Address & Contact

Our Address

شهرک صنعتی یزد،بلوار اقاقیا،14 متری نسترن،شرکت فرانسوز یزد

جرم کوبیدنی آلومینا اسپینلی

?سفارش کلیه جرمها و قطعات نسوز آلومینا سیلیکاتی

?تولید جرم کوبیدنی آلومینا اسپینلی مرتبط با صنایع ریخته گری و فولادسازی

?درباره شرکت:?

❇️شرکت فرانسوز یزد در سال 1376 تأسیس گردید. اولین قرارداد این شرکت در طرح فولاد آلیاژی ایران با مهندسی و اجرای یکی از کوره‌های این پروژه مهم و حساس آغاز گشت و از همان ابتدا با توجه به نوع نگاه این شرکت به صنعت نسوز، توجه شرکت‌های فولاد آلیاژی ایران، دانیلی ایتالیا و بهلر اتریش را به خود جلب نمود.

❇️پس از اجری یکصد و هشتاد هزار تن فرآورده‌های متنوع نسوز در صنایع مختلف با توجه به درک بالای فرانسوز یزد از کالاهای حساس دیرگداز، پروژه تولیدی این شرکت جهت کالاهای ویژه عایق و دیرگداز متمرکز گشت و از ابتدا موضوع اصلی، تولید قطعات و جرم‌های ویژه نسوز هدف قرار گرفت. تولید جرم‌های معمولی و جرم‌های ویژه نسوز از تمامی‌جنبه‌های مواد اولیه، ماشین‌آلات تولیدی، امکانات آزمایشگاهی، دانش فنی و مهندسی تفاوت قابل‌توجه دارند و فرانسوز یزد از ابتدا با کمک متخصصین و مشاورین داخلی و اروپایی برای تولید نسوزهای ویژه و خاص ازجمله جرم‌های کم سیمان، فوق کم سیمان و بدون سیمان و قطعات ویژه نسوز طراحی، ساخته و راه‌اندازی شد.

?نمونه کاربرد جرم نسوز آلومینایی:

?در سال‌‌‌های گذشته جهت ذوب آلیاژهای آهنی، کارخانجات بیشتری روی به استفاده از کوره‌‌‌های القایی آورده اند. این کوره‌ها با توجه به کنترل پذیری بیشتر در فرایند ذوب گیری و هزینه‌‌‌های کمتر نسبت به کوره قوس (در ظرفیت‌‌‌های کمتر از ۵۰ تن) و همینطور کیفیت مناسب ذوب با اقبال بیشتری روبرو شده اند. جرم­های نسوز آلومینایی از بهترین محصولات دیرگداز جهت مصرف در لایه آستر نسوز کوره‌‌‌های القایی بوده که در انواع کیفیت‌ها جهت ایجاد بستر مناسب ذوب در کوره‌‌‌های القایی با ظرفیت‌ها و انواع ذوب مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

مدیر فروش:مهندس شیوا قربانی

مدیریت:دکتر داوود عظیمی

 

 

 

شرکت فرانسوز یزد , جرم کوبیدنی آلومینا اسپینلی , صنایع ریخته گری , فولادسازی , کوره القایی , کاربرد جرم کوبیدنی , کالاهای حساس دیرگداز , جرم نسوز , انواع جرم نسوز , تولید کالاهای عایق در یزد , خدمات شرکت فرانسوز یزد ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed