طراحی و نصب کباب پز و شومینه هوشیار آلانی

?نمایندگی سنگ آنتیک اصفهان

بامدیریت هوشیار الانی

۹۱۴۶۰۳۳۹۱۵

?طراحی و نصب سنگ انتیک و پلیمر، کباب پز، شومینه، کاشکاری، نماکاری

سنگ آنتیک

?سنگی است که از کنار هم قرار گرفتن قطعات شکسته و خرده سنگ‌ها کنار هم به وجود می‌آید. این خرده سنگ‌ها با چسب‌هایی با پایه رزینی به هم متصل می‌شوند و حاصل این فرایند به وجود آمدن سنگی با زیبایی و خصوصیات ویژه به نام سنگ آنتیک است. این سنگها معمولاً از سنگ‌های طبیعی تراورتن و مالون تشکیل شده است که بدون تغییر در رنگ و با هنر دست و به صورت طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

?سنگ‌های آنتیک به دو صورت طبیعی و مصنوعی در بازار یافت می‌شوند. سنگ آنتیک طبیعی از خرده سنگ‌های طبیعی در جنس، رنگ و اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود معمولاً از سنگ‌های تراورتن برای تولید آن استفاده می‌شود.

?سنگ آنتیک مصنوعی که جنس و رنگ خاصی دارد، از سمنت پلاست تولید می‌شود. به دلیل اینکه در سایز‌های مختلف تهیه می‌شود، نیاز به برش‌کاری زیاد ندارند. تخلخل ندارند چون در زمان قالب‌گیری آن از تجهیزات خاصی استفاده می‌شود تا مانع ریزش آن‌ها بعد از چسباندن شوند.

?به همین دلیل سنگ‌های آنتیک مصنوعی با مقاومت بالا و دوام بیشتر و همچنین تخلخل بسیار کم وجود دارند. در این سنگها به دلیل وجود فضاهای خالی کمتر به هیچ عنوان قارچ و باکتری جمع نمی‌شود.

سنگ پلیمری

?سنگ پلیمری همان سنگ مصنوعی است که  از ترکیب مجدد سنگ‌‌‌های طبیعی و مواد افزاینده دیگر به دست می‌آید.این سنگ‌ها وزن سبک تری دارند در نتیجه نصب آنها سریع تر صورت می‌گیرد.سنگ‌‌‌های پلیمری از ترکیب سیمان رس و خاک‌‌‌های سبک وزن ساخته می‌شوند و و رنگ دانه‌‌‌های اکسیدآهن رنگ مورد نظر را به آن‌ها می‌دهد.

?سنگ پلیمری بر اساس استفاده از بتن سیمانی تولید می‌شود که در آن ماسه به عنوان ذرات ریز پرکننده یکی از مهمترین مواد اولیه می‌باشد. ترکیبات پلیمری و افزودنیهای شیمیایی چسبندگی بین تمام اجزاء را ایجاد کرده و مقاومت مصالح نوین را تامین می‌کند.

 

به مدیریت: هوشیار الانی 

@hoshyar___a

ابنمای سنگی (سنگ مرمر)??

روشویی تک پایه سنگ مرمر??

سنگ مصنوعی طرح لوزی در رنگ‌‌‌های مختلف موجود است?

 

 

انتیک کاری میز ال ای دی طرح سه بعدی????

نمایندگی سنگ انتیک

عرضه کنندونصب انواع شومینه گازی وبرقی، نرده سنگی، کباب پز، سنگ انتیک و‌سنگ پلیمر،باربیکو،روشویی سنگی،چسپ انتیک وکاشی.

ادرس.آذربایجان غربی شهرستان سردشت (نقطه صفر مرز)

بامدیریت هوشیارآلانی

شماره تماس.۰۹۱۴۶۰۳۳۹۱۵

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed