Address & Contact

Our Address

تهران ، جاده خاوران ، خاتون آباد ، خیابان شهید رجایی ، پلاک1366

سازنده انواع خطوط لوله و دستگاه بازیافت پلی اتیلن رجبی

✨ خطوط لوله و دیوارپوش پی وی سی 
✨ دستگاه بازیافت پلی اتیلن و پی وی سی 
✨ لوله تا شو نخ دار پلی اتیلن 
✨ دیوارپوش و کف پوش 
✨ دستگاه نوار آبیاری 

✨ دیوارپوش

🔰 دیوارپوش پی وی سی ( PVC )، دیوارپوش ام دی اف و دیوارپوش سنگ مصنوعی امروزه به عنوان جایگزینی مناسب و زیبا به جای کاغذ دیواری در فضاهای مسکونی اداری و تجاری بسیار مورد توجه است. دیوارپوش سه بعدی پی وی سی به دلیل جذابیت در طرح و برجستگی‌‌‌های آن قابلیت نورپردازی فوق العاده جذاب و زیبا را دارد. این ویژگی مخصوصاً در محیط‌‌‌های تجاری میتواند عامل جذب مشتری‌‌‌های بیشتر و در منزل میتواند حس منحصر بفرد بودن را ایجاد کند.

🔰 تنوع دیوارپوش پی وی سی در بازار ایران بسیار زیاد است. با توجه به جنس و نوع پوشش دیوارپوش قیمت آن نیز مختلف است. از انواع دیوارپوش پی وی سی موجود میتوان به دیوارپوش ضد ضربه، دیوارپوش پی وی سی معمولی و دیوارپوش سه بعدی اشاره کرد. مهمترین عامل در تعیین قیمت دیوارپوش وزن آن است.

🔰 انتخاب بهترین دیوارپوش برای خرید سوالی است که همیشه ذهن مشتری را مشغول میکند. در خیلی از موارد پیش آمده که مشتری با توجه به تنوع محصولات در بازار و قیمت‌‌‌های مختلف نمیتواند تصمیم درستی در انتخاب بهترین دیوارپوش داشته باشد. به عنوان اولین اصل باید در نظر داشت که هرچه وزن دیوارپوش بیشتر باشد به این معنی است که مقدار مواد مصرفی در آن بالاتر است و به همین دلیل نیز قیمت آن بالاتر خواهد بود.

🔰 در درجه دوم رنگ دیوارپوش را باید در نظر داشت. رنگ دیوارپوش و همان لایه رویی آن به دو صورت روکش هات استمپ و استیکر و یا دیوارپوش روکش دار در بازار موجود است. دیوارپوش روکش دار از قیمت بالاتری نسبت به دیگر موارد برخوردار است. همچنین آخرین موردی که باید در نظر داشت ضد ضربه بودن دیوارپوش است.

🔰 دیوارپوش معمولی در مقابل ضربه بسیار حساس است و به راحتی در اثر کوچکترین ضربه ای دچار فرورفتگی میشود و طبیعتاً قیمت آن به مراتب ارزانتر از دیوارپوش ضد ضربه است. به عنوان آخرین نکته باید قابلیت شستشو را در نظر گرفت که میتواند در قیمت دیوارپوش عاملی تاثیرگذار باشد.

🔰 از ویژگی‌‌‌های دیوار پوش پی وی سی ضد ضربه میتوان به مقاومت در برابر رطوبت ( ضد آب بودن )، عایق صوتی، طراحی در رنگ‌‌‌های متنوع، صرفه اقتصادی، ضریب اشتعال پایین و نصب آسان و سریع اشاره کرد. دیوارپوش ضد ضربه از دیگر انواع دیوارپوش معمولی تا ۳۰ درصد بیشتر عایق صوت است.

🔰 به همین منظور میتوان از دیوارپوش ضدضربه برای عایق سازی صوتی دیوارهای منازل استفاده کرد. همچنین دیوارپوش ضد ضربه در مقابل آتش مشتعل نمیشود. با توجه به مواد بکار رفته در برابر هرگونه آتش سوزی متریال دیوارپوش فقط حالت جمع شوندگی پیدا میکنند و در این حالت از گسترش آتش سوزی جلوگیری میشود.

🔰 همچنین در شرایطی که دیوار ساختمان نم داده است از آنجاییکه دیوارپوش پی وی سی کاملاً ضد آب است با کمترین هزینه و با حداکثر سرعت در نصب میتوان این مشکل را حل کرد. تنوع طرح و رنگ بالای این محصول میتواند برای هر نوع سلیقه ای مناسب باشد.

✨ انواع دیوارپوش موجود در بازار ایران را میتوان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

✨ دیوار پوش پی وی سی
✨ دیوار پوش سه بعدی

🔰 غالباً دیوار پوش پی وی سی در فضای اداری یا تجاری و دیوار پوش سه بعدی در منزل استفاده میشود. دیوارپوش پی وی سی در دو نوع معمولی و ضد ضربه موجود است و دیوارپوش سه بعدی نیز در انواع دیوارپوش سه بعدی پی وی سی فشرده، دیوارپوش سه بعدی ام دی اف و یا چوبی و دیوارپوش سه بعدی فومی‌موجود است. از انواع دیگر دیوارپوش‌ها میتوان به دیوارپوش بتنی اشاره کرد. با توجه به جنس و رنگ و روکش انواع دیوارپوش قیمت آن نیز متغیر است.

🔰 اگرچه با توجه به طراحی داخلی، انواع دیوارپوش پی وی سی قابلیت استفاده در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ( نمای ساختمان ) ساختمان را دارد. البته نصب دیوارپوش پی وی سی در نمای ساختمان از نصب دیوارپوش در فضای داخلی ساختمان مقداری متفاوت است و ضوابط فنی مربوط به جنس چسب باید رعایت شود.

مدیریت:آقای مهدی رجبی مقدم

 

 

کاتالوگ دیوارپوش پی وی سی , قیمت دیوارپوش پی وی سی آذران پلاستیک , دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ , قیمت پی وی سی , عکس دیوارپوش پی وی سی , نصب دیوارپوش پی وی سی , خرید اینترنتی دیوارپوش پی وی سی , قیمت پی وی سی سفید , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed