باربری کالاهای اساسی

✅ارائه خدمات کامل و بهینه و حمل و ترخیص کالا در سراسر چابهار

✅مهران بار در چابهار،کنارک و شهرستان های همجوار آماده خدمت رسانی در بهره مندی خدمات حمل و نقل و حمل کالاهی اساسی و بارهای تجاری از قبیل:

🔹برنج،کانتینر،موادغذایی و … می باشد.

✅حمل بار با مکانیزه ترین کامیون های سبک و سنگین

✅بهترین خدمات با نازل ترین قیمت

✅حمل بار به تمام نقاط کشور

✅با بیش از ده هزارراننده فعال

 

✅شرکت حمل ونقل مهران باربندر چابهار با سابقه مدیریتی ۲۶ ساله، یکی از با سابقه ترین شرکتهای حمل و نقل کشور و منطقه به شمار میرود. شرکت مهران بار با استفاده از تجارت و هدف بزرگ خود یعنی صداقت و امانتداری و رعایت صرفه و صلاح صاحبان کالا و بکارگیری ناوگان نو و مجهز و مجرب ترین و متعهدترین رانندگان وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده و ارائه دهنده بهترین خدمات به تمامی عزیزانی می باشد که ما را امین و امانتدار خود می دانند. شرکت حمل و نقل مهران بارچابهاربا توجه به عنایات خداوند رحمان و رحیم و اعتماد و لطف صاحبان کالا و دیگر عزیزانی که ما را همیاری داده و با دارا بودن امکانات خاص و بی نظیری همانند: در اختیار داشتن ۲۰۰ دستگاه کامیون تحت پوشش و ملکی، کادری مجرب و با تجربه بومی، دفتر صدور بارنامه و بازاریابی، مهمانسرا جهت پذیرایی و استراحت.

✅توانمندی های شرکت:

سابقه کار فرمایی در رسته حمل و نقل کالا را در چندین شرکت حمل و نقل انجام وظیفه نموده و کارنامه ای درخشان در هر کدام از شرکتهای مستقر در پایانه بار چابهار را داشته و پروژه های دولتی و غیردولتی را از مبدا چابهار به مقاصد مختلف کشور به انجام رسانده است.
از جمله سوابق کاری شرکت حمل و نقل مهران بارمی توان به موارد ذیل اشاره کرد:
🔹پروژه های حمل کارخانه سیمان قصرقند.
🔹پروژه حمل ذغال سنگ ذوب آهن اصفهان از مبدا چابهار
🔹بارگیری ۸ فروند کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق مرز میلک به نیمروز افغانستان
🔹حمل دام زنده
🔹حمل دیگر کالاهای تجاری، برنج و گمرکی

✅حمل کالا تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی به تمام نقاط کشور

✅ترخیص کالا و ترانزیت از بندر چابهار

شناسه ملی ۱۰۵۰۰۰۸۷۸۷۲شرکت حمل ونقل مهران بارچابهار

به مدیریت:آقای محبی

شماره تماس :
۰۹۱۵۸۴۹۹۹۷۰
۰۹۱۵۱۴۴۵۴۹۴
۰۵۴۳۴۲۸۶۰۴۱

 

 

 

حمل بار , موسسه حمل و نقل در چابهار ,  ارسال انواع بار , باربری در چابهار , حمل کالاهای اساسی ,  حمل کانتینر , شرکت حمل و نقل مهران بار چابهار , حمل اثاثیه منزل , حمل برنج  , حمل ,کارخانه سیمان ,حمل ذغال سنگ , حمل گندم ,حمل کالا گمرکی ,گمرک با کامیون سبک و سنگین ,قیمت مناسب ,حمل موادغذایی ,ترخیص کالا , بارهای تجاری , کنارک سیستان و بلوچستان, پروژه دولتی و غیر دولتی از مبدا تا مقصد در سراسر کشور,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields