Address & Contact

Our Address

همدان ، بهار ، کمربندی

فروش سیب زمینی سورت و صادرات سیر و سیب و محصولات کشاورزی گودرزی

فروش محصولات کشاورزی
🔯فروش و صادرات سیب زمینی، سیر، سیب،بلوط، کاه و…
🔯کیفیت مشتری مداری شعار ماست ✅
📞فقط با یک تماس مشتری دائمی‌ما خواهید شد
📱همراه: 09163626841 – 09165734083
📱واتس اپ: 09384673913
🌍آدرس:همدان-بهار-کمربندی

♻️ محصولات کشاورزی، بلوط، کاه، صادرات سیر

🥔 فروش سیب زمینی دامی

🥔 کاربرد سیب زمینی سورت شده چیست؟

🥔 یکی از کارهایی که باید برای سیب زمینی انجام داد شستن آن از گل و لای می‌باشد که باید به درستی و خیلی تمیز این کار را انجام داد. با انواع دستگاه‌ها سیب زمینی را سورت می‌کنند که یکی از آنها سورت دوار می‌باشد که با چرخش باعث از بین رفتن گل و لای سیب زمینی‌ها می‌گردد. سورت کردن سیب زمینی‌ها یکی از تکنولوژی‌‌‌های پیشرفته است که در زمان، بسیار صرفه جویی می‌کند. سورت کردن سیب زمینی‌ها باعث از بین بردن انواع آلودگی ‌ها و ضدعفونی کردن آنها می‌باشد.

🥔 مرتب کردن آنها بر اساس اندازه نیز است. یکی از مزایای سیب زمینی سورت شده این است که باعث افزایش مشتریان در فروشگاه‌‌‌های مواد غذایی شده است و همچنین فرهنگ خرید انواع محصولات سورت شده در جامعه افزایش می‌‌یابد. سیب زمینی سورت شده بسیار پر کاربرد می‌باشد، زیرا سیب زمینی‌ها که بر اساس اندازه بسته بندی شده‌ اند و تمیز و به دور از هرگونه آلودگی می‌باشند، برای طبخ هر غذایی که مورد نظر باشد، آماده هستند و خیلی سریع غذای مورد نظر طبخ شده و آماده میل کردن،می‌باشد.

🧄 سیر صادراتی ایران محصولی پر تقاضا در بازار میوه تره بار کشورهایی همچون روسیه، عراق، کویت و چین بوده که سالانه حجم قابل توجهی از این سبزی پرخاصیت، برای صادرات به کشورهای مذکور و چندین کشور دور و نزدیک به ایران، در بازار محصولات کشاورزی صادراتی، تولید و خرید و فروش می‌شود.

🧄 از آنجا که سیر در مناطق مختلف ایران کشت می‌شود و با توجه به شرایط اقلیمی‌موجود در این مناطق، زمان برداشت این محصول نیز در دوره‌‌‌های زمانی متفاوتی می‌باشد. برای مثال سیر همدان، در اواسط خرداد ماه آماده برداشت می‌شود در حالی که زمان برداشت آن در استان اردبیل یک ماه زود تر یعنی در اواسط اردیبهشت ماه است.

🧄 ما با در اختیار داشتن تجربه چندین ساله، بر نحوه سورت و بسته بندی صادراتی سیر تازه ایران تسلط داشته و این تضمین را به خریداران محترم می‌دهیم که علاوه بر تامین محصولی با کیفیت در بسته بندی صادراتی و با کیفیت بالا، سفارش ایشان در نهایت سلامت به کشور مقصد خواهد رسید.

🧄 قیمت ارائه شده به مشتری، قیمت بدون واسطه و کاملا رقابتی است. هدف و سیاست بخش فروش شرکت، تداوم همکاری با مشتریان داخلی و خارجی می‌باشد و به هیچ عنوان تمایل نداریم که یکبار و برای آخرین بار، محصولی را به مشتری ارائه دهیم.

مدیریت:آقای نادر حیدری گودرزی 

 

 

قیمت سیب زمینی در حال حاضر , قیمت سیب زمینی , قیمت سیب زمینی امروز , شماره خریدار سیب زمینی , قیمت سیب زمینی همدان امروز , قیمت سیب زمینی عمده در همدان , کانال فروش سیب زمینی , خرید و فروش سیب زمینی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed