شرکت دامپروران سپهر زنده رود

شرکت دامپروران سپهر زنده رود ( گروه تولیدی لاوان ) با بیش از سی سال تجربه ، با همکاری کارشناسان دامپزشکی و تغذیه و اساتید دانشگاه ، شروع به فعالیت نموده و در عرصه تولید، مشاوره علمی و خدمت رسانی جهت تهیه انواع مکمل و کنسانتره های دام و طیور پیشتاز است .

انواع تولیدات شرکت به شرح زیر است :

• کنسانتره ۲/۵ % مرغ گوشتی لاوان ریال ( Royal Lavan )
• کنسانتره ۲/۵ % مرغ گوشتی لاوان اسپشیال( specialLavan)

کنسانتره های لاوان در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی کامپوزیت با لایه داخلی پلی اتیلن با کیفیت مناسب و قابلیت اختلاط آسان با منابع انرژی و پروتئین داخلی (کنجاله سویا ، ذرت و گندم) را در محل مرغداری و همچنین کارخانه های تولید خوراک طیوررا فراهم می کند .

مواد تشکیل دهنده کنسانتره های لاوان: کنجاله سویا ، گلوتن ذرت ، مکمل ویتامینه و معدنی (ویژه) مونو یا دی کلسیم فسفات ، آنزیم فیتاز، متیونین، لیزین ، محرک رشد و اشتها ، کولین کلراید و مولتی آنزیم

میزان مصرف هفته اول ۳۰کیلو گرم و بعد از آن ۲۵کیلوگرم در هر تن است که در مقایسه با برندهای مقرون به صرفه تر است و موجب رضایت مرغداران می باشد .

دیگر خدمات شرکت دامپروران سپهر زنده رود :

۱) چنانچه می خواهید از اقلام خوراکی دیگری نیز در جیره استفاده نمایید، با دامپروران سپهر زنده رود تماس گرفته تا جیره اختصاصی برای شما فرموله شود.
۲) تولید سوپر استارتر – پیش دان – میان دان – پایان دان ۱ و ۲
۳) عرضه کنسانتره اسب لاوان با فرمولاسیون متخصصین تغذیه دانشگاه فرای برلین ( آلمان ) و تولید شده با مکمل ویژه اسب و با کیفیت ترین مواد اولیه.
۴) مشاور درمانی و تغذیه توسط متخصصین.
۵) انواع دارو – مکمل– افزودنی ها– ضدعفونی کننده ها– پارافین و …

 

مدیریت: آقای 

 

شرکت دامپروران سپهر زنده رود در اصفهان,کنسانتره مرغ

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields