فروش فرش ماشینی شرکت تولیدی بازرگانی فرش پریماه

🌀 ارائه خدمات فرش ماشینی مدرن و به روز لوکس

🌀 ارسال به سراسر کشور به صورت جزئی و کلی

🌀 عرضه فرش‌‌‌های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه در طرح‌ها و نقشه‌‌‌های به روز

🌀 ارائه ی محصولات با کیفیت از فرش ماشینی و تابلو فرش ماشینی با قیمت فرش ماشینی، منصفانه و ارائه ی ضمانت‌‌‌های برتر و مبتکرانه🌀

🌀 فرش فانتزی و گلیم و شگی و فرش کودک و گبه و جاجیم

🌀 خانه‌‌‌های قدیمی‌و صفای خانه پدربزرگ‌ها و مادربزرگها همیشه با رنگ و نقش و شیشه‌‌‌های رنگی و حوض‌‌‌های آبی و فرش‌‌‌های رنگارنگ گره خورده است – فرش هایی که چه در داخل خانه استفاده میشدند چه در داخل حیاط که همگی نتیجه زحمت دست استادان فرش باف بودند – فرش کاشان همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است و برای زیبایی خانه‌‌‌های ایرانی انواع فرش ماشینی و دست بافت مورد استفاده قرار میگیرد – فرش هایی با شانه‌‌‌های مختلف مانند فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان که با طرح و نقش‌‌‌های زیبا و حرفه ای و شباهت بسیار زیاد به فرش‌‌‌های دست بافت هنر و ذوق ایرانی را به ما خاطر نشان می‌کنند.

🌀 تراکم عرضی یا شانه فرش چیست؟

در حوزه مسایل فنی بافت فرش، مانند فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان که از آن در این قسمت نام برده شده است، یکسری اصطلاحات رایج وجود دارد که ما به طور مختصر به توضیح دو اصطلاح در این حوزه می‌پردازیم.

اصولا به تعداد ریشه یا اصطلاحا گره رنگ در یک مترعرض فرش شانه فرش گفته میشود. یه عنوان مثال اگر به شما گفته شود که فلان مدل فرش۱۰۰۰ شانه است یعنی در هر ۱ متر عرض فرش، ۱۰۰۰ ریشه یا گره رنگ بافته شده است

🌀 تراکم طولی فرش یا شانه فرش چیست؟

اصولا به تعداد ریشه یا اصطلاحا گره رنگ در یک متر طول فرش، شانه فرش گفته میشود. به عنوان مثال اگر به شما گفته شود که فلان مدل فرش ۳۰۰۰ شانه است یعنی در هر ۱ متر طول فرش، ۳۰۰۰ ریشه یا گره رنگ بافته شده است.

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

مدیریت: آقای محمدرضا زحمتکش

 

 

 فرش ماشینی 6 متری , فرش ماشینی ۱۲ متری , حراج فرش ماشینی , فرش ماشینی جدید , فرش ماشینی کاشان , انواع فرش ماشینی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed