فروش انواع دستگاه سنگبری و سرامیک بری کویر صنعت البرز 

⚙️ فروش و اجاره انواع دستگاه سنگبر، سرامیک بر، آجر بر و جدول بر

⚙️ فروش انواع تیغه و لوازم جانبی

⚙️ قابل حمل و جابه جایی آسان

⚙️ انواع دستگاه به طول 120، 160، 210 و 310

⚙️ انواع برش سنگ 4 سانتی، تراورتن، گرانیت، مرمریت و …

⚙️ فرز آبی 

⚙️ قابلیت‌‌‌های دستگاه:  

⚙️ انواع دستگاه لینر گاید

⚙️ موتور تکفاز، سه فاز و سه اسب و چهار اسب بخار

⚙️ دارای پمپ آب

⚙️ فارسی بُر، دارای جای نبشی

⚙️ نقاله جهت برش زوایای گوناگون

⚙️ طول برش آزاد 

⚙️ دارای مخزن آب، پمپ شناور و درپوش تخلیه

⚙️ چسب 123، ماستیک، اسکپ سنگ و سرامیک

⚙️ امروزه سنگ و سرامیک یکی ار اصلی ترین شاخصه برای زیبا تر نمودن نما و داخل ساختمان‌ها و سایر مراکز میباشد که سنگ‌ها بدون برش قابل استفاده نیستند برای برش سنگ‌ها و کاشی سرامیک‌ها از دستگاه‌‌‌های سنگبری کاشی بر سرامیک بر که عمده تن از لحاظ ساختار شبیه به هم هستند استفاده میشود

⚙️ موتور دستگاه سنگبری کارگاهی

توان موتور دستگاه‌‌‌های سنگبری از 1.5 تا 4 کیلو وات (در مدل‌‌‌های قابل حمل و کارگاهی) متغیر می‌باشد، مهمترین نکته درباره موتور‌‌‌های دستگاه‌‌‌های سنگبری محافظت موتور در برابر پاشش آب می‌باشد، برای رفع این مشکل سازنده‌‌‌های دستگاه معمولاً از موتور‌‌‌های مقاوم در برابر پاشش آب یا قاب محافظ برای جلوگیری از برخورد آب استفاده می‌نمایند.

⚙️ تجهیزات آبی دستگاه سنگبری

دستگاه‌‌‌های سنگبری برای روان کاری و جلوگیری از گرم شدن هنگام کار باید از آب استفاده نمایند، به همین منظور تمامی‌دستگاه‌‌‌های سنگبری کارگاهی و قابل حمل دارای تجهیزات آبی شامل مخزن، پمپ آب و شناور هستند.
نکته: برای افزایش طول عمر پمپ آب بهتر است هر چند روز یکبار آب مخزن را بطور کامل تخلیه کرده و گل و لای ته نشین شده در مخزن را تخلیه نمایید.

⚙️ لینر گاید (ریل حرکتی)

یکی از مهمترین قطعات استفاده شده در دستگاه‌‌‌های سنگبری لینر گاید یا همان ریل حرکتی کلگی دستگاه می‌باشد، این ریل باید به درستی طراحی شود و هیچگونه ایرادی نداشه باشد تا کلگی دستگاه حرکتی روان بر روی آن داشته باشد، بطور معمول جنس استفاده شده در لینیر گاید‌ها میل کروم و در بعضی از دستگاه‌‌‌های پروفیل آهن می‌باشد.
نکته: هر چند روز یکبار از مواد روغنی برای روانکاری میل کروم‌ها استفاده نمایید.

⚙️ قاب تیغ اره دیسکی

قاب تیغ اره دیسکی محل اتصال موتور به هاب تیغ اره دیسکی می‌باشد، بطور معمول موتور دستگاه‌‌‌های سنگبری یا به صورت مستقیم و یا از طریق گیربکس (مدل هایی که قابلیت تنظیم دور داشته باشند) به قاب محل قرارگیری تیغ اره دیسکی اتصال پیدا کرده اند، از دیگر اجزاء نصب شده بر روی قاب تیغ اره دیسکی می‌توان به محافظ تیغ اره دیسکی و لوله هدایت آب نیز اشاره نمود.
نکته: به هیچ عنوان محافظ تیغ اره دیسکی را هنگام برشکاری برندارید.
نکته: به هیچ عنوان از تیغ اره دیسکی که ابعاد بزرگتری از استاندارد دستگاه شما دارد به دلیل خطرات زیاد نظیر شکسته شدن استفاده نکنید.

⚙️ انواع دستگاه‌‌‌های سنگبری

⚙️ دستگاه‌‌‌های سنگبری به دو گروه اصلی قابل حمل (سیار) و کارگاهی تقسیم می‌شوند.

⚙️ دستگاه سنگبری قابل حمل (سیار)

در اکثر مواقع برشکاران برای افزایش سرعت و کاهش زمان نیاز دارند عملیات برشکاری را در محل انجام دهند،دستگاه‌‌‌های سنگبری قابل حمل به دلیل وزن نسبتاً کم و تجهیزات لازم برای جابجایی بهترین گزینه برای اینکار می‌باشند، دستگاه‌‌‌های سنگبری قابل حمل در مدل‌‌‌های مختلفی تولید می‌شوند و قابلیت برش انواع سنگ از طول 65 تا 265 سانتیمتر را دارا می‌باشند، اکثر دستگاه‌‌‌های سنگبری قابلیت برش تحت زاویه 0 تا 60 درجه (فارسی بر) را دارا می‌باشند. دستگاه‌‌‌های سنگبری هم در مدل‌‌‌های دستی و هم در مدل‌‌‌های نیمه اتومات تولید می‌شوند؛ در مدل‌‌‌های دستی حرکت کلگی دستگاه توسط اپراتور و در مدل‌‌‌های نیمه اتومات توسط گیربکس نیمه اتومات انجام می‌شود.

⚙️ دستگاه سنگبری کارگاهی

همانطور که از نام دستگاه مشخص است مناسب برای استفاده در کارهای سنگین و کارگاهی می‌باشد، دستگاه‌‌‌های سنگبری کارگاهی بر خلاف دستگاه‌‌‌های سنگبری قابل حمل وزن زیادی دارند و حتماً باید در محل استقرار خود فیکس شوند، دستگاه‌‌‌های سنگبری کارگاهی دارای توان موتور بالاترو طول برش بیشتر نسبت به مدل‌‌‌های قابل حمل هستند، دستگاه‌‌‌های سنگبری کارگاهی در برش‌‌‌های مداوم عملکرد بسیار عالی دارند و در بعضی از مدل‌ها قابلیت تنظیم دور موتور و حرکت اتوماتیک کلگی دستگاه را نیز دارا می‌باشند، قابلیت برش تحت زاویه (فارسی بری) نیز در اکثر دستگاه‌‌‌های سنگبری کارگاهی وجود دارد.

⚙️ نکته: از طراز بودن محل نصب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

مدیریت: آقای زارع

 

 

 

دستگاه سنگبرموتور۴ اسب بخار
نماهای کارشده بادستگاه برش و ابزار

 

 

دستگاه سنگبری , قیمت دستگاه سنگبری , قیمت دستگاه سنگبری محک , دستگاه سنگبری با اب , دستگاه سرامیک بر , دستگاه سنگبری سیار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed