Address & Contact

Our Address

فاس،لامرد،شهرک صنعتی

Telephone

تولید یخسازهای قالبی و پولکی شرکت پانل گستر جنوب

✅یخساز صنعتی دستگاهی است که در کارخانجات صنعتی، رستوران‌ها، آشپزخانه، تالارها و کلا مکان هایی که از یخ بصورت وسیع استفاده می‌شود به منظور ساختن یخ‌‌‌های قالبی، پودری، پولکی و حبه ای در حجم زیاد مود استفاده قرار می‌گیرد.

 

✅دستگاه یخساز قالبی:

دستگاه یخساز قالبی در واقع به عنوان یک دستگاه یخساز صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یخ را در قالب‌‌‌های بزرگ تولید می‌کند که در سردخانه‌ها و بقیه جاهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از این یخساز به صورت جداگانه در محل هایی مانند رستوران استفاده نمی‌شود ولی کارخانجات یخسازی بزرگ اقدام به خرید این دستگاه یخساز صنعتی می‌کنند که بقیه جاها مانند رستوران و قصابی و غیره از این کارخانجات یخساز اقدام به خرید یخ مورد نیازشان به صورت قالب می‌کنند.
دستگاه یخساز قالبی یا همان دستگاه یخساز صنعتی دارای ابعادی بزرگ و نیاز به محیطی بزرگ برای نصب دارد.

✅دستگاه یخساز پولکی:

دومین دستگاه یخساز، دستگاه یخساز پولکی است که در واقع یخ را به صورت پولک تولید می‌کند و از این حیث دارای مقبولیت بالایی در بین مصرف کنندگان یخ از جمله ماهی فروش‌ها می‌باشد که جهت سرد نگاه داشتن ماهی نیاز به یک نوع یخ دارند که در ضمن اینکه تمام قسمت‌‌‌های ماهی را پوشش دهد و در ضمن سریع آب نشود که از نوع دستگاه یخساز یعنی دستگاه یخساز پولکی استفاده می‌کنند.

به مدیریت:آقای خدادادی

 

 

 

 

 

 

 

 

?مشخصات دستگاه یخساز
۱٫گروه‌‌‌های مختلف دستگاه یخساز پولکی
?فریونی:مخصوص مبردهای R404A-R22
?آمونیاکی:مخصوص مبرد R717

 

مزایای یخ پولکی
●تشکیل یخ پولکی در دمای پایین تر از ۸-
●پس از تشکیل تکه یخ‌ها خشک و بهداشتی بوده و به هم نمیچسبند
●سطح تبادل بالا و قابلیت قرار گیری بر روی اجسام به شکل کامل و مناسب برای انتقال بهینه دما
●بدون سطوح و کوشه‌‌‌های تیز برای جلوگیری از آسیب دیدن اجسام ظریف
●بسیار مناسب و راحت برای نگهداری و انتقال

 

اواپراتور یخساز پولکی
طراحی مخصوص بازدهی بالا و صرفه جویی در انرژی
◇در مرحله درام اوپراتور, ساختار داخلی تحت توجه دقیق قرار گرفته است تا بازدهی برودتی درام اواپراتور بهبود یافته و سیکل برودت با تکنولوژی مناسبی انجام پذیرد.
بهره گیری از آخرین تکنولوژی صنعت یخ سازی درام ثابت و تیغه متحرک که در مقایسه با درام‌‌‌های افقی متحرک از نظر نشت گاز مبرد و فرسایش اجزای غلطنده بسیار بادوام و کاربردی تر می‌باشد.

تکنولوژی تولید
در تکنولوژی ساخت اواپراتور از جنس آلیاژ استنلس استیل مخصوص استفاده شده که ضمن دارا بودن استقامت مناسب همواره مورد تایید استاندارد‌‌‌های مواد غذایی نظر HACCP می‌باشد

?دستگاه یخساز مخصوص عرشه
پانل گستر جنوب به عنوان یک تولید کننده حرفه ای یخسازهای با انواع مختلف تولید کرده است که با شرایط کشتی‌‌‌های ماهیگیری اقیانوسی برای تولید یخ با استفاده از آب معمولی و یا اقیانوسی سازگاری دارد.شرایط مختلف جوی و اختلافات نواحی دریایی و نیز شرایط آب اقیانوسی در طراحی این یخسازها لحاظ شده و به عنوان روشی مستقیم برای تولید یخ و استفاده از آن روی عرشه, سیستم‌‌‌های یخساز اقیانوسی تولید و استفاده میگردد.در طراحی اینگونه دستگاه‌ها مواردی نظیر مقاومت در برابر مشکلاتی مانند خورندگی آب دریا, تکانهای کشتی ,مدت زمان طولانی دریانوردی و محیط‌‌‌های نامساعد جوی مورد توجه قرار گرفته است

 

 

سردخانه صنعتی ,  تولید یخسازهای قالبی و پولکی ,  انواع دستگاه یخساز ,  یخساز قالبی ,  یخساز پولکی ,  یخساز حبه ای ,  یخساز پودری ,  شرکت پانل گستر جنوب در فارس ,  تولید یخساز‌‌‌های مختلف در فارس ,  کاربرد دستگاه یخساز ,  سردخانه صنعتی در لامرد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed