تولید و فرآوری سیلیس، دولومیت، کربنات کلسیم

✅شماره ثبت شرکت ۲۶۹۰

تولید و فروش محصولات:

تولید و فروش سیلیس دانه بندی ( سند و گراول ) جهت تصفیه آب و فیلتر‌‌‌های شنی و تاسیسات حرارتی، سند بلاست و واتر بلاست و افزودنیهای شیمیایی بتن

پودر مل و کربنات کلسیم

سیلیس:

سیلیس یکی از مهمترین اجزاء فیلتر شنی می‌باشد. به همین دلیل به آن بعضا سیلیس فیلتر شنی نیز گفته می‌شود.

سیلیس دارای فرمول شیمیایی SiO₂ می‌باشد که از معدن استخراج شده و جز کانی هایی است که در موارد متعددی از جمله صنعت آب، کاربرد فراوان دارد منجمله در کارکرد سیستم فیلترشنی.

 

 

موارد مصرف سیلیس

در ریخته گری و نسوز
صنایع شیشه و بلور

مواداولیه مصرفی صنایعی مانند لعاب، صنایع شیمیایی، فروسیلیس، پشم شیشه، سیلیکات سدیم، و ماسه تست سیمان به حساب میرود
فیلترهای شنی انواع استخر
تصفیه کدورت آب چاه در ورودی منازل و ویلاها

کاربرد سیلیس

سیلیس ممتاز در صنایع شیشه،. سرامیک‌ها و پرکننده ها، الکترونیک، علم بینایی، نیمه رساناها، روشنایی، فروسرخ، الیاف‌‌‌های نوری، رایانه و ارتباطات استفاده می‌شود. در چینی سازی، بتن، چمن‌‌‌های ورزشی، شالی‌‌‌های برنج، تولید فروسیلیس، سرامیک سازی، تولید آجر ماسه آهکی، ریخته گری، تولید سیلیکات سدیم، تولید دیگر مواد سیلیسی نیز سیلیس کاربرد دارد.

سیلیس شیشه

سیلیس عنصر اصلی در تمام انواع شیشه است. محصولات اصلی شیشه شامل ظروف (‏بطری شیشه ای )‏، شیشه صفحه تخت (‏پنجره‌ها، آینه‌ها، وسیله نقلیه و …)‏، شیشه روشنایی (‏لامپ‌های نور، لوله‌های فلورسنت و …)‏، ظروف رومیزی (‏کریستال، لیوان‌های نوشیدنی و …)‏، صفحات نمایش تلویزیون، شیشه تزیینی، فایبرگلاس و شیشه نوری هستند.

 

سیلیس ریخته گری

سیلیس نقطه ذوب بالایی در حدود ۱۶۱۰ درجه سانتیگراد دارد. ریختگری قطعات فلزی با ریختن فلز مذاب در قالب‌‌‌های ساخته شده از ماسه سیلیسی، انجام می‌شود.

سیلیس کاشی و سرامیک

سیلیس ریزدانه جز تشکیل‌دهنده بیشتر بدنه‌های رسی و جز سازنده اصلی لعاب سرامیکی است. محصولات معمول روزمره شامل لوازم سفره، لوازم بهداشتی، زیورآلات و دیوار و کاشی‌ها هستند.

سیلیس فیلتراسیون و تصفیه

ماسه سیلیسی در دانه بندی مختلف به منظور تصفیه و پالایش مواد جامد از فاضلاب و تصفیه آب به کار می‌رود. برای تصفیه آب استخرها، جکوزی‌‌‌های خانگی معمولا از دانه بندی‌‌‌های مختلف سیلیس ممتاز استفاده می‌شود.

سیلیس در کاربردهای خاص ساختمانی

صنعت ساخت‌وساز بر پایه سیلیس بنا نهاده شده‌است و کاربردهای تخصصی از جمله در تولید بلوک‌های بتنی سیلیسی، کاشی‌های کف و سقف، ترکیبات درزگیر، بتونه و سیستم‌های تزریق رزین وجود دارد.

سیلیس در اماکن ورزشی

ماسه سیلیسی برای کف باشگاه‌‌‌های اسب‌سواری، در تولید چمن مصنوعی، زمین‌‌‌های گلف و فوتبال و در پارک‌ها و به عنوان ماسه بازی استفاده می‌شود.

استفاده از سیلیس در چمن مصنوعی

سیلیس آکواریوم و تراریوم

بستر آکواریوم بخش مهمی‌از اجزای آکواریوم است چون بسیاری از ماهی‌ها بستر و خاک کف آکواریوم را برای جستجوی غذا حفاری می‌کنند. 

کاربردهای دیگر سیلیس

سیلیس کاربردهای زیادی از جمله در تولید مواد شیمیایی و فلزات، فیلتر در بعضی صنایع، تولید پلاستیک، سنگ‌‌‌های مصنوعی، تولید مواد نسوز و مواد افزودنی در محصولات کشاورزی و باغی دارد.

کاربرد سیلیس درجه ممتاز:

در شیشه سازی، لعاب، صنایع شیمیایی، فرو سیلیس، پشم شیشه، ماسه آکواریوم، تولید سنگ مصنوعی

کاربرد سیلیس درجه یک:

در ماسه ریخته گری، ماسه سندبلاست، دیرگداز، فیلترشنی و فیلتراسیون

کاربرد سیلیس درجه دو:

در آجر ماسه آهکی و آجرسبک، کارخانجات تولید سیمان و بتن سبک وغیره …

کاربرد سیلیس آمورف:

نوعی از سیلیس است که ساختار آن در اثر حرارت بالا شکسته و بی شکل می‌شود و بر خلاف نوع متعارف بلور سیلیس ترد و نرم است. در صنایع مختلف مانند تولید سیلیکا ژل، افزودنی برای بالا بردن مقاوم بتن، ساخت فیبر نوری، ساخت سیلیکون‌ها و سیلکاتها کاربرد دارند.

شرکت سیلیس شیشه گران سالهاست افتخار دارد که در زمینه تولید سیلیس دانه بندی جهت تصفیه آب – سند بلاست – سند و گراول فیلترشنی و افزودنیهای شیمیایی بتن و پودر مل و کربنات کلسیم فعالیت دارد

به مدیریت: آقای محمود ترکی

راه‌‌‌های ارتباط با ما

[email protected]
۰۹۱۸۸۵۱۸۳۳۰
فکس:۰۸۱۳۲۳۱۴۰۰۰

 

 

تولید سیلیس در همدان ,سیلیس شیشه گران  , فروش سیلیس جهت تصفیه آب , سند و گراول , فیلترشنی ,  افزودنیهای شیمیایی بتن , پودر مل و کربنات کلسیم , سیلیس 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
محمدی 19 اردیبهشت 1400 12:13 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

سایتتون عالیه.موفق باشید