ماشین سازی تک در اصفهان

?ساخت دستگاه و ماشین آلات فرآوری فلزات گرانبها از جمله:

?طلا

?نقره

?مس

?آهن

? فلزات گرانبها هم از منابع اولیه و هم ثانویه تولید می‌گردند. منابع اولیه شامل عملیات معدنی می‌باشد که شکل‌‌‌های مختلف به خود می‌گیرد: سنگ‌‌‌های سخت، معدن کاری زیرزمینی، معدن روباز، و لایروبی دریاچه ها، رودخانه‌ها و نهرها از آن جمله می‌باشد.

? منابع ثانویه به موادی اشاره دارد که از قراضه‌‌‌های بازیافتی به دست می‌آیند. قراضه‌‌‌های دندانپزشکی، قراضه‌‌‌های جواهرات، قراضه‌‌‌های الکترونیکی و مواد دور ریخته شده مصرف شده، کاتالیزورهای خود خارج شونده مصرف شده، کاتالیزورهای مصرف شده تصفیه کننده پترولیوم و بسیار چیزهای دیگر از این دسته هستند.

? به طور مختصر استخراج و تصفیه فلزات با روش هایی که شامل بکارگیری حرارت هستند را پیرومتالورژی می‌گویند. مهمترین عملیات پیرومتالورژی عبارتند از تشویه (roasting)، تکلیس (Calcination)، ذوب و احیا (smelting)، و تصفیه (refining). مثال بارز استفاده از پیرومتالورژی در فرایند استخراج آهن است که عمده آنها کوره بلند است.

? اما بیشتر فلزات گرانبها از رسوبهای معدنی استخراج می‌شوند که در آن آنها با فلزات و مواد معدنی دیگر مخلوط می‌باشند. این رسوب‌ها را سنگ معدن می‌نامند.

به مدیریت:آقای مهندس حسام الدین خشاوی

شماره تماس:
09132314720
09133324720

 

 

✅لیچینگ آزمایشگاهی با ظرفیت 1kg_20kg

 

 

 

🔶🔶🔶 دستگاه فک سنگ شکن آزمایشگاهی ۱۵×۱۵

🔶🔶🔶 کاتد و آند مخصوص الکترونیک کارخانه مس

 

 

 

 

فلزات , فلزات گرانبها , طلا , نقره , مس , آهن , مجموعه ماشین سازی تک در اصفهان , ماشین آلات فرآوری فلزات گرانبها در اصفهان , انواع فلزات گرانبها , استخراج از معدن , تجهیز کارخانجات فرآوری فلزات گرانبها در اصفهان , انواع دستگاه و ماشین آلات فرآوری فلزات ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed