تولیدکننده انواع سازه های استیل طلایی(طلا استیل)

?تولید انواع سازه های استیل،پارتیشن استیل،نرده و حفاظ استیل،درب اتوماتیک

❇️نرده و حفاظ استیل

نرده استیل به‌عنوان حفاظ در کنار پله‌ها استفاده می‌شود. استیل آلیاژی است که امروزه به‌طور کاربردی در هر مکانی از محیط اطرافمان استفاده می‌شود.
نرده استیل یکی از انواع نرده می باشد که به دلیل زیبایی در طراحی و مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و زنگ نزن بودن استیل جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده های کلاسیک می باشد. نرده استیل مدل ها و طرح های متنوعی دارد که بر اساس ظاهر داخلی و نمای ساختمان می توان از مدل ها و انواع مختلف آن استفاده کرد.

?نرده استیل برای حفاظت و ایمنی افرادی که در حال رفت و آمد از پله هستند در کنار دیوار و روی سنگ پله ها نصب می شود.
?نرده استیل به جز زنگ نزن بودن خصوصیت بسیار عالی دارد این است که شکل پذیر است و می توان در اشکال متنوع طراحی کرد.

?نرده استیل از آلیاژی در پایه آهنِ، که دارای مقدار حداقلی کروم است. آهن استفاده‌ شده در ساخت نرده دارای معایبی است اما با افزودن کروم به آهن، استیل به دست می‌آید که این عمل باعث مقاومت نرده استیل شما در برابر خوردگی‌ است.


?نرده های استیل دارای مقاومت بسیار بالایی است و هرگز زنگ نمی‌زند.
?جنس استیل به‌گونه‌ای است که در برابر خش مقاوم است و رنگ و شکل آن‌ها در اثر عواملی چون تابش نور خورشید، رطوبت، گرمای و سرمای شدید تغییر نمی‌کند. از آنجایی‌که سطح نرد‌ه های استیل صاف و صیقلی می‌باشد تمیز کردن و براق نمودن آن‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر است.

❇️پارتیشن استیل:

?پارتیشن اداری استیل، یک انتخاب قابل قبول و مناسب برای مدرن نمودن فضاهای اداری به شمار می رود. مدرن سازی و به روز ساختن محیط های کاری، علاوه بر افزایش تعامل و همکاری کارمندان با یکدیگر، سطح روحی و روانی نیروها را نیز ارتقا می بخشد.

?همچنین در نگاه ارباب رجوع و مراجعه کنندگان به این فضاها نیز کاملا مثبت و مورد توجه جلوه می نماید. پارتیشن اداری استیل از جنبه زیبایی و جذابیت، با اولین نگاه سلایق مختلف را تحت تاثیر خود قرار می دهد. این محصولات علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، در زمره پارتیشن های دارای دوام و مقاومت بالا قرار می گیرند. در گذشته، به منظور جدای سازی و تفکیک فضا، فقط از متریالی مانند چوب برای انجام پارتیشن کمک گرفته میشد.

?پارتیشن اداری استیل، به سبب دوام و استحکام بسیار مطلوب در برابر عوامل محیطی، زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم می باشد. ماندگاری بالایی پارتیشن استیل، آن را در زمره محصولات پرکاربرد و محبوب قرار داده است. یکی از ویژگی های تاثیر گذار این محصولات، ایمنی بالا و بسیار مطلوب آن می باشد. وزن سبک و مناسب محصول، به سهولت امکان جابجایی و حمل آن را میسر می سازد.

?یکی از خصوصیات بارز و شاخص پارتیشن اداری استیل، صیقلی و براق بودن سطح آن می باشد. به سبب مواد اولیه مرغوب بکار رفته در ساختار پارتیشن، در اثر گذشت زمان، براقیت آن حفظ می شود. پارتیشن های استیل علاوه بر تمیز شدن راحت و بی دردسر، به عملیات جانبی مانند رنگ کاری نیز نیازی پیدا نمی کنند. چشم نواز بودن و زیبایی ذاتی آلیاژ استیل، قابلیت تطبیق شدن و همخوانی با هر فضا و محیطی را امکان پذیر می سازد.

❇️درب اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک مزایای متعددی دارند. از جمله این موارد می‌توان به زیبایی، ظاهر مدرن، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و … اشاره کرد. از مهمترین مزایای درب اتوماتیک می‌توان به سهولت و راحتی در استفاده از آن اشاره کرد. بدین معنا که افراد بدون دخالت دست از میان آن عبور می‌کنند و دیگر نگران باز کردن درب‌های سنگین با فشار دست نخواهند بود. ارباب رجوع با مشاهده درب اتوماتیک در ورودی یک ساختمان احساس رضایت می‌کند و ذهنیت کاملاَ مثبتی نسبت به آن مکان پیدا خواهد کرد. از دیگر مزیت‌های این درب‌ها می‌توان به سهولت در استفاده برای افراد توان‌یاب و معلول اشاره کرد که دسترسی آسان و سریع به محیط داخل را برای آنها فراهم می‌کند.

به مدیریت:آقای طلایی

 

 

 

 

 

 

 

نرده , حفاظ , انواع نرده و حفاظ استیل , پارتیشن استیل , انواع سازه های استیل در اردبیل , فروشگاه خانه استیل طلایی , طلا استیل در اردبیل , تولید انواع سازه های استیل در اردبیل , قیمت انواع سازه های ساختمانی استیل , درب اتوماتیک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed