Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

ساخت و تولید و طراحی تجهیزات آفرود برش لیزری باربند و پله تاشو تیرکس

🌀 طراحی سفارشی و ساخت انحصاری باربند به سلیقه مشتری 

🌀 خدمات طراحی پیشرفته پله تاشو و باربند و سپر 

🌀 بیش از 7 برش لیزری متفاوت و باربند سرانزا 

🌀 نشان دادن پیش نمایش باربند سفارشی 

❇️ آفرود چیست؟

♻️ این روز‌ها آفرود به عنوان یک ورزش شناخته می‌شود. ورزشی که هیجان انگیز است و هزینه بالایی نیز دارد. برخلاف تصور خیلی از مردم آفرود سواری ترسناک نیست و می‌تواند یک تجربه شیرین و فراموش نشدنی باشد. آفرود سواری حالا بخش بزرگی از جامعه ماشین سواران را درگیر خود کرده است و برای برخی‌ها جدایی از آن ممکن نیست.

♻️ ماشین‌های آفرود ویژگی‌های خاص خودش را دارد و آفرود سواری بدون ماشین‌های مجهز و متناسب آسیب زننده است و بهتر است اصلا انجام نشود!

❇️ خودرو‌های آفرود چه ویژگی‌هایی دارند؟

♻️ خودرو‌های آفرود باید به سیستم دیفرانسیل چهار چرخ متحرک (4WD) مجهز باشند. در این نوع از دیفرانسیل قدرت پیشرانه به هر چهار چرخ منتفل می‌شود برای همین به آن تمام چرخ دنده نیز می‌گویند. توجه کنید که داشتن این ویژگی به تنهایی سبب نمی‌شود که خودرو آفرود باشد. بیشتر شرکت‌های خودرو سازی خودرو‌های خود را به این سیستم تجهیز کرده‌اند تا خودرو فرمان پذیری بهتری داشته باشد.

♻️ از دیگر ویژگی‌های خودرو آفرود شاسی مستقل است به این معنا که بدنه خورو به صورت جداگانه ساخته شده و بعد روی شاسی سوار شده است. شاسی مستقل وظیفه دارد تا از اتاق خودرو در برابر موانع محافظت کند. همچنین شاسی مستقل این امکان را به خودرو می‌دهد که هر کدام از چرخ‌ها بتوانند مستقل کار کنند. از دیگر ویژگی‌های شاسی مستقل این است که می‌توان تجهیزات اضافه را روی خودرو اضافه کرد. سیستم تعلیق خودرو‌هایی که این دو ویژگی را دارند متناسب با آفرود طراحی شده است.

مدیریت:آقای جواد سوهانی 

 

 

افرود شاپ , تجهیزات آفرود نیسان پاترول , افرود , تجهیزات پاژن , باربند آفرود , افرود بازار , خرید تجهیزات آفرودی , تجهیزات افرود امیکو , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed