شرکت تهیه و فرآوری چرم سحا

🔵 تولید چرم طبیعی و فرآوری انواع محصولات چرمی‌مثل کیف، کفش، لباس و کمربند و …

🔵 چرم سحا اولین گروه تولیدی در ایران از دباغی پوست تا فرآوری چرم

🔵 سحا است جوان، پرانرژی و پویا که با استفاده از تمام توانائی خود بهترین محصولات چرمی‌از قبیل کفش چرم، کیف چرم و اکسسوری چرمی‌را به مشتریان خود عرضه می‌کند. کادر مجرب سحا با شرکت در دوره‌‌‌های آموزشی اصول پایه و سپس حرفه ای صنعت چرم در مجموعه فروشگاه‌‌‌های سحا همواره تلاش می‌کنند تا با همراهی و در نظر گرفتن سلائق و نیازهای شما عزیزان تجربه ای متفاوت از سرویس و خدمات برای شما رقم بزنند. ما با تولید محصولات کیف چرمی، کفش چرمی‌و اکسسوری چرمی‌با طراحی و کیفیت منحصر به فرد برای تمام مشتریان خود، می‌کوشیم تا در لحظات خوب و ناب زندگی همواره در کنار شما باشیم. 

 

🟠 کیفیت اتفاقی نیست، کافیست یکبار امتحان کنید 🟠

 

🔵 از آنجایی که سلامت پا به عنوان یک عامل مهم در راحتی و سلامتی سایر اعضای بدن به شمار میرود و عدم توجه کافی در مراقبت از آن انسان را دچار انواع بیماریهای جسمی، آسیبهای مغزی، دردهای شدید پا و مفاصل می‌کند، انتخاب کفش مناسب بسیار حائز اهمیت خواهد بود. سالانه صدها میلیون نفر در سراسر جهان در اثر بی توجهی در انتخاب کفش به کمر درد‌‌‌های مزمن و پا دردهای مفصلی دچار شده و صدمات جبران ناپذیری به ستون فقرات خود می‌زنند.

🔵 بنابراین نخستین گام در زمینه مراقبت از پا موارد زیر می‌تواند باشد:

🔹همخوان بودن کفش و یا صندل با آناتومی‌پای شما.
🔹نتخاب کفش و صندل، متناسب با فعالیتهایی که انجام می‌دهید.
🔹عدم استفاده از کفش و صندلهای تغییر شکل یافته.

🔵 از این رو ما به جرات می‌توانیم بگوییم که محصولاتمان در راستای این هدف، علاوه بر زیبایی، با طراحی منطبق با آناتومیک عمومی‌پا، شمارا در انتخابی صحیح یاری می‌کند تا بدین وسیله ضمن حفظ راحتی پای شما از هرگونه عوارض جانبی چون کمردرد و خستگی (ناشی از ایستادن‌‌‌های طولانی هنگام کار) بر حذر باشید.

 

به مدیریت: جناب آقای سید حامد حشمتی 

 

 

 

 

کیف و کفش چرم زنانه , کیف و کفش چرم مردانه , خرید ست کیف و کفش چرم زنانه , خرید کیف و کفش چرم ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed