صنایع آجرنما و نسوز حافظ

به نام ایزد یکتا ( هنر در نزد ما ایرانیان است و بس )

این واحد تولیدی که از سال ۱۳۷۰ در اطراف شهریار جهت تولید سرامیک راه اندازی گردیده بود را در سال ۱۳۸۱ تبدیل به یک واحد تولیدی آجرنما و آجر نسوز بنام حافظ تهران نمودم و با کیفیت بالا و استحکام خوب و با جذب آب کم و استفاده از کانی های بسیار مرغوب که از سراسر کشور به این کارخانه حمل میگردید با استفاده از یک واحد سنگ شکن و آسیاب با ظرفیت بالا و چندین پرس سنگین پودری و اکسترودری و همچنین صنایع دستی و کوره های سنتی ، شاتل ، تونلی و خشک کن و میکسرهای مورد نیاز و واحد آزمایشگاه دقیق و سیستم بسته بندی و دقت تمام و با رعایت تمام اصول علمی و فنی و دقت در انتخاب کانی ها و فرمولاسیون استاندارد آن نموده و فر آوری اصولی و پرس و پخت خوب دارای محصولاتی با خواص فیزیکی و خواص مکانیکی و شیمیایی قابل قبول می باشد همچنین با بهره بردن از هنر در طراحی ، ساخت و تولید در اولویت قرار گرفته و تنوع محصولات این کارخانه در ۱۰۰ نوع و ۲۰ رنگ میباشد و مشابه همه محصولات آجرهای هلندی ، آمریکایی ، انگلیسی ، آلمانی ، و ترکیه را دارد .

بزرگترین تولید کننده انواع آجرهای نسوز دستی و ماشینی در ۱۲۰ رنگ و طرح برای اولین بار در ایران و خاورمیانه

مدیریت کارخانه مهندس مهدی پناه ۰۹۱۲۳۶۰۸۲۹۹

اولین تولید کننده آجرهای نسوز دستی و ماشینی ( اروپایی و هلندی )در سطح خاور میانه

 

از دیرباز تا به امروز وظیفه ای بر دوش نمای ساختمان ها قرار گرفت، وظیفه ی مقاومت و حفاظت بود. معماران می‌بایست برای حفاظت از نماهای اجری در برابر عوامل مختلف جوی، اقلیمی و…، در انتخاب مصالح با کیفیت و مرغوب دقت قابل توجهی را خرج نمایند. ایجاد و ساخت سازه ها و ساختمان هایی با نمای آجری که در مقابل باد، باران، گرما و سرما همچنان مقاوم و استوار بمانند کار هرکسی نخواهد بود. امروزه در سرتاسر جهان نیاز شهرها به نمای مقاوم و حرفه ای، حرف اول را میزند.

این انواع آجر نما نسوز هستند که بهترین رنگ ها و طرح ها را دارا می باشد و موجب جلب توجه و رضایت معماران و مهندسان شده است.

صنایع آجرنما و نسوز حافظ در تهران

 

صنایع آجرنما و نسوز در تهران, آجرنما در تهران, آجر نسوز در تهران, آجر ماشینی, آجر نسوز، آجر نسوز حافظ

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields