ساخت و نصب و تعمیرات جرثقیل سقفی بالکان سهند

✳️انواع جرثقیل سقفی، وینچ، پل، کله گلی، کالسکه

🔴جرثقیل سقفی، بالابر سقفی یا Overhead crane برای جابجایی بار در انبارها و سالن‌های صنعتی کاربرد دارد. این جرثقیل معمولاً دارای دو ریل موازی است که به صورت افقی در طول سالن نصب شده و جرثقیل در شش جهت بر روی آن حرکت می‌کند. جرثقیل وسیله ای است که در انواع گوناگون و قابلیت‌‌‌های مختلف جهت جابجایی اجسام و اشیاء سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

🔴جرثقیل متشکل از یک تیر، یک قلاب و یک کابل متصل به آن می‌باشد که برای بلند کردن اجسام و بار‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.جرثقیل سقفی نوعی جرثقیل می‌باشد که مورد استفاده در داخل سالن‌ها و سیلو‌‌‌های سرپوشیده قرار می‌گیرد که بعنوان مناسب ترین و بهترین وسیله در این زمینه‌ها می‌باشد.

💥انواع طراحی جرثقیل سقفی

💠دسته بندی‌‌‌های مختلفی برای جرثقیل سقفی وجود دارد که بر حسب شکل و مکانیزم، نیروی بالابرنده (دستی، برقی و پنوماتیکی)، نوع کارکرد (تک کاره و چند کاره) وجود دارد. جرثقیل‌‌‌های سقفی از نظر نوع مکانیزم به دو نوع زنجیری و سیم بکسلی تقسیم میشوند که هر یک مزایا و معایبی دارند و برای صنایع مختلفی با محدوده بار متفاوتی تعریف میشوند.

💠از نظر نیروی مصرفی جرثقیل‌‌‌های سقفی به سه دسته برقی، پنوماتیک و دستی تقسیم میشوند که مورد دستی و برقی آنها کاربرد گسترده تری دارد. جرثقیل‌‌‌های سقفی برقی میتوانند بدون گیربکس و تک کاره و یا دارای گیربکس و چند کاره باشند.

به مدیریت: وحید احمدی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

ساخت و نصب و تعمیرات جرثقیل سقفی در تبریز , جرثقیل سقفی بالکان سهند , تعمیرات جرثقیل سقفی , نصب جرثقیل سقفی ,  انواع جرثقیل سقفی , قیمت جرثقیل سقفی , وینچ , پل , کله گلی , کالسکه ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed