Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

فروش انواع کفش فوتبال و فوتسال اچ پی شوز 7

🔻فروش انواع کفش فوتبالی و فوتسالی دارای بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔻فروش به صورت آنلاین

💥راهنمای خرید کفش فوتبال

⚡️خرید یک کفش فوتبال خوب و با کیفیت یکی از دغدغه‌‌‌های اصلی فوتبالیست‌ها می‌باشد. اگر فوتبال را بصورت حرفه ای و یا بصورت تفریحی دنبال می‌کنید, داشتن یک اطلاعات اولیه در ارتباط با نحوه انتخاب یک کفش فوتبال, تا حد زیادی می‌تواند به شما در زمان خرید کفش فوتبال کمک نماید.

✳️مواد تشکیل دهنده کفش فوتبال (جنس کفش)

⚜️عموما کفش فوتبال از چرم کانگرو, چرم گاو و گوسفند و یا سایر مواد مصنوعی ساخته می‌شود. کفش‌‌‌های ساخته شده از چرم کانگرو دارای طول عمر زیادی می‌باشند, ولی در مقابل دارای وزن کمی‌بیشتری در مقایسه با چرم گاو و گوسفند می‌باشند و قیمت آن بالاتر می‌باشد. کفش‌‌‌های ساخته شده از چرم گاو و گوسفند ارزانتر ولی دارای طول عمر کمتری می‌باشند. بعضی از کمپانیها, بدلیل رعایت حقوق حیوانات, فقط از مواد مصنوعی در تولید کفش فوتبال استفاده می‌کنند. امروزه با پیشرفت علم, مواد مصنوعی زیادی با کیفیت‌‌‌های بالا و کاربردهای متنوع وجود دارند. بعنوان مثال, می‌توان کفش‌‌‌های مقاوم به آب و مقاوم با سایش بالا از طریق مواد مصنوعی تولید نمود.

✳️اندازه کفش فوتبال

⚜️یک کفش فوتبال خوب باید اندازه پای شما یا به اصطلاح فیت پای شما باشد. یک کفش نباید خیلی تنگ باشد که باعث آسیب به انگشتان و پشت پای شما شود, و همچنین نباید خیلی بزرگ باشد که حین دویدن از پای شما در بیاید. بطور کلی, انگشتان پای شما باید به سادگی در قسمت جلوی کفش حرکت کند و یا بعبارت دیگر از نوک انگشت بزرگ تا قسمت داخل کفش بین نیم تا یک سانت فاصله باشد. پوشیدن یک کفش که اندازه پای شما نباشد می‌تواند باعث زیگل و ورم شود.

✳️قیمت کفش فوتبال

⚜️کفش‌‌‌های فوتبال در ایران در قیمتهای متنوعی در مدلهای ایرانی و خارجی وجود دارند. کفش‌‌‌های فوتبال ایرانی در مقایسه با کفش‌‌‌های فوتبال خارجی دارای قیمت کمتری می‌باشند. در ارتباط با قیمت کفش باید به میزان زمانی که به فوتبال اختصاص می‌دهید توجه کنید. اگر بصورت تفریحی با دوستان خود فوتبال بازی می‌کنید, کفش‌‌‌های فوتبال نیمه حرفه ای و ایرانی می‌تواند برای شما مناسب می‌باشد. اگر بصورت نیمه حرفه ای و یا حرفه ای فوتبال بازی می‌کنید, کمی‌هزینه کردن برای کفش فوتبال می‌تواند باعث افزایش سطح عملکرد و کاهش آسیب دیدگی حین فوتبال شود.

✳️شکل ظاهری کفش فوتبال

⚜️شکل ظاهری کفش فوتبال مخصوصا کشیده بودن روی کفش و کمتر بودن ناحیه بند کفش باعث افزایش ناحیه ضربه کفش و در نتیجه افزایش قدرت شوت زنی می‌شود. بعضی از تولید کنندگان قسمت بند کفش را کمی‌بصورت مورب روی کفش قرار می‌دهند تا قسمت ناحیه ضربه به حداکثر خود برسد. از طرفی دیگر شکل ظاهری مناسب کفش و فیت بودن آن با پای بازیکن باعث افزایش اعتماد به نفس در فوتبالیست می‌شود.

به مدیریت: راستین هاشم پور

 

 

 

 

فروش انواع کفش فوتبالی و فوتسالی در تهران , کفش فوتبال , کفش فوتسال , راهنمای خرید کفش فوتبال , خرید آنلاین کفش فوتبال , قیمت کفش فوتسال , قیمت کفش فوتبال , بهترین جنس کفش فوتبال ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed