Address & Contact

Our Address

تهران

تولید کننده سرویس خواب کودک و بزرگسال بیبی مون

🔸تولید کننده سرویس خواب کودک تا بزرگسال

🔸آسودگی خواب راحت فرزند دلبندتان

🔸دیزاین طبق به روزترین متد مبلمان اتاق کودک

🔸خارجی mdf 100%      

🔹دارای 3 سال ضمانت

🔰طراحی و خرید برای چیدمان اتاق کودک، از جمله موضوعات دوست داشتنی برای هر فردی است. به خصوص اگر شما فردی باشید که قصد دارید به زودی تجربه مادر یا پدر شدن را حس کنید. زمانی که شما قصد دارید اتاقی را برای کودک‌تان آماده کنید، باید بدانید که یک کودک، به طور دقیق به چه لوازمی‌نیاز دارد. شاید در ابتدا کمی‌سردرگم شوید ولی چنانچه قبل از هر گونه اقدام به خرید، مایحتاج کودک را یادداشت کنید، دیگر نگرانی بیهوده برای تهیه وسایل را ندارید.

🔴از شلوغی در چیدمان اتاق کودک پرهیز کنید

🔰توجه داشته باشید در چیدمان اتاق کودک نیازی نیست اتاق را بیش از حد شلوغ و پر از وسایل متنوع کنید. کودک باید بتواند به راحتی در اتاق قدم بزند و به فعالیت و بازی بپردازد. به این منظور بهترین گزینه برای یک چیدمان منظم و کاربردی، استفاده از یک سرویس خواب مجهز است.سرویس خواب بیبی مون، با طراحی ویژه و دوست داشتنی، سرویس خوابی مناسب اتاق کودک تان طراحی و تولید کرده است. شما میتوانید در زمان سفارش، نسبت به ابعاد و اندازه فضای اتاق تکه‌‌‌های مختلفی از سرویس خواب را اضافه یا کم کنید.

🔴در انتخاب تخت کودک دقت کنید

🛏انتخاب یک تخت راحت از اصلی ترین قسمت‌‌‌های مبلمان اتاق کودک است. توجه داشته باشید ارتفاع تخت از زمین بستگی مستقیم به قد و سن کودک دارد. اگر کودک به تنهایی از تخت پایین و بالا میرود باید ارتفاع تشک تا زمین اندازه ارتفاع کف پای کودک تا زانوی او باشد تا بتواند در زمان نشستن بر لبه تخت، به راحتی پایش را بر زمین بگذارد. اگر کودک شما کوچک است و نگران افتادن آن از تخت هستید، حتما تختی که دارای حفاظ است، تهیه کنید. فراموش نکنید، مدلی که خریداری میکنید امکان حذف حفاظ را در آینده داشته باشد. در زمان انتخاب تمام قسمت‌‌‌های تخت را به خوبی چک کنید تا حفره و سوراخی که باعث آسیب رساندن به کودک شود، وجود نداشته باشد.

🛏تشک تخت از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است تشکی انتخاب کنید که نه سفت باشد و نه نرم تا کودک به آرامی‌بر روی آن بخوابد.

🔵نقش نور و رنگ در چیدمان اتاق کودک

⚡️انتخاب دو یا سه رنگ، در طراحی سرویس اتاق کودک، کمک میکند فضای اتاق از یکنواختی در بیاید و از خستگی کودک جلوگیری میکند. شما باید رنگ سرویس خواب را مناسب با جنسیت کودک و سلیقه‌تان در نظر بگیرید.

⚡️تامین یک منبع نور مناسب برای اتاق کودک، از استرس و اضطراب او جلوگیری میکند. کودکان از چیزهای ناشناخته می‌ترسند. از دیدگاه آنها اشیا در تاریکی هویت دیگری پیدا میکنند، در نتیجه برای آرامش کودک از یک منبع نور مناسب در هنگام شب استفاده کنید. همچنین نور زیاد و مستقیم هم موجب آزار کودک میشود و برای او ایجاد ناامنی میکند.

به مدیریت: آقای علی اصغر خوشکردار

 

 

 

 

 

سرویس خواب بیبی مون در تهران , سرویس خواب بیبی مون , قیمت سرویس خواب بیبی مون , سرویس خواب کودک بیبی مون  , سرویس خواب کودک در تهران , سرویس خواب در تهران , تولید کننده سرویس خواب کودک تا بزرگسال در تهران , تخت کودک  , مبلمان اتاق کودک  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed