کورین و کوارتز پایتخت در تهران

⚡️ساخت،نصب،تعمیر،صاب و پولیش 
⚡️انواع صفحات روی کابینت با برندهای روز 
⚡️کورین و کوارتز سنگ‌‌‌های طبیعی و مهندسی 

🌀ویژگی‌‌‌های سنگ کورین 

🔸کورین صفحات یکپارچه و بدون درز پلیمری می‌باشد که بدلیل طرح زیبا، تنوع رنگ و ویژگیهای عالی به عنوان یک متریال بی نظیر در رویه و صفحه کابینت‌ها استفاده می‌شود. اجرای صفحات کورین برای سطح رویه کابینت آشپزخانه بهترین انتخاب است.

🔸زیرا صفحات کابینت کورین در برابر رطوبت سینک مقاوم بوده و عمر طولانی دارند. سنگ کورین در رنگ و طرح‌‌‌های مختلف در بازار موجود است. در صورت آسیب، کورین می‌تواند به زیبایی قبل بازگردد. سنگ کورین ظاهری مات دارد اگر چه با ظهور تکنیک‌‌‌های به روز و جدید، سنگ‌‌‌های کورین ظاهری درخشان پیدا کرده اند. سنگ کورین با ضخامت 6، 12و 19 میلی متر در سراسر دنیا تولید می‌شود. هزینه نصب آن در حدود 30 دلار و بالاتر است.

🔸اگرچه طراحان و خریداران سنگ کورین از آن رضایت کامل دارند، کورین معایب و محدودیت‌‌‌های خاص خود را دارد. این محصول اکریلیک می‌تواند به راحتی خراشیده و سوزانده شود. با این حال، خراش‌ها ممکن است با صیقل و سنباده ترمیم شوند.

🌀ویژگی‌‌‌های سنگ کوارتز

🔸سنگ کوارتز یک محصول مهندسی است. سنگ کوارتز به ذرات کوچک متصل می‌شود و سپس با یک اتصال دهنده به نام رزین پلی استر مخلوط می‌شود تا آن را در کنارهم نگه دارد. این محصول 93 درصد طبیعی و 7 درصد تولید انسان است. مواد تشکیل دهنده شامل رنگدانه‌ها و پیوندهای رزین است.

🔸به همین دلیل آن نیز مهندسی سنگ نامیده می‌شود. برای دستیابی به یک نگاه منحصر به فرد به برخی از طرح‌ها ی سنگ کوارتز ذرات کوچک شیشه‌‌‌های فلزی اضافه می‌شود، تا به یک سنگ کوارتز بسیار قوی و جذاب همانند سنگ مرمرتبدیل شود.

🔸کوارتز تحت نام‌‌‌های تجاری مختلف مانند سایلستون، هانستون، و غیره موجود است. سایلستون با بیش از هفتاد رنگ و طرح مختلف در سه نوع بافت متفاوت تولید می‌شود و با حداقل اتصالات نصب می‌شود. این محصول بدون نیاز به پولیش واکس و یا نگهدارنده، درخشندگی خود را در طول سالیان زیاد حفظ می‌کند. این مواد با دوام، غیر متخلخل و به شکل یکنواخت و درخشان می‌باشند.

🌀تفاوت سنگ کورین و کوارتز

1-سنگ کورین از کوارتز ارزانتر است.

2-ممکن است در طول زمان صفحات کابینت کورین خراشیده و سوزانده شوند اما صفحات کابینت کوارتز در برابر خراش مقاوم هستند.

3-صفحات کورین را می‌توان دوباره ترمیم کرد ولی صفحات کوارتز بازسازی و ترمیم نمی‌شوند.

4-سنگ کورین محصول دست انسان است ولی %93 سنگ کوارتز طبیعی است.

5-سنگ کورین در مقایسه با کوارتز به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

6-ظروف خیلی داغ را نمی‌توان به طور مستقیم بر روی صفحه کابینت کورین قرار داد در حالی که روی صفحات کابینت کوارتز امکان پذیر است.

7-کورین یک نام تجاری است در حالی که کوارتز یک ماده طبیعی است.

8-کورین رنگ‌‌‌های مختلفی دارد در حالی که تنوع رنگ درسنگ کوارتز محدود است.

به مدیریت:جواد خاکشور

 

 

 

 

 

 

صفحه کورین و کوارتز در تهران , نصب کابینت کورین وکوارتز در تهران , ساخت کابینت در تهران , طراحی کابینت در تهران , نصب کابینت در تهران , کابینت پایتخت در تهران , کابینت در چهاردانگه , پولیش کابینت در تهران ,  تعمیر کابینت کورین در تهران , صفحات کابینت در تهران , کورین و کوارتز در تهران , قیمت کابینت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed