شرکت ساختمانی معماری ایرانی بلبل مقدم و معصومی

?طراحی و دکوراسیون داخلی

✨امروزه با بیشتر شدن طرفداران زندگی شهری تبدیل شدن خانه‌‌‌های بزرگ و ویلایی به آپارتمان‌ها و خانه هایی با متراژ کم طراحی داخلی از موارد مهم و حایز اهمیت به خصوص در منازل مسکونی شده است.

✨طراحی داخلی به مجموعه ای از کارها که در جهت استفاده بهینه از تمامی‌بخش‌‌‌های داخلی و یا ایجاد تغییراتی در شکل و فرم فضا‌‌‌های داخلی صورت میگیرد که این تغییرات هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر چیدمان و عناصر تشکیل دهنده و حتی نور و رنگ آن ایجاد میشود.

?هدف از طراحی دکوراسیون داخلی

⚜️هدف از طراحی دکوراسیون داخلی ارایه کردن راه حل هایی سهولت و استفاده بهتر ساکنان تا با توجه به نوع کاربری ساختمان فضایی مناسب به وجود بیاید. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که در آن محیط‌‌‌های داخلی ساخته شده در چهار چوب سازه‌ها با استفاده از خلاقیت و تکنیک‌‌‌های ویژه کاربرد و شناسنامه خود را به دست می‌آورد.

⚜️بالا بردن سطح آگاهی و کیفیت زندگی ساکنین در غالب زیبایی طلبی راه حل هایی کاربردی هستند. طرح هایی که برای اجرای دکوراسیون منزل ارایه میشود باید پاسخگوی نیاز‌ها و هماهنگ با آنها انجام شود و اصول و واقعیت هایی که در محیط اطراف وجود دارد را برجسته تر سازد.

?پروسه ی طراحی داخلی منزل از یک روش و قائده ی دنباله دار پیروی میکند که شامل تحقیق و تجزیه تحلیل باید‌ها و نباید‌‌‌های پروژه و استفاده از هنر و خلاقیت در جهت رفع احتیاجات و نیازهای کارفرما است که بدین صورت موجب میشود یک پروژه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل با موفقیت به اتمام برسد.

?مبحث طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی تقریبا تمامی‌قشرهای جامعه را در بر میگیرد و تاثیراتی که در زندگی آنها میگذارد کاملا قابل ملاحظه است.

✳️بر خلاف تصور برخی از افراد طراحی داخلی به هیچ عنوان به خانه‌‌‌های اعیان نشین محصور نمیشود بلکه برای تمامی‌سطح‌‌‌های جامعه لازم و مفید است به این صورت که هنگامی‌که قصد داریم یک بازسازی آپارتمان ۵۰ -۶۰ متری را برای یک زندگی راحت اماده کنیم باید حتما از اصول طراحی داخلی مسکونی استفاده کنیم تا بتوانیم نهایت بهینه سازی را در تک تک فضاها داشته باشیم که در نهایت در یک خانه کوچک بهترین امکانات را فراهم سازیم.

به مدیریت: آقای مرتضی بلبل مقدم و یاسر معصومی

کلاسیک

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

سنتی

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

نما

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

مدرن

 

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

گچبری

 

شرکت ساختمانی معماری ایرانی  , طراحی داخلی منزل , دکوراسیون داخلی , شرکت ساختمانی معماری ایرانی بلبل مقدم , شرکت ساختمانی معماری ایرنی معصومی‌در کاشان , طراحی و دکوراسیون داخلی در کاشان ,شرکت ساختمانی معماری ایرانی بلبل مقدم و معصومی‌در کاشان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
hosein 17 شهریور 1400 12:56 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیلی عالیه

ali 13 آذر 1399 10:17 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

???

There are 1 next ratings View Next Ratings