Address & Contact

Our Address

گیلان ، رشت ، ابتدای جاده انزلی ،جنب حلال احمر، خیابان حلال احمر، شرکت دیده بان امن خزر

سیستم های امنیتی دیده بان امن خزر

🔸نصب و فروش و راه اندازی مشاوره واردات صادرات و تولید به صورت دسته اول و مستقیم

🔹قیمت ها صد در صد تضمینی

🔸صد در صد رقابتی

🔹در صورت عدم داشتن یک قیمت کلیه اجناس مرجوع می شود

🔴سیستم امنیتی مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است که در قالب یک دستگاه یا سیستم یا سامانه برای محافظت از اماکن و ساختمان‌ها یا نظارت شهری و جاده‌ای به کار می‌روند. برای اماکن مختلف، سیستم‌های امنیتی گوناگونی وجود دارند که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند و از ابعاد مختلف برای ایمن سازی و کنترل اماکن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

🔴سیستم نظارتی، سیستم حفاظتی، سیستم تردد، سیستم پایش تصویری و سیستم هشدار و مقابله با حریق پنج سیستم اصلی در سامانه‌های امنیتی هستند که برای ایمنی، حفاظت، کنترل و مانیتورینگ در سطوح مختلف امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

🔰کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

💠سیستم های حفاظتی به دو دسته سیستم اعلام سرقت و سیستم اعلام حریق تقسیم می شوند. سیستم اعلام سرقت یکی از قسمت های مهم در سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد و با نام های دیگری مثل دزدگیر نیز شناخته می شود که به دو صورت بیسیم و با سیم وجود دارد. سیستم اعلام حریق دارای چند دستگاه است که با یکدیگر کار می کنند و در صورت وجود دود، آتش، منو‌اکسید کربن و سایر شرایط اضطراری آنها را تشخیص داده و از طریق تجهیزات صوتی و بصری به کاربر هشدار می دهند.

🔻انواع سیستم‌های حفاظتی

🌀دزدگیر اماکن، دزدگیر منزل، دزدگیر فروشگاهی، گیت ضد سرقت فروشگاهی، دزدگیر ماشین، جی پی اس GPS ، مکان یاب شخصی، ردیاب خودرو و موتورسیکلت از تجهیزات اصلی سیستم‌های حفاظتی می‌باشند. در اکثر مواقع با استفاده از یک سیستم نظارتی در کنار یک سیستم حفاظتی می‌توان به امنیت کامل همراه با نظارت تصویری راه دور دست یافت.

✳️دوربین مدار بسته

⭕️یکی از رایج ترین و مهم ترین راه های تامین امنیت استفاده از دوربین مداربسته است. استفاده از یک سیستم دوربین مدار بسته در حفظ امنیت اموال و دارایی‌های ما بسیار ضرورت دارد.

⭕️از طریق دوربین مدار بسته، ما قادر به بررسی فعالیت‌های جاری در ملک خود و همچنین اتفاقاتی که در گذشته افتاده است هستیم، اما توجه داشته باشید که دوربین مدار بسته به تنهایی عامل بازدارنده سرقت نیست زیرا سارق با تخریب دوربین مداربسته و تجهیرات آن، امکان بررسی و تشخیص را از بین میبرد اما این سیستم از نظر نظارتی بسیار کارامد و مهم میباشد.

⭕️انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای خانه و یا محل کار بسیار مهم است و اگر به درستی انجام نشود باعث افسوس در آینده خواهد شد.

✳️دزدگیر اماکن

⚜️دزدگیر اماکن نقش بسیار مهمی در جلوگیری از ورود سارق به خانه یا محل کار را دارد و ضریب ایمنی را بسیار بالا می برد. توصیه پلیس هم همواره نصب دزدگیر اماکن به علت بازدارندگی بالا نسبت به دیگر سیستم های حفاظتی می باشد.

⚜️دزدگیرهای اماکن به دو روش پخش صدای آژیر در محیط و تماس تلفنی کاربر را از وقوع سرقت مطلع می سازد، بنابراین می توان گفت که بهترین سیستم امنیتی برای اماکن و منازل می باشند.

 

به مدیریت :مهندس صنعتی – مهندس زارع

 

 

 

 

 

 

 

سیستم های امنیتی دیده بان امن خزر در گیلان , سیستم های امنیتی , نصب سیستم های امنیتی در گیلان , دوربين هاي مداربسته , دزدگیر اماکن , نصب و فروش سیستم های امنیتی در گیلان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed