سالن ماساژ و تاتو تانوتاس لیوسا 

⚜️ انجام خدمات ماساژ و تتو با بیش از ۵ سال سابقه کاری با کادری مجرب،تحصیلکرده و کارآزموده در استان البرز⚜️
⚜️برای شما مناسب باشد را بشناسید اما پیش از معرفی انواع ماساژ نگاهی کلی خواهی مانداخت به فواید آن که شامل:

🔹درمانی ساده برای افسردگی
🔸ضددردهای یکجانشینی
🔹باز کردن عضلات پیچ خورده
🔸 بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن
🔹استامینوفن طبیعی
🔸کاهش درد زایمان
🔹داشتن چهره ای شاد با پوستی صاف و شفاف
🔸روشی برای بهبود زخم ها

💥فواید ماساژ برای بدن و سلامت روح💥

🔹گره‌‌‌های بدنی
🔸جابه جا کردن لخته از مسیر مستقیم قلب
🔹حرکات دایره ای عمیق
🔸لرزاندن و ضربه زدن
🔹تکنیک‌‌‌های حرکتی مفصلی منفعل

💥ماساژ سوئدی💥

💢ماساژ سوئدی یکی از انواع ماساژ سبک برای تمام بدن است و مناسب افرادی است که:

♦️تازه به ماساژ رو آورده‌اند؛
♦️تنش ماهیچه‌ای بسیار دارند؛
♦️نسبت به لمس دست‌ها حساس هستند.
♦️ماساژ سوئدی به رفع گره‌های ماهیچه‌ای و ♦️دردهای خفیف کمک می‌کند.
♦️همچنین گزینه‌ی خوبی برای آرام و رها‌شدن کل بدن است.

💢ماساژ باید مستقیما روی پوست انجام شود، اما می‌توانید در طول ماساژ خودتان را با ملحفه‌ بپوشانید و هنگام ماساژ قسمت‌های مختلف، همان بخش‌ها را در اختیار ماساژور بگذارید. ماساژور ترکیبی از موارد زیر را به‌کار می‌گیرد:

🔶مالش؛
🔶حرکت طولانی دست‌ها روی بدن به سوی قلب؛
🔶حرکات دایره‌ای عمیق؛
🔶ضربه و لرزش؛
🔶تکنیک‌ حرکات مفصلی

💥ماساژ ورزشی💥

⚜️ماساژ ورزشی برای کشیدگی و دردهای عضلانی معجزه می‌کند و علاوه بر باز کردن این گرفتگی‌ها از تشکیل بافت اسکار در محل آسیب جلوگیری می‌نماید. علاوه بر این موارد گفته شده، ماساژ باعث می‌شود تا فیبرهای جدید ترمیمی‌که داخل بدن تولید می‌شوند دقیقاً در راستای فیبرهای عضلانی، رشد کرده و از آسیب دیدگی‌‌‌های احتمالی در آینده تا حد زیادی جلوگیری شود.

⚜️در ماساژ ورزشی دو نکته بسیار مهم وجود دارد:

⚜️انتخاب نوع ماساژ با توجه به نیازسنجی ورزشکار
⚜️علم و آشنایی کامل ماساژور با آناتومی‌و
⚜️فیزیولوژی بدن انسان (علی الخصوص سیستم اسکلتی و عضلانی)

💥ماساژ ریلکسی💥

🔹 از حرکات طولانی و ملایم استفاده می‌کند و هدف اصلیش این است که به‌ شما کمک کنید ریلکس شوید: سیستم عصبی شما را آرام می‌کند، استرس‌تان را کم می‌کند و کمک می‌کند که احساس شادابی و سلامتی کنید.

🔸ماساژور شما، بر خلاف ماساژ درمانی روی نقطه خاصی از بدن‌تان که درد دارد کار نمی‌کند، بلکه سعی می‌کند تنش را از تمام بدن شما بگیرد. حتی بعضی افراد در طی این ریلکسیشن عمیق به‌خواب می‌روند.

🔹ماساژ ریلکسی مزایای دیگری هم برای بدن دارد، از جمله بهبود گردش خون و تحریک سیستم لنفاوی بدن، که باعث سم زدایی بدن می‌شود، به درمان بی‌خوابی کمک می‌کند و باعث می‌شود آرامش ذهنی و تعادل عاطفی بهتری داشته باشید.

💥ماساژ درمانی چگونه اثر می‌کند؟ 💥

🌀معمولا انواع ماساژ با یک مکانیسم مشابه بر روی بدن اثر می‌گذارند. زمانیکه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاکتیک می‌تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده، مواد غذایی و اکسیژن تازه را به بافتهای مزبور می‌رساند و به خروج مواد سمی‌و بهبودی کمک می‌کند.

🌀همچنین عضلات در حال کشش می‌توانند به رگهای خونی و اعصاب فشار آورده وبا محدود کردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند. با ماساژ منطقه مورد اثر، بتدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر کاهش یافته و درد کاهش می‌یابد. همین مکانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده با ماساژ باعث سودمندی آن است.
🌀علاوه بر این، ماساژ باعث افزایش اندروفین‌ها (نابود کننده‌‌‌های درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل کننده خلق و خوی) می‌شود. همچنین ثابت شده که هورمون استرس (کورتیزول) را آزاد می‌نماید.به همین دلیل ماساژ اغلب به عنوان یک درمان تکمیلی برای افرادی که سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده توصیه می‌شود.

💥تاتو می‌تواند مواردی که دوست ندارید را پوشش دهد💥

⚡️شاید شما از داشتن مواردی بر روی بدنتان ناراضی هستید. این موارد می‌توانند جای زخم، ماه گرفتگی، اسکار، جای عمل و غیره باشد. از فواید تاتو بدن این است که به راحتی می‌توانید با یک طرح زیبا تمامی‌آن‌ها را پوشش دهید.

⚡️تاتو زدن‌‌‌های متعدد سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد
یک مطالعه و بررسی در ژورنال آمریکایی زیست شناسی انسانی نشان می‌دهد که به دو دلیل تاتو زدن‌‌‌های متعدد سیستم ایمنی بدن را افزایش می‌دهد. افرادی که تاتو‌‌‌های زیادی دارند کاهش ایمنوگلوبولین A در آن‌ها کمتر است. همچنین تاتو باعث تحریک سیستم ایمنی بدن می‌شود. که این دو مورد بر خلاف تصور از عوارض تاتو بدن نیستند.

⚡️ایمونوگلوبولین A در محیط‌‌‌های مخاطی مانند کانال گوارشی٬ مجرای تنفسی و بخش‌های از سیستم تناسلی وجود دارد و از تجمع پاتوژن (عامل بیماری‌زا) جلوگیری می‌کند.

⚡️وقتی شما یک تاتو می‌زنید، سیستم ایمنی بدنتان به آن واکنش نشان می‌دهد و سریعا پاتوژن‌ها را به محل تاتو می‌فرستد. همین موضوع عامل تورم محل تاتو است. سرانجام بدن شما با رنگ تاتو سازگار می‌شود و با آن کنار می‌آید اما اتفاقی که در طول این مدت می‌توان شاهد آن بود این است که سیستم ایمنی شما قوی تر می‌شود.

🔥تاتو می‌تواند ابراز احساسات شما به دیگران باشد

🔥در تاتو‌‌‌های بسیاری از افراد مشهور یا همان سلبریتی‌ها به وضوح می‌توان علاقه آن‌ها به دوستان و یا خانواده هایشان را مشاهده کرد. یک خالکوبی ست با همسر و فرزندان، تاریخ تولد یکی از دوستان، تصویر مادر و … از جمله آن هاست.
🔥فردی که شما برای او بر روی بدنتان خالکوبی می‌کنید می‌تواند تقریبا مطمئن باشد که او را تا آخر عمر در دل خود جای داده اید و این موضوع حسی متفاوت در او ایجاد می‌کند.

🔥زنده نگه داشتن خاطرات از دیگر فواید تاتو بدن
شما شاید تاتو خود را در یک مکان، با یک فرد و یا برای موضوع خاصی زده باشید. تاتو تمامی‌این موارد را در خود حفظ می‌کند و هر روز آن‌ها را برای شما زنده نگه خواهد داشت

مدیریت: آقای امین صلاحی

شماره تماس جهت هماهنگی:
۰۹۱۲۶۹۸۳۳۸۰
۰۹۱۲۰۶۴۹۸۰۳

 

سالن ماساژ و تاتو , ماساژ , تتو , تاتو , سالن ماساژ و تاتو تانوتاس لیوسا ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed