Address & Contact

شرکت تولید پولک میخ دار لمسه کوب پرس تاک

🔴پولک دکمه با پارچه یا چرم روکش شده و جهت زیبائی بخشیدن به تشکچه و لمسه ی مبل و درب‌‌‌های آکوستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. پولک میخ دار سریع ترین ابزار و دکمه جهت لمسه زنی در مبلمان است و قابل استفاده با دستگاه‌‌‌های دکمه کوب می‌باشد.

🔵لمسه کاری به شکل خاصی از فرم دادن به پارچه گفته می‌شود که در آن پارچه به صورت برجستگی و فرورفتگی‌های منظمی‌فرم داده می‌شود. شکل نهایی که پس از حالت دادن روی پارچه مبل حاصل می‌شود معمولا به شکل لوزی است.

🔴فرورفتگی‌هایی که در لمسه صورت می‌گیرد معمولا توسط دوختن دکمه ایجاد می‌شوند و معمولا نیز لمسه کاری روی مبل‌های چرمی‌صورت می‌گیرد. البته این امر به این معنی نیست که از پارچه برای لمسه کاری استفاده نشود و بسیاری از مبل‌های راحتی پارچه‌ای وجود دارند که روی آن‌ها لمسه کاری‌‌‌های با ظرافتی صورت گرفته است.

🔵لمسه کردن مبل بیشتر در مبلمانی کاربرد دارد که آن‌ها را با نام مبل چستر فیلد می‌شناسیم. ولی در مدل‌‌‌های جدید مبلمان، شاهد لمسه کاری روی مبلمان دیگری نیز هستیم که برای مثال مبل راحتی چسترا یکی از آن‌ها است.

🔴از لمسه در برخی از سرویس خواب‌ها نیز استفاد می‌شود. استفاده از لمسه در تختخواب‌ها معمولا به این شکل است که قسمت جلو و پشت تخت که از جنس پارچه و یا چرم است به شکل لمسه کوبی طراحی می‌شود تا زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشد.

🔵امروزه از لمسه کاری برای طراحی دکوراسیون‌های خاص نیز استفاده شده و شاهد لمسه کاری در قسمت‌هایی از خانه مانند درب منزل و اداره‌ها و یا برخی از دیوارها نیز برای داشتن دکوراسیون لوکس هستیم.

به مدیریت:کامران حسینی

 

 

 

پولک میخ دار , کاربرد پولک میخ دار , لمسه کوبی , لمسه کاری , لمسه کردن مبل , تولید پولک میخ دار در ارومیه , شرکت تولید پولک میخ دار لمسه کوب پرس تاک در ارومیه , شرکت پرس تاک در ارومیه , تولیدی پولک میخ دار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed