گروه صنعتی آمادای

❇️طراحی،تولید، نصب و رگلاژ انواع درب و پنجره دوجداره  upvc

❇️بازدید،مشاوره و پیش فاکتور رایگان

🔴ویژگی­ های پنجره upvc:

🔸کاملا سالم و بهداشتی

پایایی upvc بسیار بالاست، خنثی است و با اکسیژن ترکیب نمی­شود. از این رو از نظر بهداشتی و سلامت این ماده کاملا بی­ضرر است و حتی در داخل بدن انسان مشکلی به ­وجود نمی­ آورد. از این رو در زمینه پزشکی و دندانپزشکی نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. از آن­جایی که پنجره حد فاصل بین محیط خارجی و فضای داخل خانه است، با پنجره های upvc خیالتان می­تواند از بابت بهداشت و سلامت محیط خانه آسوده باشد.

🔸ضد آب

 در پنجره های upvc گوشه­ ها با دقت زیاد جوش داده می­شوند تا از عدم نفوذ آب اطمینان کامل حاصل شود و یک لایه دو طرفه از TPE یا همان الاستومر ترموپلاستیک در اطراف درز و قاب قرار داده می شود تا بتواند شکاف را به طور موثر مهر و موم کند. پس نه خود پروفیل و نه درزهای گوشه هرگز اجازه عبور آب و رطوبت از پنجره را نمی دهند.

🔴مهمترین معیار ها برای انتخاب درب و پنجره یو پی وی سی عبارت است از:

🔹 محل و موقعیت ساختمان
🔹 اندازه اتاق
🔹 شرایط آب و هوایی
🔹 کاربری ساختمان
🔹 نوع نماسازی معماری

به مدیریت:مجتبی فارسی

 

 

 

درب و پنجره دوجداره upvc , قیمت انواع درب و پنجره دوجداره در همدان , درب و پنجره دوجداره آمادای در همدان , تولید درب و پنجره دوجداره در همدان , درب و پنجره آلومینیوم , درب و پنجره ترمال و نرمال بریک در همدان , طراحی تولید و نصب و رگلاژ درب و پنجره دوجداره , تولید درب و پنجره دوجداره صنعتی , گروه صنعتی آمادای در همدان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed