی:

✳️همان‌طور که از اسم این کانکس پیداست،در ان از ساندویچ پانل استفاده شده است.ساندویچ پانل ترکیبی است،از ۲ لایه ورق و یک لایه فوم که مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر سازه‌ها دارد،و وزن آن نیز بسیار پایین است.این موادی که در این نوع کانکس استفاده می‌شود،نسبت به مواد بکار رفته در کانکس معمولی مدرن تر است،و بیشتر کاربرد دارد.

🔸کانکس‌های تاسیساتی:

✳️موارد استفاده این نوع کانکس‌ها بیشتر تاسیساتی و صنعتی است،و امکانات خاصی در ان تعبیه شده است.و در شکل‌های خاص تهیه و تولید می‌شوند،به عنوان مثال در بعضی از انواع کانکس‌های تاسیساتی کف کانکس برای عبور کابل و … باز گذاشته خواهد شد.و یا به صورتی ساخته می‌شود که امکان عبور آب از آن وجود نخواهد داشت.

🔸کانکس‌‌‌های سردخانه ای:

✳️در بعضی مکان‌های نیاز به سردخانه وجود دارد،اما بنا بر شرایط جغرافیایی و هوایی امکان ساخت سردخانه وجود ندارد.یا باید به صورت موقت باشد. در اینجا ساخت سردخانه مستقل مقرون به صرفه نخواهد بود،و هزینه بسیار بالایی خواهد داشت.بنابراین از کانکس‌های سردخانه‌ای استفاده می‌شود.این کانکس‌ها از مواد خاصی همچون ساندویچ پانل در آنها استفاده می‌شود،که امکان ورود و خروج هوا و آلاینده‌ها به حداقل برسد.

🔸کانکس اجرا در محل:

✳️در صورت عادی کانکس‎ها به صورت: آماده و در کارخانه و با دستگاه‌‌‌های پیشرفته تولید می‌شوند.اما گاهی اوقات  به دلیل شرایط بسیار بد راه  و صعب‌العبور بودن مسیر امکان انتقال کانکس آماده وجود ندارد،در این صورت مواد مصرفی در کانکس به محل انتقال پیدا می‌کند.و در آنجا کانکس ساخته خواهد شد.

مدیریت:آقای نوید مرادیان

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

ساندویچ پانل ساختمانی , کاربرد ساندویچ پانل , ابعاد ساندویچ پانل ,  ساندویچ پانل , تولید کننده ساندویچ پانل , قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل , قیمت ساندویچ پانل , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed