شرکت باربری اتوبارهفت تیر لرستان_خرم آباد

بسم الله الرحمن الرحیم

مشتری مداری سرلوحه کار ما هست
قیمت‌‌‌های واقعی و بدون واسطه
با بهترین کیفیت

🚚 حمل اثاثیه منزل ومبلمان،جهیزیه عروس،لوازمات ادارات، شرکت ها، باشگاه ها، کالا‌‌‌های تجاری و اداری و…
با انواع کامیون‌‌‌های ایسوزو، جک، کروز، مسقف چادری ضد باران و برف اتاق بزرگ
ماشین‌‌‌های سبک نیسان وانت زامیاد …🚚

🚚 درون شهری و برون شهری با بیمه نامه معتبر
با مهرو فاکتور معتبرباربری

🚚 با رانندگانی متعهد و کارگرانی خوش اخلاق و کاربلد🚚

(کارگر خالی جهت تخلیه و بارگیری در هر ساعت))

🚚 اولین سایت اعلام بار استان لرستان با 250 خاور مسقف مبلی، و روباز کافی است شهرمورد نظر خود را بگوید بعد از یک ساعت کامیون با بیمه و بارنامه دولتی معتبر در اختیار شما هست

🚚 در صورت مشغول بودن یا در دسترس نبودن تلفن همراه پیامک بزنید در اسرع وقت باشما تماس میگیریم….
باتشکرازاعتمادشما

((بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی))

تلفن: 06633259018
همراه:  09910132561 -09160209395
مدیر: احمدولدی
آدرس: شصت متری میدان کتاب خیابان آستارا

 

🚛شرکت باربری هفت تیر با تجربه فراوان در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و جهیزیه و همچنین مبلمان، با کادری مجرب و با تجربه و همچنین دارای کامیون هایی با تجهیزات مدرن بسته بندی در خدمت همشهریان محترم همچنین سایر شهرستان‌ها می‌باشد.

🚛شرکت باربری هفت تیر با  استفاده از پرسنل مجرب و کارگران حمل بار توانسته با استفاده از بهترین امکانات و انواع ماشین‌‌‌های باربری مختلف، انواع خدمات باربری را به بهترین شکل ممکن انجام بدهد.

💥با اطمینان حمل بارهای خود را به ما بسپارید 💥

🚛انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام خواهیم داد.

🔹 تحویل سریع کالا با مناسب ترین قیمت…

🔸 حمل شهری و برون شهری…

🔹 استفاده از کادر حرفه ای…

🔸 ارائه خدمات همه روزه و بصورت شبانه روزی در اسرع وقت…

🔹 حمل و نقل اسان و مطمئن با قیمت مناسب…

🔸 اعزام نفرات جهت تخلیه و بارگیری…

🔹 اعزام بارچین مجرب جهت بارچینی تخصصی…

🔸 اعزام نفر جهت مشاوره و قبل از جابجایی اثاثی…

⚡️ کمترین قیمت حمل و نقل را با ما تجربه کنید⚡️

🚚برای حمل بار و تضمین سلامت اثاثیه در زمان جابجایی، تعداد و نوع جعبه‌ها اهیمت دارند. همچنین، تفکیک کردن وسایل، وسایل مورد نیاز بسته بندی، مدت زمان مورد نیاز و خیلی فاکتورهای دیگر در امر بسته بندی نیاز به توجه دارند.

🚚باربری و بسته بندی اسباب و اثاثیه همواره یکی از دغدغه‌‌‌های اصلی جامعه ی امروزی برای هرگونه جابه جایی است. در واقع هر نوع جابه جایی همواره با خستگی، فشار و استرس برای طرف مقابل به همراه داشته و فرقی نمی‌کند که این فعالیت به شکل فردی صورت گیرد و یا گروهی.

🚚با افزایش روز افزون جمعیت شهر ها، حمل و نقل و جابه جایی‌ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است در نتیجه شرکت هفت تیر در سطح شهر‌ها در حال فعالیت هستند تا خدمات خود را با حداکثر کیفیت ممکن برای متقاضیان ارائه دهند.
جابه جایی و نقل مکان مراحل مختلف و هر متخصص ویژه ی خود را داراست که مرحله ی بسته بندی و حمل و نقل از دیگر مراحل دارای اهمیت بیشتری برخودار هستند.

🚚بسته بندی باید بگونه ایی صورت گیرد که کوچک ترین ضربه و کمترین خسارت به وسایل مخصوصا ظروف حساس و شکستنی وارد نشود، بنابر این، این بسته بندی درست و اصولی است که سلامت وسایل را در حین جابه جایی تضمین می‌کند.

به مدیریت: احمد ولدی مطلق

 

 

 

شرکت باربری هفت تیر در لرستان , باربری هفت تیر  , باربری هفت تیر در لرستان , باربری هفت تیر لرستان  , باربری لرستان  , شرکت باربری باربری در لرستان , بهترین شرکت باربری در لرستان,باربری در خرم آباد ,باربری کوهدشت, باربری بروجرد,  باربری درود,باربری ازنا , باربری پلدختر, باربری نورآباد,باربری الشتر, باربری معمولان, باربری فیروز آباد,بابری چغلوندی, باربری سراب دوره چگنی ,باربری زاغه , شرکت باربری هفت تیر در لرستان , باربری هفت تیر , باربری هفت تیر در لرستان , باربری هفت تیر لرستان , باربری لرستان , باربری در لرستان , باربری در خرم آباد , باربری کوهدشت , باربری بروجرد , باربری درود , باربری ازنا , باربری پلدختر , باربری نورآباد , باربری الشتر , باربری معمولان , باربری فیروز آباد , باربری چغلوندی , باربری سراب دوره چگنی , باربری زاغه , باربری خرم آباد

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed