یونس دکور

✨اجرای انواع خدمات سقف کاذب کناف و دیوار کاذب✨

🔹اجرا با بالاترین سرعت و دقت ممکن🔹
🔹 با نازلترین قیمت روز 🔹
🔹با مصالح کناف ایران🔹

⚡️طراحی و اجرا در کرمانشاه و حومه⚡️

⚡️بیش از ۱۶ سال سابقه در اکثر نقاط کشور به ویژه جزیره کیش و اکثر شهرهای مناطق ساحلی شمال⚡️

❇️بطور کلی کناف یک صفحه روکش دار از جنس گچ است که می‌توان آن را نسل جدیدی از گچکاری بر شمرد. زیرا تمامی‌فعالیت‌های ساختمانی وابسته به گچ و بعضی متریال‌های دیگر کناف قابل انجام است. یک سری مزایای جدید افزوده شده به استفاده از گچ در ساخت و ساز مثل بالا رفتن سرعت کار، قابلیت تنوع بیشتر در طراحی داخلی، امکان اجرای طرح‌های مختلف روی سقف‌های از جنس کناف، ترکیب نور و رنگ و انواع روش‌های کاربردی دکوراسیون و … در کناف به راحتی قابل انجام است.

❇️کناف در واقع به ساخت و ساز بدون آب گفته می‌شود. یکی از جدید ترین مصالح ساختمانی است که در ایجاد سقف کاذب بسیار نقش دارد.سقف کاذب کناف جایگزینی با قابلیت‌های فراوان برای سبک‌های قدیمی‌گچ بری و یا استفاده از دیگر مصالح برای سقف می‌باشد. با استفاده از سقف کاذب کناف دست شما برای اجرای سریع و متنوع طراحی سقف با به کارگیری روش‌های مختلف دکوراسیون مانند رنگ آمیزی کناف سقف، به کارگیری کاغذ دیواری بر روی کناف در سقف ایجاد می‌شود.

🔴دیوار کاذب

💠دیوار کاذب یا همان دیوار کناف یکی از بخش‌‌‌های مهم ساختمان محسوب می‌شود که در واقع برای فضا سازی و تقسیم بندی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.با توجه به نیاز‌‌‌های ساکنان یک ساختمان به تقسیم بندی فضای داخلی ساختمان و همچنین شخصی سازی یک بخش، دیوار کاذب پوششی و دیوار کاذب جدا کننده کمک بزرگی محسوب می‌شوند.

💠دیوار کاذب نسبت به پارتیشن بندی جدیدتر است.دیوار کاذب کناف را در حین ساخت ساختمان و حتی پس از پایان ساخت ساختمان نیز قابل اجرا است و محدودیت زمانی ندارد.امروزه دیوار کاذب کناف در معماری مدرن و زیبایی بیشتر در طراحی ساختمان‌ها تاثیر بسزایی دارد.دیوار کناف در فضاهای اداری، آموزشی، رستوران‌ها و اکثر اماکن عمومی‌مورد استفاده قرار می‌گیرد.

🔴مزایای کاربرد سقف کاذب کناف

✨کناف در برابر زلزله بسیار مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوددار است.

✨کاربرد کناف در سقف کاذب و دیگر قسمت‌های ساختمان با سرعت اجرای بالا و راحتی انجام کار همراه است.

✨کناف وزن کمی‌دارد و هزینه حمل و نقل آن پایین است.

✨یک عایق صوتی و حرارتی مناسب به حساب آمده و بر افزایش سطح مفید زیر بنا نیز تاثیر مثبت دارد.

✨کناف دارای قابلیت بالایی برای اعمال طرح‌های متنوع در دکوراسیون داخلی بوده و در تغییر فضاهای قدیمی‌به جدید پتانسیل کاربردی بالایی دارد.

✨کاربرد راحت کناف نیاز به نیروی کاری بیشتر را کاهش داده و با قابلیت بازیافت معادل ۷۵ درصد مصالح به کاهش نخاله‌های ساختمانی کمک می‌کند.

✨کناف برای نصب انواع لوستر و چراغ یا دیگر خدمات وابسته به انواع تاسیسات امکان عبور راحت از بین فضاهای ایجاد شده را دارد.

✨امکان دسترسی راحت به تاسیسات ساختمانی پنهانی را ایجاد کرده و در استفاده بهینه از منابع زیست محیطی تاثیر مثبتی دارد.

✨امکان رنگ پذیری بالای کناف دست طراحان اخلی را برای استفاده از رنگ‌های مختلف برای رنگ آمیزی سقف کاذب با کناف باز گذاشته است.

به مدیریت:آقای یونس انگزی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

شماره‌‌‌های تماس:

09188553629
09384936121

 

 

کناف , کناف کاری در کرمانشاه , کناف سقف , دیوار  کاذب , یونس دکور , تایل , مزایای سقف کاذب کناف , نور مخفی , تی وی باکس , انواع خدمات کناف و سقف کاذب یونس دکور در کرمانشاه , هزینه اجرای کناف و سقف کاذب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed