صنایع خم و برش کویر

✅ خم کاری و برشکاری ورق (شکل دهی ورق) از ضخامت 2 میل تا ضخامت 10 میل و طول 6 متر✅
✅ خم و برش انواع ورق با بهترین دقت✅

✅ با بهرگیری از ابزار آلات بروز و تجربه حرفه ای قادر به ارائه بهترین قیمت هستیم

✅ برشکاری ورق به فرآیند جداسازی ورق‌‌‌های فلزی اطلاق می‌شود که به منظور تولید یک محصول با فرآیندهای دیگر از جمله نورد، کشش عمیق و خمش مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی فرایند برشکاری و خمکاری ورق به عنوان یکی از فرایندهای شکل دهی فلزات محسوب می‌شود. این فرایند در صنعت به روش‌‌‌های متفاوتی انجام می‌گیرد که هر یک دارای مزایا و معایبی می‌باشند. همچنین این روش‌ها از منظرهای متفاوتی از قبیل صرفه اقتصادی، هزینه، تلرانس برش و امکانات موجود با یکدیگر متفاوت می‌باشند.

✅ برخی خدمات برشکاری و خمکاری ورق توسط کویر به شرح زیر می‌باشد:
🌀 فرزکاری:

این روش به عنوان قدیمی‌ترین روش‌‌‌های برشکاری ورق شناخته می‌شود. برش ورق در این روش توسط ماشین فرز صورت می‌گیرد و به روش‌‌‌های دستی و اتوماتیک قابل کنترل می‌باشد. قطعه ای تحت عنوان اسپیندل نیز در این روش وظیفه ثابت نگه داشتن ابزار و چرخش آن را به عهده دارد.

🌀 برش هوا گاز:

برشکاری توسط هوا گاز برای محصولات فولادی بسیار مورد استفاده می‌باشد. از مزایای این روش می‌توان به ایجاد لبه هایی صاف و تمیز اشاره کرد و محصول تولیدی در نهایت از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. برش هوا گاز برای ورق هایی با ضخامت 2000-10 میلی متر مورد استفاده بوده ولی در موارد خاص برای ضخامت‌‌‌های 300-6 میلی متر نیز استفاده می‌گردد.

🌀 برش لیزر

برشکاری ورق توسط لیزر را می‌توان یکی از جدیدترین روش‌‌‌های برشکاری در صنعت به شمار آورد که معمولا برای ضخامت‌‌‌های 25-10 میلی متر مورد استفاده می‌باشد. مزیت این روش سهولت آن بوده به طوری که بدون نیاز به اپراتور به آسانی صورت می‌گیرد. تنها محدودیت این روش سرعت پایین آن برای ورق هایی با ضخامت بالا می‌باشد ولی در ضخامت‌‌‌های پایین سرعت بسیار بالایی دارد.

🌀 برش پلاسما

برش پلاسما نسبت به برش هوا گاز سرعت بالاتری داشته و برای ضخامت‌‌‌های 30-1 میلی متر مورد استفاده می‌باشد. همچنین به دلیل تنوع بالا در قیمت و روش انجام کار در موارد بسیاری استفاده می‌گردد. در شرایط خاص از این روش برای برش ورق هایی با ضخامت 160-0.5 میلی متر می‌توان استفاده کرد.

🌀 برش واتر جت

در این روش برای برشکاری ورق از فشار آب شدید استفاده می‌شود. به دلیل عدم وجود تنش گرمایی کیفیت لبه‌ها در برش واتر جت حتی از برش لیزر نیز بهتر می‌باشد. همچنین نوع فلز و ضخامت ورق در این روش هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت.

مدیریت: آقای وحید حسن زاده

 

 

 

 

خمکاری ورق , انواع خمکاری ورق , خم و برش ورق استیل , خمکاری ورق آلومینیوم , خدمات خمکاری ورق , برشکاری ورق آهن , خمکاری و برشکاری ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed