طراحی و ساخت انواع کابینت و کمد دیواری در شهریار تهران

💎چوبین دیزاین 
💎بازسازی کامل منازل قدیمی 
💎طراحی کابینت و کمد دیواری در شهریار
💎اجرای کمد دیواری 
💎نوسازی منازل و خانه
💎تعمیرات منزل،ساختمان اداری و مسکونی 
💎اجرای کابینت کلاسیک،کابینت پولیش و ام دی اف 

🔰بازسازی ساختمان چیست؟

🌟ساختمان‌های قدیمی‌و فرسوده پس از گذشت زمان با کاهش کیفیت، استحکام و امنیت مواجه شده و مشکلاتی را برای ساکنین خانه به‌وجود می‌آورند.از این‌رو مرمت، بازسازی و ترمیم ساختمان یا تغییر دکوراسیون منزل، می‌تواند به حل مشکلات ناشی از فرسودگی اجزای داخلی و خارجی سازه کمک کند.

🌟بازسازی و نوسازی ساختمان به مجموعه عملیاتی اطلاق می‌شود که به منظور برطرف کردن مشکلات قسمت‌های مختلف سازه یا افزایش زیبایی بصری ساختمان انجام می‌شود تا شرایط سکونت فراهم شود.بهترین روش رفع مشکلات بنای ساختمان فرسوده، بازسازی و نوسازی سازه به‌حساب می‌آید که پیاده‌سازی و اجرای آن به تخصص، زمان و هزینه زیادی نیاز دارد.

🌟بسیاری از افراد به دلیل آگاهی از مشکلات و سختی تعمیرات و بازسازی منزل، ترجیح می‌دهند از خیر بازسازی خانه قدیمی‌بگذرند یا با یک سازنده برای ساخت خانه جدید وارد مذاکره شوند اما برخی به خانه قدیمی‌خود دلبستگی دارند و می‌خواهند با بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل به هدفشان برسند.

🔰نکات مربوط به بازسازی ساختمان قدیمی 

🌟اگر به دنبال بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل قدیمی‌خود هستید، توصیه می‌کنیم به نکات مربوط به بازسازی خانه فرسوده و قدیمی‌توجه کنید.رعایت اصول مربوط به تعمیر، ترمیم و مرمت ساختمان قدیمی‌به افراد در رسیدن به نتیجه ایده‌آل و مطلوب کمک خواهد کرد.

✳️از نکات مربوط به بازسازی و نوسازی ساختمان فرسوده، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔹مشورت با افراد متخصص، مجرب و کارآزموده در زمینه تعمیر و مرمت ساختمان 

🔹بررسی دقیق و کامل فضاهای ساختمان فرسوده 

🔹تعیین میزان تغییرات مورد نیاز و رعایت تناسب با فضاهای دیگر

🔹تخمین زمان لازم برای انجام عملیات بازسازی خانه قدیمی 

🔹تخمین هزینه و بودجه لازم برای تعمیرات و مرمت ساختمان  

🔹بهره‌گیری از شیوه‌های مدرن و تکنولوژی روز در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان 

🔹استفاده از متریال مرغوب و متناسب با سازه 

🔹تغییر دکوراسیون داخلی منزل برای ایجاد تغییرات زیبایی بصری 

🔹پیاده‌سازی و اجرای دقیق تغییرات، تعمیرات و بازسازی خانه قدیمی

🔹رعایت قوانین و مقررات ساختمان در زمان اجرای عملیات بازسازی 

🔹رعایت موارد ایمنی در زمان اجرای عملیات 

🔰کمد دیواری 

🌟کمدهای دیواری روکش چوب و تمام چوب با دوام و مرغوب می‌باشند و با توجه به امکان ایجاد کشو، قفسه، آویز و کانتر می‌توان نهایت استفاده را از فضا کرد.

🌟کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

🌟کمد دیواری در سبک‌های مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند که سبک مدرن به دلیل سادگی و کارایی بیشتر پرطرفدارترین مدل کمد دیواری جدید اتاق خواب است.

🔰انواع کابینت 
💠کابینت ملامینه:

🔸یکی از ارزان ترین انواع کابینت است که با ورق‌‌‌های ملامینه ساخته می‌شود. ملامینه ورقی است با مغز نئوپان که با روکش نازکی به نام ملامینه پوشانده شده است. این لایه نازک ضد آب و ضد خش است.نقطه ضعف ملامینه حساسیت نئوپان به رطوبت است. لذا توصیه می‌شود در محل هایی که در معرض آب نیستند از ورق ملامینه استفاده شود مانند کمد‌‌‌های اتاقی.

💠کابینت ام دی اف (MDF):

🔸ورق‌‌‌های ام دی اف شبیه ملامینه هستند (ورقی با روکش ملامینه) اما با مغزی ای متفاوت. مغزی این ورق‌ها بجای نئوپان از جنس متریالی به نام ام دی اف می‌باشد که فشردگی بیشتری دارد. ام دی اف‌ها یکی از انواع کابینت‌ها می‌باشند که از ضایعات دور ریختنی چوب‌‌‌های دیگر درست شده و قادرند رنگ و شکل‌‌‌های متنوعی به خود بگیرند. این نوع از کابینت‌ها قادرند با هر سبک خانه ای هماهنگ شده و جلوه ای زیبا به آشپزخانه بدهند، از این رو در بین افراد خواهان بیشتری دارند.

🔸این نوع از کابینت‌ها در برابر رطوبت هوا مقاوم بوده و آسیب زیادی نمی‌بینند و به همین علت کاربرد آن‌ها در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می‌رود، مناسب است. علاوه بر ساخت کابینت، از این ترکیب در ساخت مبلمان، میز و صندلی، دکور و کف سازی اتاق‌ها نیز استفاده می‌شود. ام‌دی‌اف در برابر حرارت فوق‌العاده مقاوم بوده و عایقی مناسب در برابر صدا می‌باشد.

💠کابینت «های گلاس»:

🔸این نوع کابینت معمولاً از ام دی اف سفید و بخش‌‌‌های قابل رویت آن ودرب‌ها از جنس ورق «های گلاس» ساخته می‌شود. ورق هایگلاس نسبت به ام دی اف دارای روکشی قوی تر و ضخیمتر است (البته در یک سمت ورق؛ سمت دیگر ورق یک لایه نازک PVC سفید است).کابینت‌‌‌های گلاس از نظر ظاهری بسیار براق تر و دارای تنوع طرح زیاد و زیباتر از ام دی اف می‌باشند. عموماً قیمت‌‌‌های گلاس بیشتر از ام دی اف می‌باشد.

🔸کابینت‌‌‌های از جنس هایگلاس گونه ای متفاوت از ام دی اف‌ها هستند که بسیار زیبا و شیک بوده و با سطحی براق در خدمت آشپزخانه‌ها قرار می‌گیرند. این نوع از کابینت‌ها نیز دارای قیمت بالاتری نسبت به ام دی اف‌‌‌های معمولی بوده و از ترکیبات رنگی متفاوتی بهره می‌گیرند. گفته می‌شود که هایگلاس خط و خش می‌گیرد اما این حقیقت نداشته و پاکسازی آن به راحتی انجام می‌گیرد. البته باید توجه داشته باشید که به دلیل سطح براق این نوع از کابینت‌ها در رنگ هایی همچون مشکی اثر انگشت بر روی آنها به جا می‌ماند.

💠کابینت ممبران:

🔸یونیت‌‌‌های این نوع کابینت نیز عموماً از ام دی اف سفید ساخته می‌شود.بخش‌‌‌های قابل رویت به این شکل ساخته می‌شوند: ام دی اف خام را توسط دستگاه CNC سی ان سی حکاکی کرده سپس تحت مکش و خلا، روکش طرح داری از جنس PVC روی ام دی اف خامِ حکاکی شده چسبانده می‌شود (در یک سمت ورق. سمت دیگر یک لایه از جنس پی وی سی سفید است که از ابتدا پشت ام دی اف خام توسط کارخانه چسبانده شده است).

🔸این پروسه، اجرای طرح‌‌‌های زیبا و پرکار مانند طرح‌‌‌های کلاسیک را مقدور ساخته است. قیمت وکیوم بیش از مدل‌‌‌های قبلی است.کابینت‌های ممبران برای سبک‌های کلاسیک و مجلل‌تر استفاده می‌شود. ابزار روی این کابینت‌ها براساس بودجه و سلیقه شما کم و زیاد می‌شود. این روکش‌ها مقاوم‌تر و البته گران‌تر هستند.

به مدیریت:محمد حسین پور

اجرای کابینت پولیش پروژه کامرانیه

 

اجرای کابینت کلاسیک

 

اجرای لمینت

 

چوبین دیزاین در شهریار , چوبین دیزاین در تهران , بازسازی منازل قدیمی‌, بازسازی کامل ساختمان , اجرای کمد دیواری , طراحی کابینت , اجرای کابینت , نوسازی منازل در شهریار , تعمیر منزل , اجرای کابینت کلاسیک در شهریار , اجرای کابینت , پولیش کابینت , ام دی اف در شهریار , هزینه بازسازی منزل در شهریار , هزینه ساخت کابینت در شهریار , هزینه ساخت کمد دیواری , کابینت , کمد دیواری , بازسازی منزل , نوسازی منزل , چوبین دیزاین , کابینت ام دی اف , کابینت کلاسیک , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed