Address & Contact

Our Address

کرج ، فر گاز ، پلاک 28

شرکت کابینت روشویی پاسارگاد 

? تولید و پخش کابینت‌‌‌های روشویی و آینه باکس

? بکار گیری پرسنل مجرب و کارآمد

? نماینده برترین برندها لوازم بهداشتی و ساختمان

? تمامی‌محصولات فروشگاه که برای آنها عنوان گارانتی ذکر شده است دارای گارانتی اصلی و شرکتی می‌باشند

? در حال حاضر کابینت‌‌‌های روشویی با جنس pvc که نوعی از پلاستیک فشرده و سخت شده هستند تولید شده و روانه بازار شده اند. تفاوت این روشویی‌ها در این است که هم استحکام کافی و بیشتری برخوردار است و هم اینکه تنوع بیشتری دارند. مهمتر از همه اینکه در برابر رطوبت و شست و شو مقاوم است. از طرفی وزن سبک و سهولت درجابجایی آن یکی از مزیت‌‌‌های این مدل می‌باشد. همچنین این مدل‌ها دارای تنوع در اندازه هم هستند.

? از مبحث کیفیت کابینت‌ها که فاصله بگیریم،به مبحث شکل ظاهری این کابینت‌ها می‌رسیم. به این معنی که کابینت‌‌‌های روشویی دو نوع دیواری(هوایی) و زمینی در تولیدی آریا کابین موجود می‌باشد. در انواع دیواری این محصول علاوه بر اینکه تنوع در اندازه دارد،به دلیل اینکه از سطح زمین فاصله دارد برای تمیز کردن زیر کابینت‌ها نیاز به صرف وقت زیادی ندارید و به راحتی زیر این کابینت‌ها تمیز می‌شود. در مدل زمینی این کابینت روشویی ها، پایه‌ها طوری طراحی شده که در برابر ضربه و آب و هوا بسیار مقاوم هستند و عمر طولانی تری دارند

? امروزه روشویی‌‌‌های کابینت دار یکی از اعضای مهم و کاملاً کاربردی در خانه ما هستند. انواع روشویی کابینتی آریا کابین با ویژگی ‌های منحصر به‌ فردی مانند فضای خالی برای قرار دادن انواع مختلف لوازم و وسایل و همچنین قایم کردن شیرهای آب سرد و آبگرم می‌توانند برای ما بسیار کمک کننده باشند.

? یکی از تجهیزات و وسایل بسیار مهم و حیاتی در هر سرویس بهداشتی و دست ‌شویی، کابین روشویی، ممکن است شما نیز یادتان باشد که در خانه ‌های مادربزرگ‌‌ها و پدربزرگ ‌های ما در زمان ‌های قدیم این روشویی‌ها دارای یک سینک و یک پایه بودند.

? پس از گذشت زمان و افزایش آپارتمان ‌نشینی و کوچک شدن فضای خانه ‌ها و همچنین دست‌شویی‌‌‌ها و نیاز به فضای بیشتر برای قرار دادن وسایل، امروز روشویی‌‌‌های کابینتی تولید می‌شوند که بسیار مناسب برای فضا‌‌‌های کوچک مانند آپارتمان‌‌ها هستند. امروزه انواع مختلف این روشویی‌‌ها مانند مدل‌‌‌های فول ست کابینت روشویی سنگی یا روکش دار در ابعاد و اندازه ‌ها، مدل‌‌‌‌های متنوع، و قیمت ‌کابینت روشویی‌‌‌های مختلف در بازار موجود هستند که شما می‌توانید آن‌‌ها را تهیه نمایید و از استفاده از آن‌‌ها لذت ببرید.

? جالب است بدانید که در ابتدا از روشویی‌‌‌های کابینتی تنها در بیمارستان ‌ها و همچنین هتل‌‌ها استفاده می‌شد اما پس از گذشت زمان، و همان‌طور که گفتیم کوچک تر شدن فضا،کابین روشویی جای پای خود را در خانه‌‌‌ها و آپارتمان ‌ها نیز محکم کردند و امروز حدود نود درصد خانه ‌ها دارای روشویی ‌های کابینتی هستند.

مدیریت: آقای کریمی

 

 

قیمت آینه باکس pvc , تولید آینه باکس پی وی سی , ست آینه و باکس سرویس بهداشتی , خرید آینه pvc , آینه دستشویی دلفین , آینه روشویی , آینه دستشویی ارزان , ست آینه باکس , تولیدی کابینت روشویی pvc در همدان , تولیدی pvc در کرج، کابینت روشویی در کرج، pvc در کرج، بهترین تولیدی کابینت روشویی در کرج, شرکت کابینت روشویی پاسارگاد در کرج,

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed