Address & Contact

Our Address

شیراز،کمربندی امام خمینی ، کنار پمپ بنزین خسروانی

سندبلاست کیانپور

⭕️سندبلاست قطعات و تجهیزات صنعتی

?نفت و گاز و پتروشیمی ، انواع لوله های فلزی گازی

⭕️مخازن بزرگ و کوچک

?بونکر لودر ، گریدر

⭕️شاسی انواع خودرو و کامیون ، جرثقیل ، مات کردن شیشه

?پاک کردن سطوح ( دیوارنویسی )

⭕️پاک کردن از روی فلزات و رنگ آمیزی فلزات

?سندبلاست و رنگ امیزی ( 3 لایه رنگ )

?با بیش از 60 سال سابقه در زمینه سندبلاست و رنگ امیزی ?

✳️سندبلاست چیست ؟

?یکی از فرآیندهایی که برای رفع ناصافی ها در سطوح فلزی، چوبی، شیشه ای و … استفاده می شود ساب پاشی یا سندبلاست است. در این فرآیند ذرات بسیار ریز ساینده از قبیل شن و ماسه با فشار بر روی سطح پاشیده می شوند. در واقع سندبلاست گرد و غبار، رنگ، آلودگی و … را از سطوح پاک می کند.

?در این روش پاک سازی، ذرات ساینده با شتاب زیاد از یک نازل به سمت سطح پرتاب می شوند و سطح را تمیز می نمایند. این روش راهکاری بسیار موثر برای هموار کردن و شکل دهی به سطوح مختلف است. ذرات ساینده ای که در صنعت سندبلاست به کار برده می شوند شامل ماسه سیلیس، اکسید آلومینیوم، مس باره، خرده شیشه، ساچمه ها و ذرات ریز فولادی، ماسه سرامیک و کربید سیلسیم هستند که هر کدام با توجه به سطح مورد نظر انتخاب می شوند.

✳️ کاربرد سندبلاست

? از این فرآیند برای انجام کارهایی مثل زنگ‌زدایی، ماسه‌زدایی و رنگ برداری سطوح داخلی و خارجی قطعات یا صیقل دادن را استفاده می‌شود.

? گاهی اوقات برای پاکیزه نگه داشتن انواع قالب‌های صنعتی، زبر کردن قطعات، عملیات لعاب‌کاری و تفلون کاری برای کیفیت بخشیدن و استفاده طولانی مدت از آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

?سندبلاست همچنین در آماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع آبکاری‌های صنعتی، تزئینی یا رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

? از دیگر موارد کاربرد سندبلاست می‌توان به حکاکی انواع نوشته و نقش‌های مختلف و برجسته‌کاری آن‌ها بر روی سطوح شیشه‌ای، چوبی، ام‌دی‌اف، کاشی، سرامیک اشاره کرد که بیشترین استفاده آنها برای انجام امور تجاری و تبلیغاتی و تزئینات دکور می‌باشد.

به مدیریت :آرش کیانپور

 

 

 

 

 

سندبلاست کیانپور , سندبلاست , سندبلاست در شیراز , کاربرد سندبلاست  ,  سندبلاست چیست , سندبلاست قطعات و تجهیزات صنعتی  , سندبلاست مخازن , شاسی انواع خودرو  ,سندبلاست  لوله های فلزی گازی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed