Address & Contact

Our Address

سیرجان،شهرک صنعتی شماره1،خیابان7

Telephone

شرکت روکش لاستیک سمنگان

🔴تولیدکننده انواع لاستیک های روکش کامیونی،راهسازی،معدنی به روش سرد

🔴تعمیرات تخصصی لاستیک های آسیب دیده

💠درباره ما👇

🌀شرکت روکش لاستیک سمنگان تایر سیرجان که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده افتخار دارد با تولید انواع لاستیک روکش بایاس و رادیال کامیون و اتوبوس در سایز های مختلف و تعمیر انواع لاستیک کامیون همگام با دیگر عوامل دخیل در صنعت حمل و نقل کشور با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی مدرن بندک و با به خدمت گرفتن پرسنل مجرب در خدمت رانندگان عزیز باشد .

🌀جهت اطمینان خاطر شما رانندگان محترم محصولات این شرکت طبق مفاد مندرج در برگ گارانتی که صادر میشود دارای ضمانت می باشد.

❇️تایرهایی که به روش گرم روکش‌گذاری گردیده‌اند برای چه نوع خودروهایی مناسب می‌باشند؟

با عنایت به نوع روکش‌گذاری و عمق طرحهای مختلف تایرهای روکشی گرم، برای کلیه خودروها و جاده ها مورد استفاده قرار می‌گیرند ولی بطور کلی بهتر است خودروهایی که در جاده های سنگلاخی و معادن بکار گرفته می‌شوند، از تایرهایی که به روش گرم روکش‌گذاری شده اند استفاده گردد.

❇️تایرهایی که به روش سرد روکش‌گذاری گردیده‌اند برای چه نوع خودروهایی مناسب می‌باشند؟

با عنایت به نوع روکش‌گذاری و ساختار اولیه، آج آماده مورد استفاده در تایرهای روکشی سرد، این نوع روکش‌گذاری برای کلیه تایرهای سیمی (رادیال) مناسب بوده و با توجه به سختی مواد بکار گرفته در آج آن برای خودروهایی که در اتوبان‌ها و جاده‌های آسفالته مورد استفاده قرار می‌گیرند مناسب می‌باشد.

به مدیریت:رضا حسین زاده

 

 

 

 

لاستیک , لاستیک روکش دار , تایر خودرو , شرکت روکش لاستیک سمنگان در سیرجان , تولید انواع لاستیک های روکش دار کامیونی در سیرجان , روش های روکش گذاری تایر خودرو , تعمیرات تخصصی لاستیک های آسیب دیده ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed