شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه

🔹 پاکا شلف – Pucka Shelf

پاکاشلف در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت در عرصه صنایع فلزی کرده است . در سال ۹۲ رسما شروع به تولید قفسه های فروشگاهی کرد و اسم برند خود را به پاکاشلف تغییر داد به دلیل تجربه مکفی متخصصان ما در رابطه با این زمینه پاکاشلف موفق به تولید قفسه های با دوام ، با طول عمر طولانی ، محکم ، زیبا و با کیفیت شده است . هدف ما ارئه محصولات با دوام برای فروشگاه هایی هست که قصد دارند که تا چندین سال فروشگاه خود را از خرید مجدد تجهیزات معاف کنند . قفسه های بی کیفیت و با ورق های بسیار نازک نمی توانند مدت زیادی جوابگوی فروشگاه باشند چراکه به مسرور زمان کفی ها به شدت افت پیدا میکنند و باعث ریزش کالا میشوند . یکبار برای همیشه خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید .

🔹 مجموعه فعالیت های پاکا شلف :

این شرکت هم اکنون افتخار تولید و عرضه مجموعه قفسه های فروشگاهی ، قفسه هایپر مارکتی ، قفسه انبار ، یخچال های فروشگاهی و میزصندق و کالاسکه می باشد . هرچه تکنولوژی مدرن تر باشد صرفه جویی در وقت و زمان افزایش پیدا کرده و همچنین کارایی هم به طبع آن افزایش پیدا میکند ، ما نیز به طبعیت از تکنولوژی روز دنیا خواهان مزیت های تکنولوژی هستیم و قصد ما در این شرکت انتقال این تکنولوژی به سایر هموطنان عزیز می باشد .

🔹 تولیدکننده تجهیزات هایپرمارکتی طرح ترک
🔹 از جمله قفسه های فروشگاهی،انبار راک،سوپرمارکتی طرح ترک،میزچک اوت وغیره
🔹 اولین تولید کننده قفسه ی پایا

مدیریت:مهندس مدبر

http://puckaghafase.ir/

انواع قفسه هاي فروشگاهي هايپري طرح ترك

قفسه بندی انبار منزل , قفسه بندی فلزی , قفسه بندی مغازه , قفسه بندی انباری خانگی , کاتالوگ قفسه بندی , قفسه بندی , پروفیل قفسه بندی , قفسه , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
احمدوند 26 بهمن 1399 9:19 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

کاراتون عالین