فروش تزئینات دودی،دزدگیر(روکش سرای میلاد)

🔴فروش انواع:👇

💠روکش صندلی

💠کفپوش خودرو

💠تزئینات خودرو

💠نصب پرده دودی

💠دزدگیر

❇️کفپوش سه بعدی

🔹کفپوش سه بعدی خودرو در راستای پیشرفت تکنولوژی‌‌‌های ساخت و توانایی اسکن لیزری دقیق کف خودرو یکی از جدیدترین انواع کفپوش خودرو است که به طور کامل و قالبی کل کف خودرو را پوشش داده و از نفوذ خاک و مایعات و کثیفی‌‌‌های مختلف به کف خودرو جلوگیری می‌کند. شیارهای طراحی شده در کف کفپوش، باعث افزایش اصطکاک بین مایعات ریخته شده در کف و کفپوش شده و حرکت سیالات در هنگام رانندگی را به حداقل می‌رساند.

🔹مایعات ریخته شده، با استفاده از این شیارها به قسمت انتهای مخزن سوق داده می‌شود و از کثیف شدن موکت جلوگیری میکند. این کفپوش‌ها با تکیه بر تکنولوژی ساخت سه بعدی ظاهری شیک و جذاب برای خودرو به همراه دارند و علاوه بر راحتی در شست و شو، کابین داخلی خودروی شما را منحصر بفرد نشان می‌دهند.

🔹یکی دیگر از ویژگی‌‌‌های اساسی این کفپوش‌ها که عیب بزرگ کف‌پوش‌‌‌های سنتی را پوشش داده است، عدم سر خوردن این کفپوش در کف خودرو است و به علت قالبی بودن در کف خوردو هیچ گونه حرکتی نخواهد داشت.این کفپوش‌ها به دلیل استفاده از مواد مقاوم در ساخت در تابستان تغییر شکل نداده و در زمستان حالت شکنندگی نخواهد داشت.

❇️روکش صندلی

روکش‌‌‌های صندلی خودرو از نظر جنس به دو دسته چرمی‌ و پارچه ای تقسیم می‌شوند که مهمترین ویژگی‌‌‌های هریک از روکش‌‌‌های صندلی عبارتند از:

❇️مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

🔹از مهم ترین مزیت‌‌‌های روکش‌‌‌های پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنها است. این روکش‌ها برخلاف روکش‌‌‌های چرم در دمای تابستان موجب تعریق سر نشینان نمی‌شوند و گرمای کمتری را به خود جذب می‌کند همچنین این روکش‌ها در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می‌کند و باعث گرم شدن سرنشین می‌گردد.

❇️مزایای روکش صندلی چرم خودرو

🔹روکش‌‌‌های چرم نوع دیگری از روکش‌ها هستند که مزیت بزرگی دارند و آن سهولت در نظافت و تمیز کردن آن‌ها است، در این نوع از روکش‌ها با یک دستمال مرطوب نیز می‌توان کثیفی‌ها را به راحتی از بین برد پس بسیار مناسب خانواده‌‌‌های دارای فرزندان خردسال است.

🔹این جنس برای خودروهای آژانس و مسافربری بسیار مناسب بوده و همچنین کسانی که بیشتر از خودروی خود با لباس کار استفاده کرده و مجبور به حمل وسایلی با خودرو هستند، بهتر است از این نوع روکش استفاده کنند روکش‌‌‌های چرمی‌نمای اسپرت تری دارند و برای افرادی توصیه می‌شود که به ظاهر اسپرت داخل خودرو اهمیت می‌دهند.

🔹این نوع روکش‌ها برخلاف روکش‌‌‌های پارچه ای در تابستان موجب گرمای بیشتر خودرو عرق کردن می‌شوند و در زمستان موجب می‌شوند داخل خودرو دیرتر گرم شود و سرنشینان سرمای بیشتری را تحمل نمایند.

به مدیریت:وحید حسینی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

روکش صندلی , کفپوش خودرو , کفپوش سه بعدی ماشین , روکش صندلی چرمی‌, روکش صندلی پارچه ای , تزئینات خودرو , دزدگیر ماشین , پرده دودی خودرو , روکش سرای میلاد در بابل , فروش روکش و کفپوش سه بعدی خودرو در بابل , قیمن روکش و کفپوش ماشین در بابل ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed