نمایندگی انحصاری شرکت ایزوفام و داچ فلور

✨فروش لمینت،پارکت هایگلاس،ورق رنگی سینکر و نایز

✨کفپوش کایا،دیوارپوش،پارکت و لمینت سوپر داچ،لمینت ایزوفام،پارکت ایزوفام

🔴پارکت چیست؟

پارکت‌ها صفحات نازک چوبی و لایه‌‌‌های مسطحی هستند که برای کاور کردن سطح زمین استفاده می‌شوند. از پارکت‌ها برای پوشاندن کف منازل، ساختمان ها، مکان‌‌‌های تجاری و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. از چوب درختان متفاوتی از جمله بلوط، کاج، افرا، بامبو و زبان گنجشک برای ساخت پارکت استفاده می‌شود. نصب این صفحات چوبی توسط نصاب است. پارکت‌ها به دلیل زیبایی که دارند به سرعت در بین افراد محبوب شده اند.

🔴نکات مهم زمان خرید پارکت

⚡️دوام

مهم ترین نکته زمان خرید دوام محصول است. ممکن است برخی از مدل‌ها از نظر رنگ و طرح برای شما زیبا باشند اما دوام مناسبی با محل کار شما نداشته باشند همین باعث می‌شود با گذشت زمان کوتاهی مجبور به تعویض شوید.

⚡️رنگ

انتخاب رنگ نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. بهتر است رنگی متناسب با رنگ مبلمان و سایر رنگ‌‌‌های استفاده شده در دکوراسیون انتخاب کنید.

⚡️ضخامت

ضخامت به اندازه دوام نیز اهمیت دارد. با توجه به محیط کار و میزان تردد یک انتخاب مناسب داشته باشید.

⚡️سیستم قفل

در زمان خرید دقت داشته باشید که سیستم قفل بادوامی‌انتخاب کنید.

⚡️گواهینامه سازنده

گوهی iso و گواهی فرشته آبی از گواهی‌‌‌های معتبر هستند که برای حفظ سلامتی نصاب و مصرف کنندگان بسیار مهم است.

⚡️ضمانت

از معیارهای مهم دیگر ضمانت محصول است که بین 5 تا 30 سال متغیر است.

⚡️درز یا شیار

نوع شیاردار، دارای ضخامت بالایی است اما میزان سایش بالایی دارد.

⚡️درجه Ac

درجه AC یا مقاومت سایشی که مخفف کلمه ی Abrasion Class است از نکات مهمی‌است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. این درجه بندی توسط سازمان تولید کنندگان پارکت در اروپا (Association of European Producers of Laminate Flooring) ایجاد شد اما بعدها به عنوان یک استاندارد جهانی برای انتخاب شد. این موضوع یک راهنمایی بسیار خوب برای انتخاب و خرید بهتر است. پس برای انتخاب محصول نیاز است که شما درجه بندی AC را کامل بشناسید. در واقع این درجه بندی شامل بررسی یک سری عملکرد و فاکتور مانند حرارت، ضربه، رطوبت، خراش، لک و ساییدگی می‌شود. هرچه کیفیت موارد گفته شده بالا تر باشد کیفیت پارکت نیز بالا تر است.

🔴کفپوش چیست؟

به رویه‌ها و لایه هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگری پوشانده شود کفپوش ( Floor ) می‌گـویند. کفپوش‌ها در شاخه ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند.کفـپوش‌ها در بسیاری از زمین‌‌‌های ورزشی و همچنین برخی استخرها ( برای جلوگیری از سر خوردن ) به کار می‌روند. در برخی زمین‌‌‌های فوتبال از کفپوش‌‌‌های چمن نما استفاده می‌شود. در خودرو نیز به منظور جلوگیری از ارتعاش، راحتی پا، نظافت و … از کفپوش هایی از جنس الیاف پلی پروپیلن استفاده می‌شـود.

🔴انواع کفپـوش‌ها بنا به جنس ماده بکار رفته می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

💠در ساختمان‌‌‌های مسکونی:

سنگ ( مرمر، گرانیت و غیره )، (لاستیک، پی وی سی، کاشی، چوب )( پارکـت‌ها و لمینت‌ها )، مخمل، موکت، فرش و غیره.

💠در صنعت:

پشم شیشه، نایلون، چوب پنبه، پشم، ورقه ( فلزی )، وینیفلکس و وینیل گرانیت، سیمان، بتن، رزین اپوکسی و کفپوش اپوکسی و گرانیت اپوکسی و غیره…

💠کفپـوش‌ها بنا به کاربردشان به گونه‌‌‌های زیر بخـش می‌شوند:

🔸کفپـوش اپوکسی
🔸کفـپوش حفاظتی
🔸کفپـوش گرمایشی
🔸کفپـوش متحرک
🔸کفپـوش پُرزدار

به مدیریت:مرادی

شماره‌‌‌های تماس:

09123280616
02133282411
02133280399

 

 

🔸برند ایزوفام🔸
🔸برند سوپر داچ🔸

 

 

 

 

کفپوش , پارکت , انواع کفپوش , انواع پارکت , لمینت , فروش لمینت و پارکت و دیوارپوش ایزوفام دکو وود در تهران , نمایندگی انحصاری شرکت ایزوفام و داچ فلور در تهران , پارکت و لمینت سوپر داچ , فروش لمینت در تهران , قیمت انواع پارکت و لمینت در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed