صنایع قوطی سازی ارس سروری

♻️صنایع بسته بندی ارس سروری با تولید طیف وسیعی از انواع قوطی‌‌‌های فلزی و ارایه خدمات مطلوب برای مشتریان نیاز اغلب صنایع غذایی و شیمیایی داخل کشور را به دست اورده است و این شرکت برترین کارخانه تولید قوطی کننده انواع قوطی فلزی و ملزومات مربوط به ان بوده میباشد. محصول مرغوب، تحویل سریع، قیمت نازل، و سرویس مطمعن جزو اصول اساسی شرکت محسوب میگردند. تکنولوژی تولید گروه صنعتی ارس سروری از معتبرترین منابع بین المللی تامین شده است تمامی‌مراحل تولید با پیشرفته ترین ماشین الات روز دنیا تحت کنترل دقیق انجام میشود.

♻️نظارت دقیق پرسنل کار ازموده و ماهر شرکت اعتماد مارا به این تکنولوژی مدرن تقویت میبخشد نتیجه تلفیق تکنولوژی پیشرفته با مهارت و تجربه پرسنل دانش و تعهد کارشناسان و مدیران شرکت ارایه محصولات ممتاز با قیمتی غیر قابل رقابت است این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان مجرب، پشتوانه مدیریتی قوی با تجهیزات تولیدی مدرن شامل: خطوط چسب و کف درب، خط تولید قوطی گرد از ۱۰۰ گرم الی ۳۵ کیلوگرم و خط تولید قوطی چهارگوش از نیم لیتری تا ۵ لیتری و.. میباشد

♻️نیم قرن تجربه صنعتی

♻️با بیش از نیم قرن تحربه تولید قوطی فلزی و ملزومات وابسته ان در صنایع قوطی سازی ارس سروری

♻️ازمایشگاه و کنترل کیفی محصولات

♻️حضور کارشناسان صنایع در چرخه تولید.

♻️ارسال سریع سفارشات

♻️یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی ارس سروری ارسال به موقع سفارشات میباشد که این امر در شرایط کنونی بازار مارا متمایز میکند.

مدیریت:آقای حافظ سروری

 

 

 

 

صنایع قوطی سازی ارس سروری در تهران , صنایع قوطی سازی ارس سروری , صنایع قوطی سازی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed