Address & Contact

Our Address

لاهیجان،کیلومتر 5 جاده لنگرود

فروش سنگ دانه بندی نماسازی کلاسیک

 

نشانی: لاهیجان،کیلومتر ۵ جاده لنگرود
۰۹۱۲۸۱۸۵۷۵۳?
۰۹۹۱۸۴۲۸۴۷۶?

 

فروش سنگ‌‌‌های دانه بندی و پودر جوشقان، چینی، کریستال، رنگی

✅ سنگ ورقه ای و مالون در رنگ‌‌‌های متنوع

✅ بیشترین مصرف سنگ‌‌‌های دانه بندی در اجرای نماشسته و تولید موزائیک می‌باشد. فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در مجموعه دماوند در حال انجام می‌باشد. سنگ دانه بندی سفید نمره یک به صورت فله و بسته بندی قابل عرضه به بازار مصرف داخلی و صادرات می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق این سایت و تماس با مشاوران فروش مجموعه بهترین نوع سنگ دانه بندی را خریداری نمائید.

✅ کاربرد سنگ دانه بندی جوشقان

?صنایع ساختمانی اعم از نمای شسته
?صنایع موزاییک سازی
? قطعات سیمانی -بتن سفید

? سنگ دانه بندی از حیث اندازه، شکل و رنگ از ارزان ترین و زیباترین و متنوع ترین مصالح در فضا سازی، ساخت گذرگاه‌ها و محوطه سازی می‌باشد.

? ما افتخار داریم، انواع شن رنگی (سنگ دانه بندی، سنگریزه،سنگدانه،سنگ شکسته) با رنگ‌‌‌های طبیعی و دانه بندی، استخراج و فرآوری شده از بهترین معادن سنگ ایران در سایز‌‌‌های مختلف و بسته بندی‌‌‌های گوناگون را عرضه کنیم

? استفاده از سنگ دانه بندی شده یا همان شن رنگی دارای فواید زیادی در نما سازی و محوطه سازی باغ، ویلا و فضای سبز است. شن رنگی ضمن ایجاد هماهنگی با محیطی که از آن استفاده میگردد، می‌تواند به سرعت و با کمترین هزینه نما سازی و محوطه سازی خانه، برج، باغ و ویلای شما را متحول و معماری آن را به اثر هنری و زیبا تبدیل کند.

? یکی از فواید استفاده از سنگ رنگی در محوطه سازی شهرها و شهرک‌ها، نفوذ آب معابر به لایه‌‌‌های تحتانی زمین و عدم فرسایش خاک و جلوگیری از حرکت سیلاب‌‌‌های روان است.

سنگ ورقه ای

? سنگ ورقه ای نوعی سنگ است که به صورت طبیعی در طبیعت یافت می‌شود. این سنگ‌ها علاوه بر قیمت مناسبی که دارند از کیفیت و استحکام خوبی نیز برخوردار هستند.

? این سنگ‌ها در بیشتر مواقع به همان شکل استفاده می‌شوند مگر انکه در حمل و نقل بشکنند و یا در حین کار برای استفاده در برخی جاها شکسته شوند اما با این حال هیچ فرآوری روی آن انجام نمی‌شود.

? معمولا از این سنگ‌ها برای کف، کفپوش، پیاده رو‌ها و … به دلیل داشتن استحکام کافی استفاده می‌شود.

? سنگ‌‌‌های ورقه ای در رنگ‌‌‌های آبی فیروزه ای، سبز، قرمز جگری، قهوه ای سوخته، زرد طلایی و لیمویی، کرم استخوانی و … وجود دارد

? موارد مصرف سنگ ورقه ای:

سنگ فرش معابر و پیاده روها
سنگ فرش پارکها
سنگ فرش ویلاها و مجتمع‌‌‌های مسکونی
اجرای نمای ویلا
دیوار چینی
تهیه آبشارهای مصنوع
ساحل سازی (رودخانه و دریا)


از انواع سنگ‌‌‌های ورقه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنگ لاشه ای
سنگ اسلیت
سنگ شیست
سنگ کوهی
سنگ مالون

سنگ ورقه ای لاشه ای:

در ابتدا باید عنوان کرد سنگ‌‌‌های ساختمانی به اشکال مختلفی تولید و تهیه می‌گردد، مانند سنگ تراشیده یا مالون، سنگ لاشه ورقه ای و سنگ نما.
اکثر این سنگ‌ها از دل طبیعت استخراج می‌گردد و به دلیل همگونی با طبیعت در تمام نماهایی که از آنها استفاده می‌شود در زیبایی اثر خود را بر جای می‌گذارند.

? انواع سنگ ورقه ای

? سنگ ورقه ای اسلیت:

سنگ‌‌‌های ورقه ای اسلیت یک سنگ دگرگونی ریزدانه با شیستوزیته می‌باشد به این شیستوزیته قوی ” کلیواژ اسلیتی ” می‌گویند که در اثر فشار قوی که بر دانه‌های ریز رس وارد شده و باعث می‌شود که آنها در صفحاتی موازی و ورقه ای با جهت فشار رشد کنند.اسلیت‌ها معمولاًبه رنگ‌های مشکی، سبز و سبزآبی نیز دیده می‌شوند.لایه‌‌‌های این سنگ قطری ۵الی ۹ سانتی متری دارند که بصورت اشکال منظم ورقه ای و نامنظم مالون از معادن مختلف استخراج می‌شود.
سنگ‌‌‌های ورقه ای اسلیت بخاطر استحکام بافت ریزدانه سیلیس در بافت سنگ دربرابر یخ زدگی و شرایط نا مساعد جوی و محیطی (نور خورشید، آب و رطوبت ) مقاوم میباشد

? سنگ ورقه ای شیست (SCHIST)‌:

شیست یک سنگ دگرگونیِ با کلاسِ متوسط مسطح و لایه لایه و ورقه ای و با ضخامت متغیر تقریبا موازی است.
شیست دارای بیش از ۵۰٪ مواد معدنی از کوارتز و فلدسپات در لایه خود است.
شیست‌ها می‌توانند از دگرگونی انواع متفاوت سنگ‌ها و رسوبات از جمله رسوبات رسی،ماسه سنگ‌‌‌های کربناته، سنگ‌‌‌های نیمه بازیک، بازیک و اولترابازیک در محیط‌‌‌های آبدار و خشک نیز بوجود آیند.
سنگ‌‌‌های شیست ورقه ای کوهی که از معدن استخراج می‌شوندو قیمت تمام شده ی سنگ‌ها ی ورقه بسیار مقرون بصرفه بوده زیرا مانند سنگ‌‌‌های ساختمانی دیگر هزینه‌‌‌های جانبی برای تولید ندارد.
یکی از زیباترین، ارزانترین و بادوام ترین انتخابها جهت نمای ساختمان، باغ و ویلای شما سنگ‌‌‌های شیست ورقه ای هستند که به رنگ‌‌‌های مختلف در بازار یافت می‌شوند.

? موارد مصرف سنگ ورقه ای شیست:

سنگ فرش معابر و پیاده روها
سنگ فرش پارکها
سنگ فرش ویلاها و مجتمع‌‌‌های مسکونی
اجرای نمای ویلا
دیوار چینی
تهیه آبشارهای مصنوع
ساحل سازی (رودخانه و دریا)
سنگ ورقه ای گرانیت:

سنگ ورقه ای گرانیت گونه‌ای از سنگ آذرین درونی است. بافت آن دارای (کوارتز) و فلدسپات، میکا و پاره‌ای کانی‌های دیگر می‌باشد. رنگ آن بسته به کانی و شیمی‌سنگ،. به رنگهای سفید، خاکستری، پرتغالی، سبز، مشکی، قرمز و غیره در معادن ایران موجود میباشد.

سنگهای ورقه ای گرانیت نسبت به سنگهای ورقه ای شیست و اسلیت سخت ترو لایه کردن با ضخامت کم کار دشواری میباشد. سنگ ورقه ای گرانیت از سنگین‌ترین سنگ‌های با چگالی ۲٫۶۵ گرم بر سانتیمتر مکعب میباشد و یکی از محکم‌ترین و سخت‌ترین و مقاومترین سنگ‌ها در برابر شرایط اب و هوایی اقلیمی‌می‌باشد به همین خاطر مقاومت این سنگ در مقابل خوردگی و نفوذصفر درصدی اب باعث استفاده بیشتردر ویلا و محوطه سازی بصورت گسترده‌ای می‌شود.
سنگهای ورقه ای گرانیت بهترین کاربرد را در سنگفرش بیرونی و در مکانهایی که در معرض عبور و مرور زیاد است دارد ولی آنرا می‌توان در نمای بیرونی ویلا و ابنما و برکه سازی و پله‌ها و..استفاده نمود.

? سنگ ورقه ای مالون:

سنگ مالون همان سنگ ورقه ای لاشه ای است که با چکش، پتک یا هر وسیله دیگری تراش می‌خورد و به شکل منظمی‌تبدیل می‌شود.

مالون استاندارد دارای ارتفاعی در حدود ۲۸ سانت با طول ۲۰ الی ۴۰ و عرض ۱۵ الی ۲۰ می‌باشد.

به مالونی که طول آن کمتر از ارتفاع مالون باشد مالون کله و به سنگ مالونی که طول آن از ارتفاع سنگ مالون بیشتر باشد راسته می‌گویند و سنگ مالونی که از آن در کنج و نبش دیوارها استفاده می‌شود مالون نبشی می‌گویند.

از سنگ‌‌‌های مالون در دکوراسیون داخلی برای شومینه و دیوار‌ها، در دیوارهای خارجی مخصوصا برای نمای حیاط‌ها و … از این سنگ استفاده می‌شود.

تنها نماینده ایزوگام عایق ‌گستران دلیجان در گیلان

 

ایزوگام عایق گستران دلیجان
تولید کننده عایق‌‌‌های رطوبتی و مشتقات پلیمری
موارد کاربرد 

?بام و پی ساختمان
?کف و دیوار سرویسهای بهداشتی-آشپزخانه
?مخازن
?پلهای هوایی
?سدها و استخرها
?سردخانه‌ها و..

? ضمانت نامه ۱۰ ساله کارخانه
? ضمانت نامه ۵ ساله بیمه ایران

? قیمت به نرخ کارخانه بدون واسطه?

 

 

 

سنگ فرش, سنگ کف پارک, سنگ ورقه ای, کفسازی ویلا, محوطه سازی , پیمانکاری سنگ مالون, قیمت اجرای سنگ مالون, اجرای سنگ دانه بندی , اجرای سنگ دانه بندی , اجرای سنگ مالون مرجان , اجرای سنگ ورقه ای , پیمانکاری سنگ مالون , پودر جوشقان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مینا 15 آذر 1399 10:36 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

من یک‌معمار هستم و این‌نوع نما سازی بسیار ایرانیزه است و‌کانسپت‌‌‌های عالی میشه‌زد با این مالون‌ها

قاسمی 15 آذر 1399 10:35 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی هستین و بی نظیر در گیلان

There are 1 next ratings View Next Ratings