شیرآلات بهداشتی آلنزو

همچون شیر ، حامی مشتری در سرد و گرم روزگار

🔹 تولید و اعطای نمایندگی فروش شیرآلات بهداشتی 

🔹 با ۵ سال گارانتی و ضمانت بی قیدو شرط

🔹 ارسال و ثبت سفارش به کل کشور

 

آیا تا به حال به نحوه پیدایش عبارت ترکیبی 《شیر آب 》فکر کرده اید ؟

برخی معتقدند «شیر آب» به این دلیل شیر گفته شده که در گذشته بر سر لوله آب خانه‌ها مجسمه‌ی کوچکی از کله‌ی شیر بود و وقتی می‌خواستند جریان آب را باز و بسته کنند می‌گفتند «شیر آب را باز کن یا ببند». بعدها به جای «شیر آب»، در محاورات روزمره کلمه «شیر» را به تنهایی بکار می‌بردند.

در سال‌های دور ایران تنها دو شهر بیرجند و تبریز آب لوله کشی داشتند که آن صنعت را از روسیه به امانت برده بودند و در کلان شهری مثل تهران مردم از آب چاه که تمیز و سالم نبود استفاده می‌کردند.

در شهر تهران تنها سه قنات وجود داشت ، یکی از این قنات‌ها که به سرچشمه معروف بود (و هست) متعلق به سرمایه‌داری بود که بچه‌دار نمی‌شد. این سرمایه‌دار نذر کرد اگر بچه‌دار شود برای تهرانی‌ها آب لوله‌کشی فراهم کند. پس از مدتی بچه‌دار شد و برای ادای نذرش به اتریش رفت تا مهندسانی را از آنجا برای لوله کشی آب بیاورد.

از آنجا که در برخی کشورها مجسمه حیوانی که برای آنها مقدس بود را بر سر خروجی آب قرار می‌دادند، مثلا در فرانسه سر خروس و در اتریش، بر سر خروجی آب، سردیسی از شیر نصب کرده بودند، پس بر سر چشمه آبی که برای مردم فراهم کرده‌ بود،سر شیری گذاشت و مردم هر وقت برای برداشتن آب به آنجا می‌رفتند، می‌گفتند: رفتیم از سر شیر آب آوردیم!

مدیریت فروش : مهندس نورافشار

شیرآلات لوکس ، شیرآلات رنگی ، شیرآلات اهرمی ، نمایندگی شیرآلات ،آلنزو ، ALENZO

ساعات کار

شنبه

8:30 الی 17

یک‌شنبه

8:30 الی 17

دوشنبه

8:30 الی 17

سه‌شنبه

8:30 الی 17

چهارشنبه

8:30 الی 17

پنج‌شنبه

-

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields