تولید انواع قالب‌‌‌های صنعتی،قطعات پزشکی،اتصالات آبیاری قطره ای قالب سازی نیک تکنیک در اصفهان

✨15 سال سابقه کاری قالب سازی✨

🔴قالب سازی یک فرآیند تولیدی برای تولید قطعات با تزریق مواد به یک قالب است. قالب سازی مدرن را می‌توان با یک سری از مواد، از جمله فلزات، شیشه، الاستومرها، پلیمرهای گرمانرم و گرماسخت و …، انجام داد.

❇️انواع روش‌‌‌های قالب سازی

برای ساخت قالب از روش‌‌‌های مختلفی استفاده می‌شود که که با توجه به قطعه نهایی و ویژگی‌هایی که از آن قطعه مورد انتظار است نوع قالب نیز تفاوت می‌کند. به طور کلی قالب‌ها را می‌توان به چهار دسته تقسیم کرد:
🔹قالب‌های ریخته‌گری
🔹قالب‌های تزریق پلاستیک
🔹قالب‌های آهنگری
🔹قالب‌های پرس

❇️قالب سازی صنعتی چیست؟

🔹قالب سازی صنعتی را می‌توان در واقع فعالیتی نامید که به واسطه آن می‌توان با استفاده از ابزار و یا ماشین آلات خاص یک قطعه صنعتی را با استفاده از قطعه دیگر که قالب نامیده می‌شود ساخته و آن را فراهم آورد. قالب سازی صنعتی بخش مهمی‌از صنعت است که با استفاده از آن می‌توان قطعات صنعتی را در تعداد بالا تولید کرد.

🔹برای ساخت قالب صنعتی باید از لوازم قالب سازی استفاده کرد. این لوازم بر اساس نوع قالب و کاربرد آن‌ها استفاده می‌شوند. از لوازم قالب سازی می‌توان به ابزار هایی مانند سنبه، سنبه برش، دستگاه‌‌‌های تراشکاری، دستگاه‌‌‌های CNC، کفشک‌‌‌های چدنی و فولادی اشاره کرد. هر کدام از این ابزارها بر اساس نوع قالبی که مورد نیاز است تا ساخته شود، استفاده خواهند شد.

❇️قالب تزریق پلاستیک در کدام یک از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است؟

این روزها پلاستیک در بسیاری از صنایع به عنوان مهمترین و کاربردی ترین مصالح شناخته شده است. بنابراین شما می‌توانید به راحتی با خرید انواع قالب‌‌‌های تزریق در تمامی‌صنایع از تمامی‌امکانات این نوع قالب‌ها استفاده نمایید. به طور کلی از صنایع خودروسازی گرفته تا صنایع خرد اسباب بازی سازی به این نوع قالب‌‌‌های تزریق پلاستیک نیاز است. بنابراین شما می‌توانید از این نوع قالب‌ها در صنایع مختلفی که نیاز به سازه‌‌‌های پلاستیکی دارد استفاده نمایید. چرا که این نوع قالب‌ها سبب شده که از قطعات درشت گرفته تا ریزترین قطعات پلاستیکی به راحتی در عرض چند دقیقه به سرعت بدون نیاز به نیروی فیزیکی ساخته شود.

❇️به چه دلیل استفاده از قالب‌‌‌های تزریق پلاستیکی توصیه می‌شود؟

استفاده از این نوع قالب‌‌‌های می‌تواند سبب شود تا انواع اجناس پلاستیک با هر نوع کاربردی که دارد در شرایط بسیار مناسبی در این نوع قالب‌‌‌های تزریق پلاستیک ساخته شود.

🔸تولید در حجم بیشتر
🔸کاهش نیروی کار
🔸کاهش هزینه‌‌‌های مربوط به تولید
🔸ایجاد نمونه‌‌‌های متنوع
🔸دورریز اندک به دلیل دقت بالای قالب‌ها
🔸پایین آمدن زمان در اثر تولید سریع

به مدیریت:حامد احمدی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

قالب , قالب سازی , انواع قالب تزریق پلاستیک , قالب سازی پلاستیک , قالب سازی cnc  , قالب بادی , صنعت قالب , اتصالات , طراحی و ساخت قالب , انواع قالب‌‌‌های صنعتی , قطعات پزشکی , اتصالات آبیاری قطره ای , قالب‌‌‌های قطعات اسباب بازی , قالب‌‌‌های قطعات خودرو , انواع قالب بادی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed