شرکت تحکیم سازان پاکا قفسه

? پاکا شلف – Pucka Shelf

پاکاشلف در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت در عرصه صنایع فلزی کرده است. در سال ۹۲ رسما شروع به تولید قفسه‌‌‌های فروشگاهی کرد و اسم برند خود را به پاکاشلف تغییر داد به دلیل تجربه مکفی متخصصان ما در رابطه با این زمینه پاکاشلف موفق به تولید قفسه‌‌‌های با دوام، با طول عمر طولانی، محکم، زیبا و با کیفیت شده است. هدف ما ارئه محصولات با دوام برای فروشگاه هایی هست که قصد دارند که تا چندین سال فروشگاه خود را از خرید مجدد تجهیزات معاف کنند. قفسه‌‌‌های بی کیفیت و با ورق‌‌‌های بسیار نازک نمی‌توانند مدت زیادی جوابگوی فروشگاه باشند چراکه به مسرور زمان کفی‌ها به شدت افت پیدا میکنند و باعث ریزش کالا میشوند. یکبار برای همیشه خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید.

? مجموعه فعالیت‌‌‌های پاکا شلف:

این شرکت هم اکنون افتخار تولید و عرضه مجموعه قفسه‌‌‌های فروشگاهی، قفسه هایپر مارکتی، قفسه انبار، یخچال‌‌‌های فروشگاهی و میزصندق و کالاسکه می‌باشد. هرچه تکنولوژی مدرن تر باشد صرفه جویی در وقت و زمان افزایش پیدا کرده و همچنین کارایی هم به طبع آن افزایش پیدا میکند، ما نیز به طبعیت از تکنولوژی روز دنیا خواهان مزیت‌‌‌های تکنولوژی هستیم و قصد ما در این شرکت انتقال این تکنولوژی به سایر هموطنان عزیز می‌باشد.

? تولیدکننده تجهیزات هایپرمارکتی طرح ترک
? از جمله قفسه‌‌‌های فروشگاهی،انبار راک،سوپرمارکتی طرح ترک،میزچک اوت وغیره
? اولین تولید کننده قفسه ی پایا

مدیریت:مهندس مدبر

http://puckaghafase.ir/

انواع قفسه های فروشگاهی هایپری طرح ترک

قفسه بندی انبار منزل , قفسه بندی فلزی , قفسه بندی مغازه , قفسه بندی انباری خانگی , کاتالوگ قفسه بندی , قفسه بندی , پروفیل قفسه بندی , قفسه , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
احمدوند 26 بهمن 1399 9:19 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

کاراتون عالین