فروش تیغه‌‌‌های سی ان سی و تیغه اور فرز گروه تهران سی ان سی ابزار

💠فروش انواع مته‌‌‌های دستگاه سی ان سی و اور فرز

💠ارسال برای تمامی‌نقاط کشور

🔻دستگاه سی ان سی جزء ماشین آلات پیچیده با سیستم کامپیوتری می‌باشد که از قطعات مختلفی از قبیل کلمپ، کولت، مته و ابزار آلات سی ان سی تشکیل شده است. در کنار این موارد اورفرزها نیز جایگزین هایی برای ماشین سی ان سی می‌باشند که از مته‌‌‌های مخصوص به خود استفاده می‌کنند

🔰آشنایی با کاربرد انواع تیغ اور فرز و سی ان سی

🔸امروزه در کارگاه‌های نجاری و تولیدی از دستگاه‌های مختلفی برای ساخت سازه‌های چوبی و ام دی اف همچون بدنه‌ی کابینت، پایه‌های چوبی میز، نرده‌های چوبی و…استفاده می‌شود. حتما تا به حال شیارها و طرح‌های متنوعی را بر روی این گونه سازه‌های چوبی و ام دی اف دیده‌اید. برای ایجاد چنین طرح و شیارهایی از دستگاه و تیغ‌های مخصوصی استفاده می‌شود.

🔸انواع مختلفی از تیغ اور فرز و سی ان سی وجود دارد که برای ایجاد شیار، اتصال، باربرداری، سوراخ کاری و… به کار برده می‌شوند. تیغ‌های سی ان سی و اورفرز در دو نوع بلبرینگی و بدون بلبرینگ ساخته می‌شوند و در دسته بندی‌های متنوعی همچون تیغ شیارزن، تیغ حکاکی، تیغ دم چلچله و… قرار می‌گیرد. تیغه‌هایی که در این نوع تیغ‌های اورفرز و سی ان سی وجود دارد معمولا در دو جنس HSS و تنگستن کارباید یا همان TCT می‌باشند. هر کدام از این نوع تیغه‌ها برای متریال‌های مخصوصی به کار برده می‌شوند.

💠انواع تیغ اورفرز و سی ان سی

⭕️انواع متنوعی از تیغ اورفرز و سی ان سی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها کاربرد مخصوصی را دارند. تیغ از دو بخش پایه و کارگیر تشکیل شده است که بخش پایه به صورت استوانه‌ای شکل بوده و قسمت کارگیر در اشکال و فرم‌های مختلف تولید می‌شود. تیغ سی ان سی قابلیت استفاده بر روی اورفرز را نیز دارد اما نکته مهم این می‌باشد که تیغ‌های اورفرز به دلیل بلبرینگی که در قسمت کارگیر خود دارند مخصوص استفاده بر روی اورفرز می‌باشند و روی دستگاه سی ان سی نصب نمی‌گردند. از پرکاربردترین انواع تیغ اورفرز و سی ان سی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔹تیغ حکاکی یا تیغ V شکل
🔸تیغ جاکلیدی
🔹تیغ جا شیشه
🔸تیغ شیارزن
🔹تیغ گل نقطه ای
🔸تیغ اتصال
🔹تیغ پخ لبه
🔸تیغ انگشتی
🔹تیغ اورفرز دوراهه
🔸تیغ دم چلچله

به مدیریت: مهدی محمودوند

درصورت قصد خرید تیغه با ما تماس بگیرید و در اینستاگرام با ما همراه باشید

شماره‌‌‌های تماس:
09032918851
https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

فروش تیغه‌‌‌های سی ان سی و تیغه اور فرز در  تهران , گروه تهران سی ان سی , فروش انواع مته‌‌‌های دستگاه سی ان سی و اور فرز , دستگاه سی ان سی , قیمت تیغ اور فرز , قیمت تیغ سی ان سی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed