تعمیرات سیستم‌‌‌های عیب یابی و فلزیاب و فروش انواع گنجیاب

💠شرکت فلزیاب کنزو 

🔻قبل از خرید تست کنید بعد خرید انجام بدید همه محصولات دارای یک سال گارانتی و خدمات

🔻ارسال به سرتاسر کشور

💠دفتر فروش آذربایجان غربی شهرستان بوکان

💥مطابق با قوانین فیزیکی، دیسک‌‌‌‌های فلزیاب در اطراف خود یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌کنند. زمانی که وسیله فلزی داخل این میدان مغناطیسی‌ قرار می‌گیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته و دستگاه بنا به سیستم طراحی‌ شده از قبل،آژیر اخطار می‌دهد تا فرد از حضور وسیله فلزی باخبر شود.

💎بخش‌‌‌های مختلف دستگاه فلزیاب

1.جعبه کنترل: این بخش در اصل مغز متفکر دستگاه فلزیاب می‌باشد. تمامی‌عملیات کنترلی دستگاه، پردازش داده هایی که از سیگنال‌‌ها می‌آید، نمایشگر و دریافت پالس‌ها در این بخش قرار می‌گیرد.

2.تثبیت‌ کننده: این قسمت از فلزیاب در حقیقت به قوام شکل دستگاه فلزیاب در حین حرکت کمک می‌کند و در واقع نقش حمایتی یا همان پشتیبانی را در دستگاه فلزیاب ایفا می‌کند.

3.کویل: صفحه ای فلزی است که در قسمت پایینی فلزیاب در نزدیکی سطح زمین قرار می‌گیرد. گفتیم که اساس کار فلزیاب با میدان مغناطیسی است که این صفحه در اطراف خود ایجاد می‌کند. بسته به نوع و کیفیت دستگاه اندازه این صفحه متغیر است و میدان‌ مغناطیسی با شدت‌‌‌های گوناگون ایجاد می‌کند.

4.شفت: شفت فلزیاب میله‌ ای است که صفحه مغناطیسی را به جعبه کنترل یا در واقع مغز متفکر دستگاه وصل می‌ کند

💎انواع دستگاه فلزیاب

فلزیاب مدل‌‌‌های گوناگونی دارد که قریب بر هفت نوع است. ما در این بخش از مقاله سعی می‌کنیم به‌ صورت اجمالی شما را با آن‌‌ها آشنا کنیم.

1.فلزیاب‌‌‌های تفریحی(VLF): این دستگاه‌‌ها کوچک و بسیار سبک می‌باشند و دیسک آن‌‌ها تقریبا 25 سانتی‌ متر است. این فلزیاب قادر است یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق تقریبا یک متری زمین پیدا کند. البته این مدل‌ها قدرت تفکیک کمی‌دارند و برای اشیای فلزی که در نزدیکی سطح زمین قرار دارند مناسب می‌باشند.

2.فلزیاب‌‌‌‌های پیشرفته (PI):این نوع فلزیاب قدرت بالاتری دارد و نسبتا سنگین تر می‌باشد. چرا که از باتری‌‌‌‌های سنگین استفاده می‌کنند. از کاستی‌‌‌های این نوع فلزیاب می‌توان به نداشتن مانیتور و همچنین قدرت تفکیک و جداسازی میان آهن و دیگر فلزات اشاره کرد.

3.فلزیاب‌‌‌‌های صنعتی: در صنایع گوناگون مانند فرش، ماشین، چوب‌بری، صنایع بسته‌بندی و… از این مدل‌ها استفاده می‌شود.

4.فلزیاب‌‌‌‌های فرکانسی یا طلایاب ها: این نوع از دستگاه‌‌‌های فلزیاب از نوع فرکانس جذبی یا القایی با تنظیمات جداسازی و تشخیصی و سطح و حجم تارگت ایکس یا ترشهولد هستند.

به مدیریت: رادمنش

 

فلزیاب و نیز گنج یاب دارای تفکیک دقیق در عمق، عمق نفوذ پذیری 6 متر با کوئل یک در یک دارای سه کوئل شرکتی با دستی تلسکوپی بسیار سبک و محکم دارای باطری لیتیومی‌با بیش از 8 ساعت کار مداوم

 

 

 

 

شرکت تولید کننده انواع فلزیاب و معدن یاب و سیستم‌‌‌های گنج یابی کنزو , فلزیاب , گنج یاب , معدن یاب  , سیستم‌‌‌های گنج یابی کنزو  , شرکت فلزیاب کنزو  , تعمیرات سیستم‌‌‌های عیب یابی و فلزیاب , دستگاه فلزیاب , تولید کننده انواع فلزیاب کنزو در بوکان  , فروش انواع گنجیاب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
محرمی 19 خرداد 1400 10:40 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

👏👏👏

@f 13 اردیبهشت 1400 12:09 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون از مدیریت مجموعه