شرکت بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل

ارائه کننده:
✅ افزودنی و فرآورده‌های بتنی
✅ چسب کاشی و سرامیک
✅ ملات و گروت
✅ ضد یخ بتن
✅ آب بند بتن
✅ ماستیک و پرایمر زیر سازی
✅ پودر بند کشی
✅ رنگ نمای ساختمانی
✅ عایق امولسیونی
✅ چسب بتن وآببندی
✅ چسب و پوشش اپوکسی
✅ هواساز
✅ کیورینگ
✅ روان‌کننده بتن
✅ دیر گیر و زودگیر بتن
✅ بلوک سیمانی سبک
✅ جدول بتنی
✅ دیوار پیش ساخته
✅ نیوجرسی
✅ کفپوشهای بتنی رنگی

ژل میکروسیلیس. BC8

ژل میکروسیلیس BC8 به عنوان افزودنی بتن برای تولید بتُن با مقاومت زیاد ، دوام ،اسلامپ بالاتر و نفوذپذیری کمتر نسبت به بتن معمولی به کار می‌رود. ژل میکروسیلیس به عنوان جایگزین بخشی از سیمان است که دارای فوق روان ساز، انواع آب بند بتن و پودر میکروسیلیس و برخی از افزودنی‌های دیگر می‌باشد.

پاور ژل BC7-PW

پاور ژل BC7-PW به عنوان افزودنی بتن برای تولید بتُن با مقاومت زیاد ، دوام ،اسلامپ بالاتر و نفوذپذیری کمتر نسبت به بتن معمولی به کار می‌رود. پاور ژل به عنوان جایگزین بخشی از سیمان است که دارای فوق روان ساز، انواع آب بند بتن و پودر میکروسیلیس و برخی از افزودنی‌های دیگر می‌باشد. همچنین این محصول دارای الیاف پلی پروپیلن است که این الیاف مقاومت کششی، خمشی و سایشی بتُن را تا حد زیادی ارتقاء می دهد . توضیح اینکه در صورت رعایت محیط آزمایشگاهی و کارگاهی در حد استاندارد و استفاده از مواد اولیه مناسب پیش بینی می گردد مقاومت ۳ و ۷ روزه با استفاده از پاور ژل به میزان ۲۵ درصد نسبت به نمونه شاهد افزایش نشان دهد و در صورت رعایت کلیه شرایط استاندارد آزمایشگاهی مقاومت ۲۸ روزه نیز به میزان ۵۰ درصد بیشتر از نمونه شاهد مورد انتظار می باشد .

مکمل بتن BCB6

مکمل بتن BCB6 افزودنی موثر برای ساخت بتنهای مقاوم و نفود ناپذیر و در افزایش مقاومت خمشی و کششی بتن بسیار مؤثر می باشد. متشکل از فوق روانساز ، میکروسیلیس و الیاف PP و مواد دافع آب می باشد.

 

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل
الیاف P.P بتن

 

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل
عایق امولسیونی BCB73

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل
ابر روان کننده (کربوکسیلاتی). BC23

فوق روان ساز BC23 برای افزایش اسلامپ بتُن و نهایتا تأمین مقاومت نهایی بیشتر بکار می رود. این محصول بر پایه پلی کربوکسیلات و نسل چهارم روان سازهای بتن می باشد، که میزان مصرف این محصول نسبت به روان سازهای نسل اول حدود یک سوم می باشد که نهایتا منجر به کاهش کلی هزینه ها و تراکم بهتر و افزایش مقاومت و اسلامپ بتن میگردد.

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل
چسب بتن آب بند BC46

این محصول برای چسباندن بتن قدیم به بتن جدید و نیز افزایش چسبندگی ملات های ترمیمی کاربرد دارد، کارایی منحصر به فرد این محصول آب بند نمودن ملات و بتن و ایجاد مقاومت بالا در مقابل نفوذ آب و املاح شیمیایی می باشد. چسب بتن BC46 توانایی افزایش دوام و سهولت عمل تعمیر و ترمیم بتن را دارا می باشد. چسب بتن آب بند بر پایه رزین اکریلیک و پلیمرهای ضد آب می باشد که با آب مصرفی در بتن مخلوط شده که نهایتا موجب افزایش مقاومت های کششی، خمشی و دوام بتن می شود.

به مدیریت : آقای آرمین فر

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل
الیاف P.P بتن
تماس:
۰۹۱۲۰۲۴۴۷۱۳
۰۹۱۵۳۲۴۸۴۷۲
۰۹۳۰۵۷۲۷۴۵۰
۰۹۰۳۶۱۷۸۰۹۳

 

بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل , شرکت بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل در مشهد , شرکت بازرگانی آرمین تجارت گستران ملل ,

ساعات کار

شنبه

8 الی 17

یک‌شنبه

8 الی 17

دوشنبه

8 الی 17

سه‌شنبه

8 الی 17

چهارشنبه

8 الی 17

پنج‌شنبه

8 الی 13

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields