شرکت تولیدی دکو فوم

?تولید کننده ماشین آلات صنعت دکوراسیون داخلی و تولید دکوراسیون با متریال جدید در صنعت دکوراسیون

?تولید cnc مربوطه

?اجرای تمامی‌مدل‌ها با دستگاه cnc

دستگاه سی ان سی چیست؟

?دستگاه cnc از بهترین و معروف ترین دستگاه‌‌‌های برش و یا cnc محسوب می‌شود. این دستگاه‌‌‌های به روش‌‌‌های متفاوتی کار میکنند. در ابعاد محور‌‌‌های ایکسX و وایY ویا حتی زدZ فعالیت میکنند.دستگاه cnc با بهره گیری از برشی که سیستم انتقال نیرو به محور گرداننده ی مته وارد میکند مته را میچرخاند و به وسیله بازروها نیروی مته به سطح مد نظر ورد می‌شود.

?دستگاه‌‌‌های CNC از جمله دستگاه‌‌‌های صنعتی به حساب می‌آیند که در زمینه‌‌‌های مختلفی مورد استفاده واقع می‌شوند. این دستگاه هاکاربردهای فراوانی را در صنعت به خود اختصاص داده اند و همین موضوع گستردگی بازار استفاده از دستگاه CNC را فراهم ساخته است. شما می‌توانید با استفاده از دستگاه CNC چوب، متریال هایی مانند چوب را برش داده و یا بر روی آن حکاکی کنید و در عین حال می‌توان با این دستگاه عملیات مشابهی را بر روی سنگ ایجاد کرد.

?گروه دکوراسیون دکوفوم فعالیت خود را سال ۹۱ در زمینه ساخت ماشین آلات سی ان سی و همچنین ارائه متریال جدید در صنعت دکوراسیون با هدف سبک سازی و سرعت انجام کار با طراحی و سبکی جدید در صنعت دکوراسیون فعالیت خود را اغاز و جهت پیش برد اهداف شرکت بر روی برنامه‌‌‌های ذیل تمرکز دارد.

?برنامه‌‌‌های گروه دکوراسیون دکوفوم:

زمانی که هدف خود را بر روی گسترش بازار و افزایش میزان فروش محصولات قرار داده اید، باید تمامی‌گزینه‌‌‌های استراتژیک در اختیار شما قرار بگیرد. با شناخت این گزینه‌ها می‌توان برای پیاده سازی یک طرح بازاریابی موفق و سپس آماده کردن محصولات برای فروش موفق تر گام برداشت. این استراتژی‌ها به شما کمک میکند تا با برنامه منسجم تری اهداف خود را دنبال کنید. حداقل یکی از این استراتژی‌ها با شرایط کاری شما مناسب است.

?در اختیار گرفتن سهم بازار در محل سکونت

محل سکونت اولین نقطه ای است که شما میتوانید محصولات خود را در آن به فروش برسانید. به یاد داشته باشید که محل سکونت و محله نشانهای از بازار اصلی است. برای این کار بهتر است برای مثال دفاتر دکوراسیون را در نظر داشته باشیداگر شما در تنگنا قرار گرفتهاید، بهتر است در مورد شیوه به روز بودن و هزینه‌ها کمی‌تامل کنید.
?برای افزایش تعداد مشتریان میتوانید خدمات خود را به سبک و شیوه مناسب تر و بروز تری را انتخاب کرد تا بتوان ازافزایش هزینه‌‌‌های تولید، که در گذشته اتفاق می‌افتاد جلوگیری کرد که میتوان طی یک مقایسه اجمالی این افزایش هزینه‌ها و یا قیمت فروش خود را با دیگر محصولات مشابه مقایسه کرده و بهترین بهره وری و راندمان را برای این کار در نظر گرفت که در این راستا گروه دکوراسیون فوم پلاست با پا گذاشتن به این عرصه نو آورانه توانسته این راه را برای سایر همراهان هموارکند وبا در اختیار گذاشتن دانش خود توانسته به همکاران و همراهان عزیزخدمتی انجام دهد.

?معرفی محصول و ویژگی‌‌‌های فناورانه و نوآورانه آن:?

⚜️ این شرکت با استفاده از دستگاه تولیدی خود برای برش فوم اقدام به طراحی و تولید در زمینه دکوراسیون داخلی نموده که بر خلاف سایر روش‌‌‌های اجرایی دکوراسیون داخلی این روش کام ًلا مکانیزه و تمامی‌برش‌ها ومونتاژ‌ها به کمک دستگاه CNC می‌باشد که ویژگی آن عایق حرارتی، عایق صوتی،تنوع طرح، قیمت مناسب، سرعت بالای اجرا، سبک سازی می‌باشد.

?کاربرد محصول: ?

⚜️اجرای دکوراسیون داخلی بدون محدودیت و تنوع طرح در تمامی‌ساختمان‌‌‌های اداری، تجاری، مسکونی

?مزایای دکوراسیون داخلی با فوم ?

?۱ -قابلیت اجرا بر روی انواع سقف‌‌‌های کاذب مثل کناف و رابیتس
?۲ -سبکی این سازه باعث شده تا بتوان با کمترین زیرسازی و کمترین هزینه شاسی کشی کار نصب گردد تا جایی که میتوان به عنوان مثال هزینه تمام شده و اجرا شده یک متر دور باکس ساده را چیزی حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد مناسب تر از کناف برآورد کرد
?۳ -سرعت اجرای بالای کار، حدودا ۵ الی ۶ برابر متریال‌‌‌های مشابه در بازار
?۴ -دیری نپاید با توجه به افزایش تقاضا برای صنعت دکوراسیون و نیازمبرم مردم به این صنعت و همچنین مد نظر بودن کیفیت و زمان اجرا و قیمت مناسب از دید مردم میتوان گفت این محصول میتواند سهم خود را که در اختیار دیگر رقبا همچون کناف و پی وی سی میباشد در اختیار بگیرد

?ضمنا، قیمت تمام شده بسیار پایین این محصول میتواند در بحث سود آوری هم برای مصرف کننده و هم برای تولید کننده پارامتری کلیدی و مهم در جذب کار باشد به گونه ایی که با توجه به افزایش قیمت متریال کناف و اجرای زمان برآن خیلی از همکاران استفاده از این محصوی ارزان را روزنه ی جدید کاری توصیف کردند و علاقه مندان و مشتاقان زیادی با توجه به مزایای این محصول توانسته به خود جذب کند.

 

? با فوم پلاست بهترین‌ها در انتظار شماست?

?اجرای تخصصی با کادری کاملا مجرب?

 به مدیریت: سعید پارسا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت تولیدی دکوفوم در تهران , شرکت تولیدی دکوفوم  , تولید کننده ماشین آلات صنعت دکوراسیون داخلی در تهران , تولید دکوراسیون با متریال جدید در صنعت دکوراسیون  ,  دستگاه cnc , دکوراسیون داخلی , قیمت ماشین الات صنعتی , خدمات دکوراسیون , دستگاه برش CNC , اجرای کناف با دستگاه cnc ,کناف جدید, کنافوم, فوم پلاست, دکو فوم,کناف سبک,کناف ارزان,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed