Address & Contact

Our Address

اصفهان ، خیابان کهندژ ،کوچه 42، پلاک 3

Telephone

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی کمد و کابینت یاس

🔻طراحی و اجرای: میز آرایش، کمد ام دی اف با درب‌‌‌های ریلی، انواع دیوار کوب، میز تحریر، جاکفشی، کمد تمام فومیزه، کمد کلافی، میز کنفرانس، کمد بوفه، جاکفشی با نشیمن گاه، میز تلویزیون، کمد ملامینه، کتابخانه، قرنیز پی وی سی

💠داشتن منزلی زیبا و آرامش بخش با دکوراسیون داخلی خاص و باب میل، یکی از ایده آل‌‌‌های انسانها در زندگی روزمره می‌باشد و دستیابی به چنین فضایی دور از ذهن نیست.

💠داشتن این چنین فضایی شاید در لغت بسیار ساده به نظر برسد ولی در واقعیت چندان ساده هم نیست. ایجاد فضاهای متناسب چه از نظر ابعاد و چه از نظر رنگ و حجم نیاز به دقت و ریزبینی خاص خود دارد.

💠انتخاب به جای مصالح و متریال و توجه ویژه به پایداری آن مستلزم استفاده از نیروی انسانی کارآمد همراه با دانش فنی روز دنیا است و به تجارب فراوانی نیاز دارد.

🔴طراحی و اجرای انواع کابینت آشپزخانه

✳️هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

✳️کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.

✳️کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌ و البته زیبا تبدیل کنند.

🔵کمد دیواری

✳️کمد دیواری معمولا در دو سبک مدرن و کلاسیک تقسیم بندی می‌شود که انتخاب آن کاملا به سلیقه شخصی شما برمی‌گردد، وجود آن با سبک مدرن و شیک نقش مهمی‌در دکوراسیون داخلی منزل دارد و به زیباتر شدن اتاق‌‌‌های منزل شما کمک زیادی می‌کند.

✳️کمد‌ها در طرح‌ها و رنگ‌‌‌های متنوع برای هر اتاقی ساخته می‌شوند. خیلی‌ها به دنبال مدل کمد دیواری جدید هستند که بتوانند آن را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ نمایند.

به مدیریت: محمد جان نثاری

 

 

 

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی در اصفهان , کمد و کابینت , کمد و کابینت یاس  , انواع کابینت  , انواع کمد , قیمت کابینت , قیمت کمد , کابینت آشپزخانه , دیوار کوب , میز تحریر , جاکفشی , کمد تمام فومیزه , کمد کلافی , میز کنفرانس ,کمد بوفه , جاکفشی با نشیمن گاه , میز تلویزیون , کمد ملامینه , کتابخانه , قرنیز پی وی سی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed