شرکت خدمات نظافتی ساختمان و منازل مسکونی و تجاری و اداری شمیم پاکیزگی

💥شماره ثبت شرکت: 32207💥

در اسرع وقت با ضمانت، معتبرترین شرکت اعزام نیروی انسانی تحت پوشش بیمه مسئولیت را با شعار کیفیت و مشتری مداری در اختیار همشهریان محترم البرز قرار دهد.

🔻شرکت خدماتی و نظافتی شمیم پاکیزیگی البرز ارائه دهنده کلیه خدمات نظافتی ساختمان

🔻این شرکت خدماتی نظافتی در البرز مفتخر است تا بابهره گیری ازمدیریت تحصیل کرده و پرسنل تلاشگر و زحمتکش خود درزمینه های:

🔹 نظافت منزل

🔸 نظافت محل کار

🔹نظافت راه پله (شامل نظافت نرده-نظافت کلیدپریز-نظافت راه پله-نظافت درب ها-نظافت پارکینگ و مشاعات دیگر)

🔸تامین نیروی آبدارچی و خدماتی

🔹نظافتچی دائم و موقت

🔸 نظافتچی خانم و آقا

🔹 اسباب کشی

🔸کمک در بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل

🔹 انجام نظافت ساختمانها و پروژه‌‌‌های نوساز به صورت کنتراتی

🔸 سرایداری و نگهبانی

🔹شست شو و نظافت نمای ساختمان

🔸 نگهداری کودک و مراقبت از سالمند

🔹تامین نیروی کار نظافت و پذیرایی

🔸انجام نظافت ساختمانها و پروژه‌‌‌های نوساز به صورت کنتراتی

🔹پذیرایی مجالس و مراسم (اعزام نیروهای مجرب و حرفه ای آموزش دیده جهت جشن نامزدی، عروسی-تولد، مراسم ختم وعزا)

🔸اعزام نظافتچی حرفه ای برای داخل منازل، راه پله ها، اداره و ساختمان

🔹اعزام سرایدار، نگهبان، آبدارچی، اماکن نوساز

🔸اعزام نیرو برای نظافت کلیه پروژه‌‌‌های ساختمانی به صورت کنترات (دولتی و خصوصی)

🔹اعزام سرایدار، نگهبان و آبدارچی (ارگان‌‌‌های دولتی و خصوصی)

🔸اعزام مهماندار جهت پذیرایی از مجالس و مراسم شما

🔹اعزام کادر مجرب خانم و آقا به صورت روزانه، هفتگی و قراردادی

🔸نظافت و نگهداری فضای سبز

🔹مجری کلیه امور خدماتی نظافتی، مراقبت و نگهداری

🔸نظافت شبانه روزی، راه پله‌ها منازل

🔹شستشوی فرش و موکت

🔸خشکشویی مبل با دستگاه

🔹شستشوی خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی

🔸کف سابی با دستگاه

🔹نماشویی

🔸نظافت سالن‌‌‌های آموزشی (مدارس، آموزشگاه، دانشکده، آموزشکده و دانشگاه)

🔹نظافت بیمارستان و آزمایشگاه

🔸نظافت سالن‌‌‌های ورزشی

🔹اجرای سیستم تهویه سالنهای ورزشی و کارخانجات بدون نیاز به برق

نظافت راه پله مشاعات بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در سراسر البرز
✨ما تبلیغ نمی‌کنیم هشدار می‌دهیم مراقب شرکت نماها باشید✨
✨نیمی‌از زیبایی ساختمان شما در راه پله آن به چشم می‌آید!!! به زیبایی آن بها بدهید.✨
رئیس پلیس البرز توصیه کرد نظافت منازل خود به کارگران شرکت هایی بسپارید که ثبت شده زیرا پلیس تنها به شرکت‌‌‌های ثبت شده نظارت و کنترل دارد.
پوشش کلیه نقاط کرج شامل:

گلشهر، میانجاده، باغستان، گوهردشت، مهرشهر،  جهانشهر، سپاه ازادگان، عظیمیه، فردیس

🔴ویژگی‌های یک شرکت نظافتی مناسب

🌀به طور کلی کمک گرفتن از شرکت‌های خدمات نظافتی کار ایمن‌تری است. گرچه ممکن است بسیاری از ما افردای را برای نظافت منزل بشناسیم که هم به آن‌ها اعتماد داشته باشیم و هم هزینه‌‍ی کمتری دریافت کنند، اما یادمان باشد که در صورت اتفاق افتادن هر حادثه یا مشکلی، تضمینی برای کار این افراد وجود ندارد. در صورتی که یکی از مهم‌ترین امتیازات شرکت‌های نظافتی بیمه‌ی آن‌هاست. البته در صورت انتخاب این شرکت‌ها باید وضعیت و شرایط دقیق بیمه و مجوز آن‌ها بررسی شود.

🔴انواع نظافت

🔸نظافت استاندارد

نظافت استاندرد معمولاً شامل کارهایی مثل: مرتب کردن خانه، گردگیری، جارو و تی کشیدن کف خانه، نظافت اتاق‌ها، آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی می‌شود.

🔸شست‌ وشوی درها، دیوارها و پنجره‌ها

بعضی از افراد به طور خاص نظافت درها و دیوارها و پنجره‌ها را مد نظر دارند که برای این کار معمولاً از نیروهای خدماتی آقا استفاده می‌شود.

🔸نظافت خانه تکانی

یعنی نظافت از صفر تا صد تمام خانه. این نوع نظافت معمولاً مخصوص روزهای پایانی سال است و خیلی وقت‌ها بیش از هشت ساعت طول کشیده و طی چندین روز انجام می‌شود.

🔴چه انتظاراتی باید از یک نیروی نظافتی مناسب داشته باشیم؟

🌀انتظارات ما برای نظافت خانه از نیروهای نظافتی بستگی به شرایط خودمان دارد. اما به طور کلی شرکت‌های نظافتی نیروهای خدماتی خود را به صورت ۴ ساعته و یا ۸ ساعته در اختیار ما می‌گذارند. بسته به نوع کاری که داریم می‌توانیم درخواست نیروی خدماتی خانم یا آقا داشته باشیم.

🌀برای کارهای سخت و سنگین مثل شست‌وشوی دیوارها و پنجره‌ها معمولاً نیروهای آقا مناسب‌ترند. ضمن این‌که به علت زیادتر بودن تعدادشان هزینه‌ی کمتری هم نسبت به نیروهای خدماتی خانم دریافت می‌کنند. اما برای کارهای سبک مثل مرتب کردن خانه یا گردگیری وسایل، و یا در شرایط ویژه مثل وقتی که خانمی‌در خانه تنهاست، استفاده از نیروهای خدماتی خانم گزینه‌ی مناسب‌تری است.

🌀در صورتی که کارمان در مدت زمان ۸ ساعت تمام نشد باید برای ادامه‌ی کار حتماً با شرکت‌ نظافتی هماهنگ کنیم. بعضی از افراد با خود نیروهای خماتی به توافق می‌رسند و ترجیح می‌دهند به شرکت اطلاع ندهند. باید بدانیم که در این صورت شرکت مسئولیت هیچ یک از اتفاقات که در ساعات اضافه افتاده است را قبول نخواهد کرد.

🔴نگهداری از سالمند

🔰نگهداری از سالمند همیشه برای خانواده مساله ای بحث انگیز به شمار می‌رود. فرزندان و اطرافیان تمایل دارند بهترین خدمات را از نظر درمانی و مراقبتی به سالمند ارائه دهند.

🔰از نظر سالمندان بهترین مکان برای نگهداری از سالمند خانه ی اوست. زیرا او در این خانه سال‌ها زندگی کرده است و انجا خاطرات زیادی دارد و آشنا بودن محیط نیز به آرامش روانی سالمند نیز کمک می‌کند. این موضوع کنارآمدن با تغییرات زندگی را برای سالمند در این دوران قابل تحمل می‌کند.

🔰از این رو خانواده‌ها برای نگهداری از سالمند در خانه تلاش زیادی می‌کنند. همسر و فرزندان مراقبینی هستند که در نگهداری از سالمند همیشه درگیر بوده اند اما این موضوع در سالمندان تنها و یا سالمندانی که با همسران سالمند و ناتوان خود زندگی می‌کنند متفاوت خواهد بود.

🔰در این صورت می‌توان از خدمات مراقبت در منزل برای سالمندان استفاده کرد. این خدمات توسط مراقبین و پرستاران متخصص در زمینه نگهداری ومراقبت از سالمند درمنزل انجام میشود

🔴نماشویی ساختمان

✳️نماشویی اصطلاحی است که برای شست شوی نمای ساختمان استفاده میشود، امروزه با وجود آلاینده‌‌‌های موجود در هوا، دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان‌ها و کدر شدن در گذر زمان، لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان‌ها در کلان شهرها احساس میشود.

✳️نماشویی ساختمان دارای مراحل و مواد و دستگاه‌‌‌های پیشرفته متعددی است، که متناسب با نظر کارشناس فنی و همچنین میزان کثیفی و از همه مهمتر جنس و بودجه پروژه نماشویی ساختمان تعیین می‌شود.

✳️نماشویی از چند مرحله اصلی تشکیل شده است که شامل: اطلاعات اولیه، بررسی دقیق، تعیین مواد و هزینه شستشو، انتخاب نوع نماشویی با داربست یا با طناب، همچنین بر اساس برق موجود در منطقه مسکونی یا اداری و پیشنهاد خود کارفرما نوع دستگاه نیز معین می‌شود.

🔴شستشوی فرش و موکت

💦همان‌طور که فرش‌ها به محیط زندگی ما زیبایی می‌بخشند، نیاز به شستشو و نظافت دارند تا عمر مفید آن‌ها افزایش پیدا کنند و نیز تمیز و پاکیزه باشند. ما نیز با توجه به این نیاز سعی می‌کنیم بهترین خدمات برای شست‌وشو فرش‌ها و قالی‌ها را به شما ارائه کنیم. بنابراین در هر زمان و مکانی، اگر خدمتی برای شستن قالی، فرش و دیگر زیراندازها نیاز داشتید، می‌توانید از متخصص‌های ما کمک بگیرید.

به مدیرت: حمید زین الدینی

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

شرکت خدماتی و نظافتی در البرز , نظافت منزل در البرز , نظافت محل کار در البرز , نظافت راه پله , نظافت نرده , نظافت کلیدپریز , نظافت درب‌ها , نظافت پارکینگ , تامین نیروی آبدارچی و خدماتی در البرز,  نظافتچی دائم و موقت در البرز ,  نظافتچی خانم و آقا در البرز , اسباب کشی , بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل ,  انجام نظافت ساختمان , سرایداری و نگهبانی در البرز , شست شو و نظافت نمای ساختمان ,  نگهداری کودک و مراقبت از سالمند در البرز , تامین نیروی کار نظافت و پذیرایی در البرز ,  پذیرایی مجالس و مراسم  , تامین نیروی کار و پذیرایی برای نمایشگاه‌ها و شرکتها در البرز , اعزام نظافتچی حرفه ای برای داخل منازل در البرز ,  اعزام سرایدار , نگهبان ,  آبدارچی , اعزام نیرو برای نظافت کلیه پروژه‌‌‌های ساختمانی به صورت کنترات در البرز ,  اعزام کادر مجرب خانم و آقا به صورت روزانه در گلشهر , نظافت و نگهداری فضای سبز ,  نظافت شبانه روزی در میانجاده، راه پله‌ها منازل شستشوی فرش و موکت در البرز , خشکشویی مبل با دستگاه در البرز  , شستشوی خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی در البرز  , کف سابی با دستگاه در البرز  , نماشویی در البرز  , نظافت سالن‌‌‌های آموزشی در البرز , نظافت بیمارستان و آزمایشگاه در البرز  , نظافت سالن‌‌‌های ورزشی در البرز  , اجرای سیستم تهویه سالنهای ورزشی و کارخانجات بدون نیاز به برق در البرز , شرکت خدماتی و نظافتی در گلشهر  , شرکت خدماتی و نظافتی در باغستان  , شرکت خدماتی و نظافتی در گوهردشت , شرکت خدماتی و نظافتی در مهرشهر , شرکت خدماتی و نظافتی جهانشهر , شرکت خدماتی و نظافتی در سپاه آزادگان , شرکت خدماتی و نظافتی در عظیمیه  ,  شرکت خدماتی و نظافتی در فردیس , اسباب کشی در مهرشهر , اسباب کشی در گوهردشت  , اسباب کشی در گلشهر  , اسباب کشی باغستان , اسباب کشی فردیس , اسباب کشی جهانشهر  ,

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
سلوکی 19 تیر 1400 10:41 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خدا قوت..خسته نباشید