Address & Contact

Our Address

گیلان ، رودسر ،رحیم آباد،زوبه روی جایگاه CNG

Telephone

طراحی فضای سبز در گیلان

?طراحی فضای سبز برای ویلا

?خرید و فروش کاج، شمشاد، انواع نهال

?خرید و فروش نهال کیوی

?فروش میوه کیوی

☘️طراحی فضای سبز

?از نخستین و اولین اصول مهم طراحی فضای سبز می‌توان به اصل وحدت اشاره کرد. چشم انداز و جلوه فضای سبز شما باید نمایانگر سبک و معماری باشد که پیشتر نسبت به آن در نظر گرفته اید، به ویژه اگر این فضای سبز، مربوط به یک ویلا یا هر چیزی که دارای ساختمان باشد، گردد.

?در چنین فضاهایی ادغام فضای سبز و بنا را خواهیم داشت. وحدت در فضا سبز نشانگری از تکرار و ثبات یک طرح است. تکرار عناصری مانند گیاهان و وسایل تزئینی در فضای سبز موجب ایجاد وحدت در طراحی شما خواهد شد از طرفی هم قرار دادن عناصر مختلف در یک فضای سبز در کنار یکدیگر برای ایجاد یک واحد یا مضمون مشترک به شکل گیری وحدت خواهد انجامید.

?کاربرد چمن در فضای سبز

?جذابیت و زیبایی محیط

?کمک به ایجاد وحدت در ترکیب گیاهان و زمینه ای مناسب برای نماایش گل و گیاه

?ایجاد فضای مناسب برای راه رفتن و نشستن

? افزایش مواد آلی، فعالیت میکرو ارگانیسم ها، بهبود ساختمان و بافت خاک

?جلوگیری از تبخیر آب

? جذب رطوبت هوا و تعدیل گرمای محیط

☘️مزایای طراحی فضای سبز

?طراحی فضای سبز از بهترین ایده‌ها برای تغییر ساختار محیط‌‌‌های مسکونی، ویلاها، فضاهای شهری و … است که در هر حالت به اشکال مختلف می‌تواند وضعیت کاربری را بهبود بخشیده و آن را به شیوه ای دوست داشتنی تر و تاثیرگذارتر جلوه نماید. از مزایای طراحی فضای سبز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

?بهبود روحیه و نشاط بخشی

?از جمله مزایای طراحی و اجرای فضای سبز می‌توان به بهبود روحیه اطراف و نشاط بخشی به آن‌ها اشاره کرد. با ایجاد فضای سبز و کاشت گل و گیاهان طبیعی، می‌توان اطمینان داشت که حتی با عبور از کنار چنین فضایی نشاط بخشی و روحیه آوری قابل توجهی ایجاد می‌کند.

?بهبود وضعیت آب و هوا

?با ایجاد یک فضای سبز، حتی یک باغچه محدود و کوچک، بهبود وضعیت آب و هوا را خواهیم داشت. به این شکل می‌توانید از داشتن یک فضای سبز در کنار آب و هوایی تمیز و فرح بخش لذت ببرید. این چیزی است که بسته به ابعاد فضای سبز و میزان گل و گیاهان کاشته شده در آن متغیر خواهد بود. اما پروژه‌‌‌های اجرا شده در باغچه‌‌‌های کوچک نیز به همان میزان در شکل گیری یک فضای جذاب و سرسبز و در عین حال با آب و هوای تمیز، صاف و فرح بخش همراه بوده است.

?زیباسازی فضا

?یک ساختمان ساده و بدون هیچ گونه فاکتور زیبایی را تصور کنید. با اضافه کردن یک فضای سبز کوچک یا یک روف گاردن، می‌توانید شکل ظاهری این ساختمان را به مراتب تغییر داده و آن را به شکلی متفاوت زیباسازی کنید.

?همین طور به جز این‌ها اضافه کردن هر گیاه زنده به کره زمین، یک قدم مثبت در راستای حفاظت از محیط زیست و پرورش آن است و می‌تواند حیات و سلامت زمین را تضمین نماید.

به مدیریت: آقای مهندس عرفان بخشنده

 

 

 

 

طراحی فضای سبز در رودسر , طراحی فضای سبز در گیلان  گلکده وارنا , طراحی فضای سبز برای ویلا  , خرید و فروش کاج در گیلان , نواع نهال در گیلان , خرید و فروش نهال کیوی در گیلان , فروش میوه کیوی  , قیمت طراحی فضای سبز , خرید و فروش شمشاد در گیلان  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed