تولید انواع کفش مردانه و زنانه در تبریز

👠 تولید و پخش انواع کفش مردانه و زنانه

👠 انواع کفش اسپرت و مجلسی

👠 تولید و پخش کفش به قیمت تولیدی

👠 ارسال به سراسر کشور

👟 ویژگی‌‌‌های کفش مناسب:

🔴کفش مناسب کفشی است که هنگام پوشیدن طولانی‌مدت، پا را تحت فشار قرار ندهد.

🔴هنگام انتخاب کفش مناسب در نظر داشته‌ باشید انگشتان پایتان دچار تغییر حالت نشوند و یا کناره‌های پایتان تحت فشار ناشی از کفش قرار نگیرند.

🔴سعی کنید کفشی را که انتخاب می‌کنید تنها جنبه زیبایی نداشته‌ باشد بلکه از هر لحاظ مانع آسیب دیدنپای شما در برابر گرما، سرما و ناهمواری‌‌‌‌های زمین باشد.

🔴 در نظر گرفتن بیماری‌هایی مثل دیابت ممکن است انتخابتان را محدود کند ولی در نهایت با آگاهی بر بیماری و شرایط حاکم بر شما، یک انتخاب صحیح انجام خواهید داد.

🔴در دوران بارداری کفش مناسب به پا کنید که فشار زیادی بر پا و ناحیه پشت شما وارد نکند مثل کفش‌های راحت و تختی که جنس و بافت نرمی‌دارند. معمولا در این دوران، بین نیم تا یک نمره، تغییر سایز خواهید داشت که با توجه به این تغییر باید کفشی مناسب انتخاب کنید.

🔴 اگر از کمردردهای مکرر رنج می‌برید،‌حتما با توجه بیشتری کفش‌هایتان را انتخاب کنید و سعی کنید کفش‌های طبی به پا کنید زیرا این کمردردها گاهی از عواقب پوشیدن کفش‌های نامناسب و غیر استاندارد است.

🔴اگراضافه وزن دارید، پوشیدن کفش‌های تخت و راحت به شما توصیه‌ می‌شود. راه رفتن با کفش‌های پاشنه بلند برای کسانی‌که اضافه وزن دارند باعث عدم تعادل می‌شود.

🔴هنگام خرید کفش‌هایی که قصد دارید با جوراب آنها را بپوشید، بهتر است جورابی مناسب به پا داشته باشید که بسیار نازک یا بسیار ضخیم نباشد.

🔴 خانم‌هایی که قدی متوسط یا کوتاه همراه با اندامی‌متوسط و چاق دارند، بهتر است از کفش‌های پاشنه‌داری استفاده کنند که پاشنه‌هایش ضخیم و بلند است.

به مدیریت:اسماعیل ایمانی زاده

اسپورت

 

مجلسی

 

کفش چرم زنانه
سندل مردانه
 

 

 

 

کفش , انواع کفش , کفش مردانه , کفش زنانه , کفش اسپرت , کفش راحتی , کفش ورزشی , انواع کتانی , نیم بوت , بوت , کفش بچه گانه , قیمت انواع کفش در تبریز , تولیدی کفش ایمانی زاده در تبریز , ویژگی‌‌‌های کفش خوب , قیمت انواع کفش در تبریز , کفش سرای تبریز , تولید و فروش کفش به قیمت تولیدی , تولید و فروش انواع کفش , تولید و پخش انواع کفش مردانه و زنانه اسپورت و مجلسی , فروشگاه کفش تبریز , تولید و پخش کفش در آذرباییجان شرقی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed