طراح و سازنده انواع ماشین آلات بازیافت و امحا ماژان صنعت

🔴شرکت ماژان صنعت با توجه به نیاز روز جامعه بشری و با شعار تفکیک از مبدا به طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی بازیافت و امحا در استان خراسان رضوی پرداخت و خوشبختانه تا به امروز توانسته با استفاده از مهندسین داخلی به طراحی و ساخت خطوط بازیافت اعم از بازیافت پلاستیک و لاستیک و مواد پلیمری بپردازد.

🔴همچنین برای اولین بار به طراحی ماشین آلات ریموک سیا ر پرداخته است.لازم به ذکر است این شرکت در نمایشگاه‌‌‌های مختلف داخلی و خارجی شرکت داشته است.باتوجه به آمار سازمان محیط زیست کشور سالانه 93 درصد زباله‌ها به دلیل کمبود ماشین آلات داخلی به صورت سنتی دفن می‌شود. خدای منان را شاکریم که به امر تولید با کیفیت دست یافته ایم.

✳️اهمیت دستگاه‌‌‌های زباله سوز

🔸سوزاندن یک روند از میان بردن پسماند است که از طریق سوزاند مواد ارگانیک موجود در پسماند انجام می‌پذیرد. این سیستم و دیگر سیستم‌‌‌های فعال با حرارت بالا به عنوان عملیات حرارتی توصیف می‌شوند. سوزاندن زباله ها، آن‌ها را به خاکستر، گاز‌‌‌های دودکش و گرما تبدیل می‌کند. خاکستر اغلب بوسیله اجزا غیر معدنی بصورت اجزا جامد یا ذرات موجو در گاز‌‌‌های دودکشی شکل می‌گیرد. این گاز‌‌‌های قبل از خروج از دودکش از آلاینده‌‌‌های خاصی پاک می‌شوند.

🔹زباله سوزی سود‌‌‌های بسیاری برای سوزاندن برخی از پسماند‌‌‌های خاص مانند زباله‌‌‌های بیمارستانی، و برخی زباله‌‌‌های خطرناک که پاتوژن‌ها و مواد سمی‌در دمای بالا از بین خواهند رفت، دارد.

🔸سوزاندن زباله در برخی کشورها مانند ژاپن که معضل کمبود زمین دارند رواج دارد. دانمارک و سوئد پرچم دار تولید و استفاده انرژی حاصل از سوزاندن زباله هستد. آن‌ها بیش از یک قرن است که از این تکنولوژی استفاده می‌کنند.

🔹اولین دستگاه زباله سوز در بریتانیا در سال 1874 و در ایالات متحده آمریکا در سال 1885 ساخته شد. دستگاه زباله سوز یک کوره برای سوزاندن زباله است. زباله سوز‌‌‌های مدرن یک فیلتر جهت گاز‌‌‌های خروجی دارند. این دستگاه انواع محتلفی دارد.

🔸از گرمای حاصل از سوزاندن زباله‌ها می‌توان برای تولید بخار برای چرخاندن توربین و تولید الکتریسیته استفاده کرد. مقدار معمول تولید انرژی به ازای هر تن زباله شهری، حدود 2.3 مگاوات برق است.

🔹زباله سوزی خروجی هایی مانند خاکستر و گاز دارد. این خروجی‌ها قبل از رسید به فیلتر خروجی حاوی فلزات سنگین، دیوکسین ها، دی اکسد سولفور و هیدروکلریک اسید هستند و دستگاه‌ها به فیلتر خروجی مناسب مجهز نباشند، این آلودگی‌‌‌های به اتمسفر وارد خواهند شد.

🔸در ایران نیز از این دستگاه‌ها به خصوص برای زباله‌‌‌های بیمارستانی استفاده می‌شود.

به مدیریت: مصطفی طیبی و محمد طیرانی

https://majansanat.com/

https://www.dalfak.com/majan
https://www.aparat.com/MajanSanat
[email protected]

 

 

آسیاب 40 سانتی تکفاز

 

آسیاب دهانه 60

 

بالمیل

 

پوست کن کابل اتومات

 

تیغه تیز کن

 

شریدر دو شفت

 

دستگاه پرس کارتن 400 کیلویی

 

دستکاه بلندر

 

دستگاه امحای ویال واکسن

 

آسیاب چینی

 

 

 

طراح و سازنده انواع ماشین آلات بازیافت و امحا ماژان صنعت در مشهد , ماشین آلات بازیافت  , شرکت ماژان صنعت , ماشین آلات صنعتی بازیافت و امحا در استان خراسان رضوی , دستگاه‌‌‌های زباله سوز , پودر کن لاستیک , پودر کن شیشه , پرس ضایعات کارتن , بلندر , آسیاب , کندر , تیغه تیزکن آسیاب , بالمیل , پوست کن کابل , دستگاه جداساز روکش کابل , خط کامل بازیافت پت , میکسر , دستگاه امحای شیشه ویال واکسن , دستگاه امحای ویال , دستگاه خردکن آمپول , سنگ شکن مخروطی cs , آسیاب لاک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed