سبک سازی یار احمدی 

💥لیست خدمات💥

➰نصب شیروانی

➰تعمیرات شیروانی

➰رابیس کاری

➰الاچیغ و نصب سوله

➰ساندویچ پنل سردخانه

✅ نصب شیروانی ، تعمیرات شیروانی ، رابیتس کاری ، آلاچیق ، نصب سوله ، ساندویچ پنل ، سردخانه

✅ تهیه و اجرای سبک سازی و شیروانی

✅ طراح و مجری انواع سقف شیروانی ، مسکونی ویلای ، پارکینگ ، سوله ، الاچیق ، سایه بان ، انباری ، سردار ، اردواز

✅ بصورت دو شیب ، چهار شیب ، سوئیسی کتابی و انواع طرحهای جدید و بروز

✅ اجرای انواع ورق گالوانیزه رنگی سینوسی طرح سفال زیرکوب و ….اجرای پلی کربونات و نور..گیری

✅ تعمیرات انواع سقف شیروانی تعویض ابرو نشتی سرو صدا و ….بازدید و تحویل فوری

💠انجام کلیه امور تاسیسات ساختمان شامل از ابتدا تا تحویل💠

 

✅ سبک سازی ساختمان چیست و چرا انجام می‌شود؟

✅ در گذشته ساختمان‌ها با مصالحی مانند آجر، سنگ، خشت و … ساخته می‌شد. این مصالح مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما از خود نشان می‌دادند ولی در برابر عواملی بیرونی دیگری نظیر سیل، زلزله و توفان ناکارآمد بودند. از این رو با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روزه مصالح و ابتکارهایی برای سبک سازی ساختمان‌ها به کار گرفته می‌شد.

✅ همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، سبک سازی ساختمان به دلیل کاهش خسارات مالی و جانی در مواجهه با بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله در مناطقی که در معرض این خطرات هستند، پیش گرفته شد. علاوه بر کاهش خسارات در سبک سازی ساختمان، کاهش هزینه‌ها و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی هم از دیگر دلایل سبک سازی ساختمان هستند.

💥رابیتس چیست ؟💥

💢رابیتس یک ورق شبکه ای فلزی است که به اشتباه راویز نیز گفته می شود. پیداست که فرق راویز با رابیتس تنها در تلفظ عامیانه و اشتباه است. این ورق دارای ظاهری متفاوت با ورق ساده فلزی است و دارای چشمه هایی در اندازه های متفاوت است. تولید رابیتس در انواع متنوعی صورت می گیرد

💥مزایای رابیتس💥

💢چشمه های کوچک و زیاد رابیتس به گونه ای است که اجازه ی جریان هوا، آب و نور را می دهد و همزمان یک مانع فیزیکی برای مواد بزرگ تر ایجاد می کند که این مزیت موجب استفاده در ساخت قفس نیز می شود. از دیگر مزایای رابیتس در مقایسه با ورق های فلزی عادی این است که لبه های بی حفاظ راویزکشش و انقباض بیشتری تحمل می کنند که منجر به استفاده از آن در کت واک و یا پوشش زهکشی می شود.

💢راویز از توری هایی نظیر توری مرغی با وزن برابر ، بسیار مقاوم تر است، زیرا سطح بیشتری دارد. یکی دیگر از مزیت های آن، این است که راویز هیچگاه به طور کامل بریده نشده و دوباره متصل نمی گردد و این موجب می شود تا مقاومت خود را حفظ کند در نتیجه این شبکه ی فلزی دارای مقاومت و دوام بالایی است. راویز می تواند بیشتر از یک ورق فلزی ساده فشار تحمل کند زیرا به خوبی می تواند این فشار را در سراسر ورق پخش کند.

💥در ساخت آلاچیق از چه متریالهایی استفاده می‌شود؟💥

🔅 آلاچیق پیش از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که عموماً این سازه از فلز یا چوب است، از آنجایی که آلاچیق در فضای باز استفاده می‌شود باید به یادداشت که در صورت استفاده از فلز از رنگ‌های اپوکسی یا رنگ‌های پوشش دریایی برای کاور کردن استفاده شود و در صورتی که از چوب استفاده می‌کنیم حتماً چوب ترمو باشد. بخش مهم آلاچیق، سقف آن است که بسته به نوع طراحی از متریال‌های مختلف استفاده می‌شود. برای مثال در صورتی که سقف شیبدار است، نیازمند آهن کشی است تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد – عموماً در آلاچیق‌هایی با طراحی مدرن – در بخش‌های سرپوشیده می‌بایست از فلاشینگ و در بخش‌های نیمه باز می‌توان از ترمووود استفاده کرد.

💢 بخش بعدی دیواره آلاچیق است، گاهی هیچ دیواره‌ای در کار نیست و صرفاً بخش‌هایی از سازه در دیواره قرار دارند و گاهی نیز از دیواره سبز که توسط گیاه پوشیده شده‌استفاده می‌شود، همچنین استفاده از چوب و شیشه نیز در دیواره آلاچیق کاربرد دارد.

💥نصب سوله💥

💢نصب سوله آخرین مرحله از مراحل ساخت سوله می باشد. نصب سوله عبارت است از اتصال اجزای سوله به یکدیگر در محل اجرای سوله. اتصال اجزای سوله نیز به دو روش صورت می پذیرد: یا توسط پیچ و مهره و یا توسط جوشکاری که این امر بسته به نحوه ی طراحی سوله تعیین می گردد.

💢نصب سوله نیز مانند طراحی سوله باید توسط متخصصین این امر صورت گرفته و تمام نکات و استانداردهای نصب سوله رعایت شود. در صورتی که استاندارد های نصب سوله رعایت نشود، امکان به بار آوردن خسارت های جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. شرکت مهندسی رهنما سازه فولاد صنعت با متخصصین حرفه ای و با تجربه ، عملیات نصب سوله را با رعایت تمام استانداردها و جزییات کار و بالاترین کیفیت به انجام می رساند.

💥مراحل نصب سوله💥

💢همان طور که گفتیم پس از طراحی و ساخت سوله نوبت به نصب سوله می رسد. اولین مرحله از مرحله نصب سوله انتقال اجزا و اسکلت سوله ساخته شده به محل احداث سوله می باشد.

⚜️به طور کلی مراحل نصب سوله را می توان به شکل زیر خلاصه کرد:

🔹اجرای فونداسیون یا پی جهت نصب سوله
🔸نصب ستون های سوله
🔹نصب رفترها
🔸نصب لایه ها و پرلین ها
🔹گونیا سازی سوله
🔸نصب قاب های سوله
🔹نصب پوشش سقف سوله
🔸انجام کارهای پایان نصب سوله

💥کاربرد های ساندویچ پانل سردخانه ای💥

💢جهت ایجاد سرد خانه در ساختمان های صنعتی ، کارخانه جات صنعتی و ساختمان های بزرگ ، سوپرمارکت ها انبار ها و صنایع مربوط
دامداری و کشاورزی و فروشگاه های صنایع سرد
مواد روزانه مورد مصرف هتل ها ، ورزشگاه ها و… از قبیل سبزیجات انواع میوه ها
تولیدی گل و گیاه ، تجهیزات پزشکی ، ازمایشگاه ها، بیمارستان ها

💥مزایای ساندویچ پانل سردخانه ای:💥

🔹مقاوم دربرابر انتقال رطوبت
🔸مقاوم دربرابرحرارت
🔹مقاوم در برابر صوت
🔸ضخامت این ساندویچ پانل بر اساس کاربرد از 8 – 20 cm است

💯 هیچ تضمینی بهتر از یک بار امتحان کردن نیست 💯

مدیریت : آقای جواد یار احمدی

 

 

 

 

 

 

 

سبک سازی سقف شیروانی , سبک سازی ساختمان , اجرای سقف سبک و ارزان , مزایای سقف سبک سازی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed